MHP'li Kaya: Yozgatlıların MHP'ye Olan İlgisi Her Geçen Daha da Artıyor
Haberler » Güncel » MHP'li Kaya: Yozgatlıların MHP'ye Olan İlgisi Her Geçen Daha da Artıyor - Haber

MHP'li Kaya: Yozgatlıların MHP'ye Olan İlgisi Her Geçen Daha da Artıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Il Başkanı Cevdet Kaya, ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da halkın MHP’ye olan ilgisinin her geçen gün arttığını söyledi.

MHP'li Kaya: Yozgatlıların MHP'ye Olan İlgisi Her Geçen Daha da Artıyor

(MHP) Il Başkanı , ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da halkın MHP’ye olan ilgisinin her geçen gün arttığını söyledi.


MHP Il Başkanı Kaya, 30 Mart Mahalli Idareler Yerel Seçimleri’ne genelinde olduğu gibi Yozgat’ta da iddialı hazırlandıklarını belirterek, "Bizim davamız kuru kuruya seçim kazanma davası değil ya da bir siyasi partiyi diğer siyasi partilerin önüne geçirme davası değil, Allah’ın rızasını kazanacak hizmetlere vesile olma davasıdır." dedi.


"YOZGAT’TA MITING DEĞIL ZIYARET OLDU"


MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin, Belediye Başkan Adayı Uğur Bektaş’ın seçim irtibat bürosunu ziyaret ettiğini, sonrasında selamlama konuşması yaptığını hatırlatan Kaya, "Seçim irtibat bürosu önünde gerçekleşen selamla konuşması, sonraki günlerde kamuoyunda bazı çevrelerin ‘MHP’nin mitingi’, MHP mitingine katılım az oldu’, ‘MHP beklediği havayı bulamadı’ gibi milleti yanıltmaya ve zihinlerde farklı algı oluşturmaya yönelik yanlış ve kasıtlı yorumlar yapılmıştır." diye konuştu.


"MHP HEDEFE EMIN ADIMLARLA YÜRÜYOR"


MHP’nin, Yozgat genelinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğünü söyleyen Kaya, "MHP Yozgat merkez, ilçe ve beldelerde tüm adayları ile seçim çalışmalarını yoğun programlarla sürdürüyor. MHP’ye olan ilginin, teveccühün her geçen arttığını görmek bizler için en büyük moral kaynağıdır. Projelerimiz ve hizmet ilkemizle yolumuza emin adımlarla yürüyoruz. Ülkücü Hareket, dün olduğu gibi bugün de iftiralara, karalamalara, zorluklara göğüs germeyi başaracak, milletinden aldığı güçle yoluna yürüyecektir. Halkımız, 30 Mart seçimlerini ve sandığın önlerine gelmesini büyük bir istekle bekliyor. Bunun en büyük sebebi ise halkın AKP’ye olan güvensizliğidir. 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet olayları ve devam eden süreç AKP’nin gerçek yüzünü gözler önüne sermiştir." şeklinde konuştu.

Kaynak: CİHAN