MHP İl Başkanı Baki Ersoy Açıklaması - Haberler
Haberi Paylaş

MHP İl Başkanı Baki Ersoy Açıklaması

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
MHP İl Başkanı Baki Ersoy Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Baki Ersoy, "MHP’nin Kayseri’de ne kadar güçlü bir parti olduğunu tüm Kayseri’ye hep birlikte göstereceğiz" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Baki Ersoy, "MHP'nin Kayseri'de ne kadar güçlü bir parti olduğunu tüm Kayseri'ye hep birlikte göstereceğiz" dedi.

MHP İl Başkanı Baki Ersoy, seçimin ardından parti binası önünde basın açıklaması düzenledi. Burada konuşan Ersoy, "7 Şubat 2015 günü bir yola çıktık. Kutlu bir dava olan Milliyetçi Hareket Partisi'nin İl Başkanlığı görevine kıymetli oylarınızla seçildim. O gün kongre konuşmamda bu AK Parti hükümetinin saltanatını başlarına yıkacağız demiştim. Bu 7 Haziran seçimleri 1. aşamadır. Bundan sonraki süreçte de MHP'nin Kayseri'de ne kadar güçlü bir parti olduğunu tüm Kayseri'ye hep birlikte göstereceğiz. Bundan hiç şüphem yok" dedi.

Ersoy ayrıca, "Liderimiz Devlet Bahçeli'nin çizgisinden ayrılmamak ülkücü duruşu sergilemek kaydıyla AK Parti'nin saltanatını Kayseri'de başlarına yıkacağız. Buna şimdi daha çok inanıyorum çünkü 3 tane vekilimiz oldu. Yusuf Halaçoğlu, Hasan Ali Kilci, Süleyman Korkmaz. Bu milletvekillerimizle beraber tüm teşkilat olarak daha da güçlendik. MHP seçimden Kayseri'den güçlü çıkmıştır. Bizler bundan sonraki süreçte daha çok çalışacağız. MHP'yi daha üst noktalara getireceğiz. 2002 yılından beri MHP adına Kayseri'den sadece 1 vekil çıkartabiliyorduk. Bu bugün 3 oldu. Allah'ın izniyle ilk genel seçimde, bu belki de erken seçim olacak, bu sayı 6 olacak 7 olacak 8 olacak" ifadelerini kullandı. - KAYSERİ

MHP İl Başkanı Baki Ersoy Açıklaması

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title