MHP Muğla Milletvekili Ergun Dalaman'da

MHP Muğla Milletvekili Ergun Dalaman'da
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Milliyetçi Hareket Partisi (mhp) Muğla Milletvekili Metin Ergun Muğla'nın Dalaman İlçesinde Partililer ile Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili Metin Ergun Muğla'nın Dalaman ilçesinde partililer ile bir araya geldi.

Ergun, Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz'ı ziyaretinde gazetecilere yaptığı açıklamada, MHP'nin 12 Haziran'da seçim sonuçları ile sürpriz yapacağını belirterek, 'MHP olarak basında çıkan anketlerin aksine hem Türkiye'de hem de Muğla'da sürpriz yapacağız. Bunun işaretlerini vatandaşlarla yaptığımız görüşmelerde hissediyoruz' dedi.

Muğla'da seçim çalışmalarına başladıklarına işaret eden Ergun, 'Genel başkanımız 28 Ocak'ta partimizin seçim beyannamesini açıklayacak ve köy ziyaretlerine de başlayacağız. Erken kalkan yol alır diye düşünüyoruz. Bizler bu partinin neferiyiz, adayların açıklanmasını beklemeden çalışmalarımıza başladık. Temel prensiplerde anlaşmak kaydı ile tüm küskünlere kapılarımız sonuna kadar açık' diye konuştu. MHP Muğla Milletvekili Ergun ve beraberindeki heyet daha sonra Dalaman Kaymakamı, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Tarım Müdürünü makamında ziyaret etti.

(AE-DG-KG-MHD) - MUĞLA

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title