MHP'li Vekiller Edremit'te

MHP'li Vekiller Edremit'te

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 6 Milletvekili, Başsağlığı İçin Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Kadıköy Beldesine Geldi. Vekiller Burada, Kazdağları'nda Yaptıkları İncelemeler Hakkında Bilgi Verdi.

MHP'li Vekiller Edremit'te

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 6 milletvekili, başsağlığı için Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Kadıköy beldesine geldi. Vekiller burada, Kazdağları'nda yaptıkları incelemeler hakkında bilgi verdi.

Önceki gün akciğer kanserine yenik düşen MHP'li Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Yardımcısı Niyazi Sümer'in vefatı nedeniyle başsağlığı dilemek için geldiklerini belirten vekiller, MHP'li Kadıköy Belediye Başkanı Sezgin İnan'ı makamında ziyaret etti. MHP Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz, Trabzon Milletvekili Süleyman Yunusoğlu, Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, Osmaniye Milletvekili Hakan Çoşkun, Adana Milletvekili Yılmaz Tankut ve Kütahya Milletvekili Prof. Dr. Alim Işık, Başkan Sümer'e

taziyelerini sundu.

Bir açıklama yapan Çanakkale Milletvekili Mustafa Kemal Cengiz, "Genel başkanımızın bizi görevlendirmesi ile birlikte 3 gündür Çanakkale'de Kazdağları'nda hem madenciler, hem köylü vatandaşlarımızla görüş alışverişinde bulunduk. Bölgede bir takım tespitler yaptık. Bu tespitlerimizi hem MHP'nin kendi grubuna hem de genel başkanımıza bir rapor halinde sunacağız. Çok olumlu ve verimli bir gezi oldu. Ben bu geziden dolayı bize ilgi gösteren teşkilatlarımıza, basın mensuplarına ve halkımıza yüz yüze gelip

bilgi veren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Biz elimizden geldiği kadarıyla 3 gün boyunca ulaşabileceğimiz her yere ulaşmaya çalıştık. Konu ile ilgili temsilcilerle de görüşmeye çalıştık. Hem resmi hem resmi olmayan pek çok konuda bilgi aldık. Gezimiz amacına ulaşmıştır" dedi.

(BT-OK-Y)