MHP Ankara Adayları Ankesob Toplantısına Katıldı

MHP Ankara Adayları Ankesob Toplantısına Katıldı

MHP Ankara Adayları Ankesob Toplantısına Katıldı
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya ve milletvekili adayları, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (ANKESOB) Başkanlık Divanı toplantısına katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya ve milletvekili adayları, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (ANKESOB) Başkanlık Divanı toplantısına katıldı. Toplantıda milletvekili adaylarını tanıtan ve bir konuşma yapan Fatih Çetinkaya, Ankara’nın gerçek sevdalıları olduklarını söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Şefkat Çetin ve Mustafa Mit’in de aralarında bulunduğu geniş bir aday kadrosu ile ANKESOB’u ziyaretinde açıklamalarda bulunan Çetinkaya, 1 Kasım seçimlerinin önemine bir kez daha dikkati çekti. Çetinkaya, iktidarın Ankara’ya adeta üvey evlat muamelesi yaptığını, yerel yönetimde de Ankara’nın sahipsiz olduğunu belirtti.

“SORUNLARI ÇÖZECEK KADRO BİZDE”

Çetinkaya, devamında “Ankara’mızın değerli esnaf temsilcileriyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Başta Genel Başkan Yardımcımız Şefkat Çetin ve diğer adaylarımızla sizlerin karşısındayız. Milliyetçi Hareket’in kadroları, AKP iktidarının sorunlar yumağı yaptığı Türkiye ve Ankara’nın dertlerinin dermanı olmak için hazırdır. Çünkü bizler, Türkiye’mizin de Ankara’mızın da sevdalılarıyız.

Ne yazık ki; yıllardan beri kandırılmaktan, aldatılmaktan başka bir şey yapmayan AKP iktidarları, esnaf kesimimizin de sorunlarına yeri sorunlar eklemiştir. Milliyetçi Hareket’in temsilcileri olarak bizler keyfi bir seçim kararının ve aziz milletimizin oyalanmasının ardından Ankara’mızın her yerinde bütün sivil toplum kuruluşlarımızla buluşuyoruz. Bugün de Ankara’mızın değerli esnaf temsilcileri ile birlikte olmaktan ben ve tüm aday arkadaşlarımız son derece memnunuz.

Bir kere daha ifade ediyorum ki, aziz Türk milletinin her kesiminin derdi Milliyetçi Hareket’in derdidir. Dertlerin çaresi de Milliyetçi Hareket’in iktidarından geçmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin tüm adayları devletine ve milletine hizmet için yola çıkmışlardır. Çünkü bizler aziz milletimize sevdalıyız.” düşüncesini paylaştı.

MHP Ankara Adayları Ankesob Toplantısına Katıldı

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title