MHP İç Anadolu İl Başkanları Toplantısı Konya'da Yapıldı

MHP İç Anadolu İl Başkanları Toplantısı Konya'da Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İç Anadolu Bölgesi İl Başkanları Toplantısı Konya'da Yapıldı. 13 İlin İl Başkanları'nın Katıldığı Toplantıda Ülke Gündemi Değerlendirildi.

MHP İç Anadolu İl Başkanları Toplantısı Konya'da Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İç Anadolu Bölgesi İl Başkanları Toplantısı Konya'da yapıldı. 13 ilin il başkanları'nın katıldığı toplantıda ülke gündemi değerlendirildi.

Konya İl Başkanlığı'nın ev sahipliğinde Bera Otel'de düzenlenen toplantıya Karaman, Niğde, Nevşehir, Aksaray, Ankara, Kırıkkale, Çorum, Sivas, Amasya, Kayseri, Yozgat, Tokat ve Kırşehir İl Başkanları katıldı. Toplantı öncesi konuşan MHP Konya İl Başkanı Hilmi Torun, il ve ilçe teşkilatları olarak yerel seçimlere son hızla hazırlandıklarını belirterek, "31 ilçemizi yerel seçimler sonrası tek tek inceledik. Seçimlerde eksikleri olan yerlerin eksikleri telafi edilmekte, yeniden yapılanma ihtiyacı duyulan ilçelerimizde ise yapılandırma çalışmaları son hızla sürmektedir. İlçelerimizin çoğunda aday belirleme çalışmaları tamamlanmıştır. İl teşkilatımız olarak 2 milletvekilimizle birlikte var gücümüzle çalışıp, en son genel seçimlere oranla oyumuzu en az 3 misline çıkarmak gayretinde ve hedefindeyiz" dedi.

Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

(MÇ-İP) 19.04.2008 18:59 TSİ

Kaynak: İHA