Mhp, Afşin Seçim Bürosunu Açtı - Haberler
Haberi Paylaş

Mhp, Afşin Seçim Bürosunu Açtı

AA - Haberler | Yerel
Mhp, Afşin Seçim Bürosunu Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afşin'de seçim startını milletvekili adaylarının katıldığı törenle verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afşin'de seçim startını milletvekili adaylarının katıldığı törenle verdi.

Milletvekili adayları, Afşin-Erçene yol kavşağında davullarla karşılandı. Uzun bir konvoy eşliğinde Yediler İş Merkezi'nde bulunan seçim bürosuna gelen adaylar, İstiklal Marşı ve duaların okunmasının ardından büronun açılışını yaptılar.

İlçe Başkanı Abdi Doğan, yaptığı konuşmada, Afşin'in "yıldız ilçe" yapılacağı sözleri verildiğini anımsatarak, şunları söyledi:

"Afşin'in neresi yıldız? İlçe girişi var çıkışı yok. Komşu ilçelerimizde KPSS sınavı ve üniversite sınavları yapılıyor, ama 19 bine yakın öğrencisi olan Afşin'in öğrencileri ya Kahramanmaraş, ya da komşu ilçelerde sınava giriyor. Afşin'in altyapısı, suyu yok. Eğer bir milletvekilimiz olsaydı böyle olur muydu? Partili partisiz herkesten oy bekliyoruz. Fahrettin Oğuz Tor'u mutlaka meclise taşıyacağız. Eğer Afşin'den bir milletvekilimiz olsaydı 9 şehidimiz hala o göçüğün altında yatmazdı. "

İl Başkanı Mustafa Bastırmacı da konuşmasında, "12 Haziran seçimleri için birbirinden değerli 8 arkadaşımızı size tanıştırmaktan onur ve gurur duyuyorum. Ülkesini, milletini, memleketini ve davasını koruyan 8 arkadaşımızla huzurlarındayız" dedi.

Milletvekili adayı Fahrettin Oğuz Tor ise seçim süreci birlik ve kardeşlik içerisinde geçmesi en büyük arzusu olduğunu ifade etti. Tor, şunları söyledi:

"'MHP olarak büyüklere saygıyı küçüklere sevgiyi bu süreçte asla ihmal etmeyeceğiz. Temel felsefemiz budur.

İnsanın hayatlarında dönüm noktaları var. Benim için de bu seçim bir dönüm noktasıdır. Afşin böyle bir fırsatı bir daha yakalayamaz. Bütün hemşehrilerime partili veya partisiz ayrım yapmaksızın herkesten desteğinizi bekliyorum. Bu memleketin çocuğu olarak hiçbir zaman bu memlekete sırtımı dönmem ve bundan sonrada dönmeyeceğim. Hayatımda hiçbir ayrım yapmadım, kim kapımı çaldıysa gücümün yettiği ölçüde isteklerini karşılamaya çalıştım. Eğer bana hizmet etme yetkisini verirseniz Afşin'e, Elbistan ve diğer tüm ilçelere ve yöremize bütün enerjimi harcayacağım. Oylarınızı bekliyorum. "

- KAHRAMANMARAŞ

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title