Haberler » Spor » Mhk Ulusal Hakem Semineri Tamamlandı - Spor

Mhk Ulusal Hakem Semineri Tamamlandı

Merkez Hakem Kurulu Hakem Gelişim Programları çerçevesince Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen Ulusal Hakem Seminerleri, dün sona eren üçüncü grup ve bugün sona eren dördüncü grup hakemlerin çalışmaları ile tamamladı.

Mhk Ulusal Hakem Semineri Tamamlandı

Hakem Gelişim Programları çerçevesince 'daki Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen Ulusal Hakem Seminerleri, dün sona eren üçüncü grup ve bugün sona eren dördüncü grup hakemlerin çalışmaları ile tamamladı.


Ulusal Hakem seminerlerinin dördüncüsü olan ve Merkez Hakem Kurulu, Eğitim Direktörü , TFF Hakem İşleri Müdürü Burçin Keskin tarafından oluşturulan ve MHK tarafından onaylanan teknik program, Hakem Eğitimcisi Murat Ilgaz tarafından uygulandı. MHK Fiziksel Gelişim Uzmanı Dr. Ali Kızılet tarafından oluşturulan fiziksel testlerin de ayrıca uygulandığı seminer ile Ulusal hakemlerin tümü eğitimi tamamlamış oldu.


MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu ve MHK üyeleri, dört gruba da iki gün uygulanan programa katılan ulusal hakemler hakkında detaylı bilgi sahibi olma ve planlama yapma imkanını sundu.

Kaynak: CİHAN