MHP, Belediye Başkanları İçin Bilgilendirme Sitesi Kurdu

MHP, Belediye Başkanları İçin Bilgilendirme Sitesi Kurdu

MHP, Türkiye Genelinde Kazandığı 485 Belediyenin Başkanlarını ve Çalışanlarını Mahalli Hizmetler Mevzuatındaki Değişiklikler Konusunda Bilgilendirmek Amacıyla Bir İnternet Sitesi Kurdu.

MHP, Belediye Başkanları İçin Bilgilendirme Sitesi Kurdu
01.01.2010 13:16 | Son Güncelleme: 01.01.2010 13:16

MHP, Türkiye genelinde kazandığı 485 belediyenin başkanlarını ve çalışanlarını mahalli hizmetler mevzuatındaki değişiklikler konusunda bilgilendirmek amacıyla bir internet sitesi kurdu. Bilgilendirme yanı sıra danışma amaçlı site, yerel yönetimlerden sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Metin Çobanoğlu başkanlığında Manisa'da düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

Belediye Kültür Sitesi Meclis Salonu'ndaki toplantıya MHP Manisa milletvekilleri Mustafa Enöz, Erkan Akçay ve Ahmet Orhan, Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Balıkesir Belediye Başkanı İsmail Ok, Uşak Belediye Başkanı Ali Erdoğan, Alaşehir Belediye Başkanı Kadir Daş, Demirci Belediye Başkanı İhsan Temel, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş ve Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç katıldı. Adana, Isparta, Ankara ve son olarak Manisa'da yapılan toplantıların amacının, MHP'den seçilmiş 485 belediyeye yönelik eğitim, bilgilendirme ve danışma hattını içeren sitenin tanıtımı olduğu bildirildi.

Belediye başkanlarının ve çalışanlarının uzaktan eğitimi konusunda çalışmalar yürütüldüğünü ve bu projenin Türkiye'de bir ilk olduğunu belirten Genel Başkan Yardımcısı Çobanoğlu, "İnşallah bu web sitemiz, yılbaşından sonra yayına girerek belediye başkanlarımıza hizmet verecek. Biliyorsunuz ki mahalli hizmetler noktasında çok hızlı bir mevzuat değişimi söz konusu. Belediye başkanlığının bir okulu da yok. Geçmişte yaşadığımız sıkıntıları, böyle bir siteyle çözelim istedik." dedi. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Şu an buradasınız: MHP, Belediye Başkanları İçin Bilgilendirme Sitesi Kurdu - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 08:47:05. #1.15#
title