MHP Elbistan'da Seçim Startını Verdi - Haberler
Haberi Paylaş

MHP Elbistan'da Seçim Startını Verdi

AA - Haberler | Yerel
MHP Elbistan'da Seçim Startını Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi Elbistan Seçim Bürosu, Kahramanmaraş milletvekili adaylarının katıldığı törenle açıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Elbistan Seçim Bürosu, Kahramanmaraş milletvekili adaylarının katıldığı törenle açıldı. Seçim bürosunun açılışı ile birlikte MHP Elbistan'da seçim startını verdi.

Ekinözü yol ayrımında çok sayıda partili tarafından karşılanan MHP Milletvekili adayları ve il yöneticileri, daha sonra oluşturulan konvoy eşliğinde şehir turu attılar.

Şehir turunun ardından Kahramanmaraş Caddesi üzerinde bulunan seçim bürosu önüne gelen milletvekili adayları, burada partililer tarafından karşılandı. Açılış öncesi seçim otobüsü üzerinden halka seslenen milletvekili adayları yaptıkları konuşmalarda, Türkiye'nin MHP iktidarıyla refaha kavuşacağını söyledi.

Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kaya, yaptığı konuşmada, "MHP'nin en mutlu günü bugündür. Çünkü MHP milletvekili adayları ileriyi gören, ülkesini seven insanlardır. Biz yola çıkarken adam gibi adamlarla yola çıkacağız. 8 adayımızın hepsi de donanımlı, bilgili insanlardır. Adaylarımızın tamamı devletin bekası ve milletinin hizmeti için hazırlar" dedi.

İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ise polise ve askere uzanan elleri kıracaklarını ifade ederek, şunları söyledi:

"Bugün Elbistan'da seçim büromuzu açmak ve önümüzde yapılacak olan 12 Haziran seçimlerindeki çalışmalarımızı dile getirmek için buradayız. Milletine, memleketine, davasını seven, vatanı için bayrağı için Kur'an-ı için 8 aday dava arkadaşlarımızın sizlere hizmet etmesi için memleketine hizmet etmesi için milletvekili adaylarıma sahip çıkılmasını istiyorum. Her siyasi partiden her kişi aday olabilir. Ama MHP'den 10 kişi aday olmuştur. Unutulmasın ki MHP, terörist başıyla ve yandaşlarıyla mücadele etmektedir. Birlik ve beraberlik adına şehitlerimiz adına MHP'nin çatısı altına davet ediyorum. Bugün birlik günüdür. "

Daha sonra milletvekili adayları birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, İlçe Başkanı Ramazan Kaya ile Kahramanmaraş Milletvekili adayları Fahrettin Oğuz Tor, Ejder Oruç, Şule Arıkan, Aydoğan Büyüköz, Kamil Koca, Hüseyin Cahit Gökşen ve Necati Karatuluk, Elbistan seçim bürosunun açılış kurdelesini kesti. Açılışın ardından partililer ve milletvekili adayları sohbet etti.

- KAHRAMANMARAŞ

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title