MHP Milletvekili Adaylarından İlçe ve Köy Gezileri

MHP Milletvekili Adaylarından İlçe ve Köy Gezileri

Savaştepe, Sarıbeyler ve Köylerinde Seçim Çalışmalarını Sürdüren MHP Balıkesir Milletvekili Adayı Ahmet Duran Bulut, İktidara Geldiklerinde Hesap Soracaklarını Söyledi.

MHP Milletvekili Adaylarından İlçe ve Köy Gezileri

Savaştepe, Sarıbeyler ve köylerinde seçim çalışmalarını sürdüren MHP Balıkesir milletvekili adayı Ahmet Duran Bulut, iktidara geldiklerinde hesap soracaklarını söyledi.

Savaştepe ve Sarıbeyler meydanlarında halka hitap eden Ahmet Duran Bulut, "Ülkemiz 5 yıldır talan ediliyor, halkımız hor görülüp azarlanıyor, dışarıda itibarımız zedeleniyor, stratejik değerlerimiz yabancılara satılıyor. Yabancı bankalar verdikleri tarım kredileri karşılığında vatandaşın tarlasına ipotek koyuyorlar. Vatandaş borcunu ödeyemediği takdirde tapuları yabancı bankalara geçiyor. Yabancılara toprak satım kanunuyla topraklarımızın yabancıların eline geçmesi yolu hazırlandı. Yabancıların emlakçılık yaptığı ülkemizde bu bankalar ellerindeki tarlaları kendi ülke vatandaşlarına satıyorlar. Deniz Bank Ege ve Trakya'da bu uygulamayı sürdüren bir Yunan bankasıdır. Ülkemiz topsuz tüfeksiz ele geçiriliyor. 22 Temmuzda hesap sorun" dedi.

(YU-MŞ)

16.07.2007 18:02 TSİ

Kaynak: İHA