Mgk Haberleri

Mgk haber, Mgk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mgk - 25.9.2020
24 Eylül 2020 Haberleri
24 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Mgk - 24.9.2020
MGK bildirisi: AB'ye, Türkiye ve KKTC'nin haklarına saygılı olma çağrısında bulunulmuştur
MİLLİ Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısından sonra yayımlanan bildiride, Doğu Akdeniz ile ilgili, "Avrupa Birliği (AB) başta olmak üzere tüm kurumlara ve ihtilaflara müdahil devletlere, ülkemizin bu ilkeli duruşuna ve KKTC'nin hak ve menfaatlerine saygılı olma çağrısında bulunulmuştur" denildi.
Mgk - 24.9.2020
MGK bildirisi: AB'ye, Türkiye ve KKTC'nin haklarına saygılı olma çağrısında bulunulmuştur
MİLLİ Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısından sonra yayımlanan bildiride, Doğu Akdeniz ile ilgili, "Avrupa Birliği (AB) başta olmak üzere tüm kurumlara ve ihtilaflara müdahil devletlere, ülkemizin bu ilkeli duruşuna ve KKTC'nin hak ve menfaatlerine saygılı olma çağrısında bulunulmuştur" denildi.
Mgk - 24.9.2020
Milli Güvenlik Kurulu Bildirisi yayımlandı
Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Bildirisi'nde, Doğu Akdeniz'deki gelişmelere ilişkin, "Türk milletinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kara, deniz ve havadaki hak ve menfaatlerinin korunması hususunda taviz verilmeyeceği bir kez daha dile getirilmiştir.
Mgk - 24.9.2020
Son dakika haberleri! MGK'da Doğu Akdeniz vurgusu
Gelen son dakika haberlerine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı 4 saat 10 dakika sürdü.
Mgk - 24.9.2020
MGK Bildirisi: "Uluslararası toplum da mazlum milletlerin hürriyetlerini ve kaynaklarını gasp eden...
MGK Bildirisi: "Uluslararası toplum da mazlum milletlerin hürriyetlerini ve kaynaklarını gasp eden gayrimeşru oluşumlar ve terör örgütleri ile bunları destekleyen aktörlere karşı somut adım atmaya davet edilmiştir.
Mgk - 24.9.2020
Son dakika haberi | MGK Bildirisinde, tüm terör örgütlerine karşı yurt içinde ve yurt dışında başarıyla yürütülen...
Gelen son dakika haberlerine göre MGK Bildirisinde, tüm terör örgütlerine karşı yurt içinde ve yurt dışında başarıyla yürütülen operasyonlar hakkında Kurul'a bilgi sunulduğu belirtildi.
Mgk - 24.9.2020
MGK Bildiri: "Suriye ve Libya'da meşruiyet çerçevesinde terörle mücadeleye ve istikrarın tesisine...
MGK Bildiri: "Suriye ve Libya'da meşruiyet çerçevesinde terörle mücadeleye ve istikrarın tesisine destek veren Türkiye'nin bu ülkelerin barışa ve refaha kavuşması yönündeki tutumunu sürdüreceği belirtilmiştir.
Mgk - 24.9.2020
flash
FlashMGK Bildirisi: Gayri askeri statüdeki adaların silahlandırılması başta olmak üzere uluslararası hukuka ve anlaşmalara aykırı hareket eden ülkeler aklıselime davet edilmiş, bölgedeki doğal kaynakların adilane bir şekilde paylaşımı konusunda Türkiye'nin her platformda ve öncelikle...
Mgk - 24.9.2020
flash
FlashMGK Bildirisi: Doğu Akdeniz'deki deniz yetki alanlarına ilişkin görüş farklılıkları üzerinden gerginliği artırmaya tevessül eden aktörlerin faaliyetleri ele alınmış, Türk Milletinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kara, deniz ve havadaki hak, alaka ve menfaatlerinin...
Mgk - 24.9.2020
Son dakika haberi | MGK Bildirisi: "Gayri askeri statüdeki adaların silahlandırılması başta olmak üzere uluslararası...
Bir son dakika haberine göre MGK Bildirisi: "Gayri askeri statüdeki adaların silahlandırılması başta olmak üzere uluslararası hukuka ve antlaşmalara aykırı hareket eden ülkeler aklıselime davet edilmiştir.
Mgk - 24.9.2020
MGK Bildirisi: "Bölgedeki doğal kaynakların adilane bir şekilde paylaşımı konusunda Türkiye her...
