MHP Gümüşhane Milletvekili Adayları Tanıtıldı

MHP Gümüşhane Milletvekili Adayları Tanıtıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane İl Başkanlığınca Milletvekili Adayları Tanıtım Programı Düzenlendi.

MHP Gümüşhane Milletvekili Adayları Tanıtıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhane İl Başkanlığınca milletvekili adayları tanıtım programı düzenlendi.

Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) düzenlenen programa İl Başkanı Orhan Mazman, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, ilçe teşkilatları partililer ve milletvekili adayları Engin Şanlıtürk ile Akın Üstün katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan Gümüşhane MHP İl Başkanı Orhan Mazman, 22 Temmuz'da yapılacak olan milletvekili erken seçimlerinde partisinin tek başına iktidara geleceğini söyledi.

İlçe başkanlarının yaptıkları konuşmadan sonra kürsüye davet edilen Belediye Başkanı Mustafa Canlı, yaptığı konuşmada, çözümüm MHP iktidarında olduğunu ifade etti. Canlı “Büyük düşünmek zorundayız, bu milletin MHP'ye dünden daha çok ihtiyacı vardır. Düne takılıp kalmamamız lazım. İki milletvekilini almamız neden olmasın? Bunun yolu da gönül seferberliğinden geçmektedir.” dedi.

Milletvekili ikinci sıra adayı Akın Üstün, 33 yaşında Türkiye'nin en genç milletvekili adayı olduğunu belirterek “Genç yaşımı memleketimin temeline harç koymak için feda ediyorum.” diye konuştu.

Gümüşhane MHP 1. sıra milletvekili adayı Engin Şanlıtürk ise 22 Temmuzda yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde MHP'nin tek başına iktidara geleceğini, Gümüşhane'nin iki milletvekilliğini de kazanarak bir zafere imza atacaklarını söyledi. Şanlıtürk, 60. Hükümetin Milliyetçi Hareket Hükümeti olacağını da sözlerine ekledi.

AKM' yi dolduran partililer ise zaman zaman bölücü terör örgütü aleyhinde “Kahrolsun PKK” sloganları attılar.

(OY-İRT-Y)

10.06.2007 19:30 TSİ

Kaynak: İHA