MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, A Milli Futbol Takımı'nı Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, A Milli Futbol Takımı'nı Euro 2008 Şampiyonası'nda Çeyrek Finale Yükselmesi Nedeniyle Kutladı.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, A Milli Futbol Takımı'nı Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, A Milli Futbol Takımı'nı EURO 2008 Şampiyonası'nda çeyrek finale yükselmesi nedeniyle kutladı.

Devlet Bahçeli yaptığı yazılı açıklama ile Devlet Bakanı Murat Başeskioğlu'na ve A Milli Takımlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim'e birer kutlama mesajı gönderdi.

Türk futbolunun tarihi sonucu elde ettiklerini final yolunda emin adımlarla yürüdüklerini ve yurt içi ve yurt dışındaki Türk vatandaşlarının büyük sevinç yaşadıklarını ifade eden MHP Genel Başkanı Bahçeli kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Çek Cumhuriyeti'ni yenerek çeyrek finale çıkma başarısını gösteren A Milli takımızı can-ı gönülden kutluyorum. EURO 2008 final yolunda emin adımlarla yürüyen milli takımımız bu anlamlı başarı ile yurt içinde ve yurt dışında bütün Türk vatandaşlarına büyük sevinç yaşatarak göğsünü kabartmıştır. Bu tarihi zaferde emeği geçen başta şahsınız olmak üzere Futbol Federasyonu teknik heyetimizi ve futbolcularımızı kutluyor başarılarını devamını diliyorum."