MHP Ankara'da İl Seçim Startını Verdi

MHP Ankara'da İl Seçim Startını Verdi

MHP Ankara'da İl Seçim Startını Verdi
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Teşkilatı, 1 Kasım erken genel seçimleri için startı verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Teşkilatı, 1 Kasım erken genel seçimleri için startı verdi. Milletvekili adaylarının değerlendirme ve istişare toplantısında konuşan Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, başarılı bir sınav için seferber olduklarını bildirdi. Çetinkaya, “Teşkilat olarak omuz omuza Milliyetçi Hareket’in iktidar seferindeyiz” dedi.

MHP milletvekili adayları İl Başkanı Fatih Çetinkaya’nın başkanlığında değerlendirme ve istişare toplantısında buluştu ve erken genel seçimler için start verildi. Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Şefkat Çetin, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, Ankara Milletvekili Mustafa Mit ile 1. ve 2. Bölge milletvekili adayları katıldı.

Toplantıda konuşan Fatih Çetinkaya, 1 Kasım’da MHP’nin zaferini başkentte taçlandıracaklarını bildirdi. Çetinkaya, “Seçimlere kısa bir süre kalmış bulunuyor. Bu kısa süre içinde adaylarımız ile birlikte Başkentli hemşehrilerimize ulaşacağız. Şüphe yok ki, Ankaralı hemşehrilerimiz de hizmet beklerken aldatılmanın ve kandırılmanın hesabını soracaktır. Milliyetçi Hareket’in Türk milletinin sigortası olduğu gerçeğini milletimiz artık anlamış bulunuyor.”

Bu arada adaylar arasında görüş alışverişinin de yapıldığı istişare toplantısında; Ankara’nın eğitim, sağlık, ulaşım, ekonomi, sosyal ve kültürel alanlardaki durumu da önceden hazırlanan istatistik raporları üzerinden değerlendirildi.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title