MGK Bildirisi: "Bölgedeki doğal kaynakların adilane bir şekilde paylaşımı konusunda Türkiye her platformda ve öncelikle diyalogdan yanadır.
Mgk - 24.9.2020
MGK Bildirisi: "(Doğu Akdeniz) Türk milletinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kara, deniz...
MGK Bildirisi: "(Doğu Akdeniz) Türk milletinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kara, deniz ve havadaki hak ve menfaatlerinin korunması hususunda taviz verilmeyeceği bir kez daha dile getirilmiştir.
Mgk - 24.9.2020
Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sona erdi.
Mgk - 24.9.2020
FLAŞ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Milli Güvenlik Kurulu (MGK) yaklaşık 4 saatlik toplantı ardından sona erdi.
Mgk - 24.9.2020
Milli Güvenlik Kurulu toplandı
Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
Mgk - 24.9.2020
GÜNDEM / 24 Eylül 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısına başkanlık edecek.
Mgk - 24.9.2020
GÜNDEM ÖZETİNE
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısına başkanlık edecek.
Mgk - 16.8.2020
Haftanın tarihine bakış
2004- Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliğine Büyükelçi Yiğit Alpogan atandı. Alpogan, MGK'nin ilk sivil genel sekreteri oldu.
Mgk - 14.8.2020
SETA'dan "19. Yılında AK Parti Sempozyumu"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Milli Güvenlik Kurulu'ndan tutun da Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi'nin başörtüsüne kadar her şeyi dizayn etmeye çalışan bir askeri vesayet aklı vardı.
Mgk - 28.7.2020
Teknosa'nın yeni normaldeki ilk mağaza yatırımı Ankara'ya
Kişisel bakım ürünleri ve ev aletlerinde yüzde 60'a varan indirim sunan kampanyada, Remigton CI 5319 saç maşası 119 TL, Arzum Linda saç kurutma makinesi 67 TL, Braun MGK 5280 9'u 1 arada erkek bakım kiti 449 TL ve Arzum AR4085 Pronto 2'si 1 arada dikey elektrikli süpürge 189 TL'den satışa sunuluyor.
Mgk - 24.7.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Sonuna kadar Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız"
Bu karar Azerbaycan'daki belediyelerden de önce alınmıştır. Rahmetli Haydar Aliyev diyor ki, 'Biz bir millet iki devletiz". Cumhuriyetimizin kuruluşunda, milli mücadelemiz döneminde Azerbaycanlı kardeşlerimizin çok desteği olmuştur. Azerbaycan'ın tarihi de mücadele ile doludur Bu mücadele orada da hiç bitmeyecek. Güçlü mücadele de birliğimizi ve beraberliğimizi muhkemlemekten geçiyor. Cumhurbaşkanımızın son açıklamaları da yine destekten daha fazlasıdır. Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız demiştir.
Mgk - 23.7.2020
22 Temmuz 2020 Haberleri
22 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Mgk - 22.7.2020
İletişim Başkanı Altun'dan güvenlik politikaları değerlendirmesi Açıklaması
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Bölgemizden Akdeniz'in en uç noktalarına kadar Türkiye'ye rağmen başarılı olacak hiçbir proje ve girişim olamaz." ifadelerini kullandı.
Mgk - 22.7.2020
İletişim Başkanı Altun: "Bu coğrafyada Türkiye'ye rağmen elde edilecek hiçbir kazanım yoktur"
Altun, bugün gerçekleşen MGK Toplantısı'na ilişkin Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.
Mgk - 22.7.2020
Altun: Bu coğrafyada Türkiye'ye rağmen elde edilecek hiçbir kazanım yoktur
İLETİŞİM Başkanı Fahrettin Altun, "Bölgemizden Akdeniz'in en uç noktalarına kadar, Türkiye'ye rağmen başarılı olacak hiçbir proje ve girişim olamaz. Bu coğrafyada Türkiye'ye rağmen elde edilecek hiçbir kazanım yoktur" dedi.  Altun, bugün gerçekleşen MGK Toplantısı'na ilişkin Twitter hesabından açıklamada bulundu.
Mgk - 22.7.2020
Milli Güvenlik Kurulu Bildirisi yayımlandı Açıklaması
Milli Güvenlik Kurulu (MGK) Bildirisi'nde, "Ermenistan'ın mütecaviz tutumunu sonlandırması ve işgal altında tuttuğu Azerbaycan topraklarını terk etmesi gerektiği, Türk milletinin, kardeş Azerbaycan'ın haklı davasında alacağı her türlü karara sahip çıkacağı hatırlatılmıştır.
