MHP'li Garip: İhanet Süreci Soysuzları Daha da Cesaretlendirdi

MHP'li Garip: İhanet Süreci Soysuzları Daha da Cesaretlendirdi

MHP'li Garip: İhanet Süreci Soysuzları Daha da Cesaretlendirdi
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Yusuf Garip, terör örgütüne verilen tavizlerin taviz doğurduğunu, "çözüm süreci" adı altında ihanet sürecinin terör örgütünü daha da cesaretlendirdiğini söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Yusuf Garip, terör örgütüne verilen tavizlerin taviz doğurduğunu, "çözüm süreci" adı altında ihanet sürecinin terör örgütünü daha da cesaretlendirdiğini söyledi. Devletin, eşkiyanın tepesine binerek gereken dersi vermesi gerektiğini ifade eden Garip, “Habur'da, Oslo'da, Kandil'de ve her yerde teröristlere çözüm süreci adı altında laf ettirmeyenler, bugün bunun bedelini millete ve milletin evlatlarına ödetmektedirler. O gün rüzgar ekenler, bugün fırtına biçmektedirler. Şivan Perver'i kucaklayanlar, ağlaşanlar, kırmızı halıları ayaklarına serenler, teröristin ayağına mahkeme götürenler, devlete kameralar önünde hakaret edilirken seyredenler, bu millete bir kuru özürden daha çok şey borçludurlar. Çözüm sürecini başlatan en yüksek merci dahi işin artık çığırından çıktığını ifade etmek zorunda kalmıştır. Artık yapılması gereken apaçık ortadadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, eşkiyanın tepesine binmeli ve gereken dersi vermelidir." dedi.

"Analar ağlamasın..." diye başlatılan bu sürecin sonlanması gerektiğini ifade eden Yusuf Garip, "Sert tedbirlerle terör örgütünün kökü kazınmalıdır. İmralı'daki bebek katiliyle yapılan görüşmeler derhal sona ermeli ve kurulan o masa bertaraf edilmelidir. Her bir şehidimizin kanı terör örgütüne misliyle ödetilmeli ve Türk milletinin yangın yerine dönen yüreğine su serpilmelidir." diye konuştu.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title