MHP Keykubat Mahallesine Seçim Bürosu Açtı

MHP Keykubat Mahallesine Seçim Bürosu Açtı

MHP Keykubat Mahallesine Seçim Bürosu Açtı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı Keykubat Mahallesine Seçim bürosu açtı.

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı Keykubat Mahallesine Seçim bürosu açtı. Seçim Bürosu açılışına Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy ve Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete katıldı.

Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Teşkilatı Keykubat Mahallesinde Seçim bürosu açtı. Seçim İrtibat Bürosu açılışına Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy, Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete ve çok sayıda partili katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Seçim Otobüsünün üzerine çıkarak konuşma yapan Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete, 2014 Mahalli idareler seçimlerinin Türk Milletinin kaderini belirleyecek bir seçim olduğunu belirterek, " Kayseri'ye hizmet adı altında rant ekonomisi uygulanmakta, bu ekonomiden de rantçılar, yalakalar ve belirli aileler faydalanmaktadır" dedi. Karamete son olarak Rantçı ve Emlakçı Belediyeciliğe karşı 30 Mart Seçimlerinde en büyük cevabı vereceğiz diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özsoy ise yaptığı konuşma da Kayseri'nin en büyük sorununun işsizlik ve göç sorunu olduğunu belirterek, " 20 yıldır Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Çiftlik ağası olduğu belirterek, bu millet hiç kimsenin marabası değildir" dedi.

Kaski'nin Ticarethane gibi çalıştırıldığını ifade eden Özsoy, Kayseri'nin suyun en pahalı olduğu illerden biri olduğunu belirterek evde 2,5 lira olan suyun metreküpünü 1 liraya indireceklerini ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından Melikgazi İlçe Teşkilatı Keykubat Mahallesi Seçim Bürosu açılışı, Belediye Başkan Adaylarının Kurdele kesimi ile gerçekleştirildi. - KAYSERİ

MHP Keykubat Mahallesine Seçim Bürosu Açtı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title