Mgk - 22.7.2020
MGK, Ermenistan'ın mütecaviz tutumuna dikkat çekti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sonrası yapılan açıklamada; terör örgütleri, Libya, Doğu Akdeniz ve Azerbaycan'da yaşanan sorunlara dikkat çekildi.
Mgk - 22.7.2020
MGK bildirisinde, Ermenistan'ın mütecaviz tutumunu sonlandırması ve işgal altında tuttuğu...
MGK bildirisinde, Ermenistan'ın mütecaviz tutumunu sonlandırması ve işgal altında tuttuğu Azerbaycan topraklarını terk etmesi gerektiği belirtildi.
Mgk - 22.7.2020
MGK bildirisinden: "Türkiye'nin her alanda güçlü hazırlık yapmak için gereken mekanizmaları...
MGK bildirisinden: "Türkiye'nin her alanda güçlü hazırlık yapmak için gereken mekanizmaları oluşturmasının önemi üzerinde duruldu.
Mgk - 22.7.2020
Son dakika haberleri | MGK bildirisinden: "Doğu Akdeniz'de uluslararası hukuktan kaynaklanan hak ve menfaatlerimizin...
Son dakika haberi... MGK bildirisinden: "Doğu Akdeniz'de uluslararası hukuktan kaynaklanan hak ve menfaatlerimizin korunması konusunda kati kararlılığımız vurgulanmıştır.
Mgk - 22.7.2020
Milli Güvenlik Kurulu: "Kıbrıs'taki Türk toplumunun mevcudiyeti ile haklarını görmezden gelen...
Milli Güvenlik Kurulu: "Kıbrıs'taki Türk toplumunun mevcudiyeti ile haklarını görmezden gelen ülkelerin ve aktörlerin, Ada'da barış ve istikrar ortamına zarar verebilecek girişimlerine hiçbir suretle müsaade edilmeyeceğinin altı çizilmiş, Doğu Akdeniz'de uluslararası hukuktan kaynaklanan hak,...
Mgk - 22.7.2020
MGK bildirisinden: "Azerbaycan topraklarında gayrimeşru işgalini yıllardır sürdüren Ermenistan'ın...
MGK bildirisinden: "Azerbaycan topraklarında gayrimeşru işgalini yıllardır sürdüren Ermenistan'ın saldırganlığı şiddetle kınanmıştır.
Mgk - 22.7.2020
MGK bildirisinde, Kıbrıs'ta barış ve istikrar ortamına zarar verebilecek girişimlere hiçbir suretle...
MGK bildirisinde, Kıbrıs'ta barış ve istikrar ortamına zarar verebilecek girişimlere hiçbir suretle müsaade edilmeyeceği vurgulandı.
Mgk - 22.7.2020
FLAŞ
MGK BİLDİRİSİ 2 : KIBRIS'TAKİ TÜRK TOPLUMUNUN MEVCUDİYETİ İLE HAKLARINI GÖRMEZDEN GELEN ÜLKELERİN VE AKTÖRLERİN, ADA'DA BARIŞ VE İSTİKRAR ORTAMINA ZARAR VEREBİLECEK GİRİŞİMLERİNE HİÇBİR SURETLE MÜSAADE EDİLMEYECEĞİNİN ALTI ÇİZİLMİŞ, DOĞU AKDENİZ'DE ULUSLARARASI HUKUKTAN KAYNAKLANAN HAK, ALAKA...
Mgk - 22.7.2020
FLAŞ
MGK BİLDİRİSİ 2 : KIBRIS'TAKİ TÜRK TOPLUMUNUN MEVCUDİYETİ İLE HAKLARINI GÖRMEZDEN GELEN ÜLKELERİN VE AKTÖRLERİN, ADA'DA BARIŞ VE İSTİKRAR ORTAMINA ZARAR VEREBİLECEK GİRİŞİMLERİNE HİÇBİR SURETLE MÜSAADE EDİLMEYECEĞİNİN ALTI ÇİZİLMİŞ, DOĞU AKDENİZ'DE ULUSLARARASI HUKUKTAN KAYNAKLANAN HAK, ALAKA...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mgk Haberleri | Mgk Haber - Haberler - Mgk haberleri, son dakika mgk haber ve gelişmeleri burada. Günün özeti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 16:11:24. #1.15#
title