MEVLÜT DUDU HABERLERİ

Mevlüt Dudu haber, Mevlüt Dudu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mevlüt Dudu - 02.08.2015
İskenderun Belediye Meclis Üyesi Tulum, Hayatını Kaybetti
Törene, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, CHP İskenderun ilçe Başkanı Corc Basus, siyasi parti ve bazı sivil toplum örgütü temsilcilerinin yanı sıra Tulum'un yakınları katıldı.
Mevlüt Dudu - 20.07.2015
CHP Milletvekilleri Suriye Sınırında
CHP'nin Hatay milletvekilleri Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem, Adana milletvekilleri Elif Doğan Türkmen, İbrahim Özdiş ve Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak, "Savaşa Hayır, Yaşasın Barış ve Kardeşlik" sloganıyla Suriye sınırında bir araya geldi.
Mevlüt Dudu - 17.07.2015
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Bayramlaşma programına Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, CHP Hatay Milletvekilleri Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Turgay Aras, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle vatandaşlar katıldı.
Mevlüt Dudu - 15.07.2015
Aa Günün
Günün öne çıkan gelişmeleri saat 16.00 itibarıyla şöyle: 1- İran ile nükleer müzakerelerde anlaşma sağlanması İran'ın başkenti Tahran'da, nükleer müzakerelerde anlaşma sağlanması üzerine sokaklara çıkan vatandaşlar sevinç gösterilerinde bulundu ABD Başkanı Obama, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve Birleşik Arap Emirlikleri veliahttı Muhammed Al Nahyan ile telefonda görüştü Katar, anlaşmayı "önemli adım" diye niteleyerek memnuniyetle karşıladı ABD Dışişleri Bakanı Kerry, KİK dışişleri bakanlarını aradı Suudi Arabistan, "nükleer silah elde edilmesinin engellenmesi, askeri alanların teftişi" ve anlaşmanın ihlali halinde yaptırımların yeniden uygulanması çağrısı yaptı Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı: "Anlaşmayı alkışlıyoruz" İran Dışişleri Bakanı Zarif: "Gelişmiş uranyum zenginleştirmeye, gelişmiş ekonomiye ve gelişmiş nükleer programa ulaşacağız" (01.47/04.31/05.10/06.19/08.44/11.57) 2- Cumhurbaşkanlığı Külliyesi kapılarını basına açtı Külliye içerisinde bulunan kuzey ve güney idari binalarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın makamının da bulunduğu ana bina da basına tanıtıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Burası sıfırdan projesiyle, her şeyiyle mükemmel bir şekilde yapılmış ve bu ülkenin temsil makamı. Bunun üzerinde bu kadar böyle provokatif haberler veya dezenformasyon yapmak bunlar hiç doğru şeyler değil" "Danıştayın yanılmıyorsam üç tane kararı var burayla alakalı ama maalesef sürekli olarak burayı gündemde tutmayı bile ben şık bulmuyorum.
Mevlüt Dudu - 15.07.2015
CHP Milletvekilleri Suriye Sınırına Gidiyor
CHP Hatay Milletvekilleri Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal ve Birol Ertem yaptıkları ortak yazılı açıklamada, Ortadoğu'da devam eden savaşın son bulmasını haykırmak için 20 Temmuz Pazartesi günü Reyhanlı ilçesi Bükülmez Mahallesi Suriye sınırında buluşacaklarını belirtti.
Mevlüt Dudu - 09.07.2015
Dörtyol Gençler Birliği İçin Geri Sayım Başladı
20 Temmuz 2015 tarihine kadar Türkiye Futbol Federasyonu hesabına 20 bin TL para yatırılması gerekiyor. 16 Temmuz'da Ramazan Bayramı Tatilinin başlayacak olması nedeniyle Dörtyol Gençler Birliği Spor Kulübünün bu parayı en geç 15 Temmuz akşamına kadar yatırmış olması gerekiyor. Peki bu 20 Bin TL bulunamayacak bir para mı? Elbette değil. Fakat Dörtyol Gençler Birliği Spor Kulübünün BAL Liginde bu yıl mücadele edebilmesi için gerekli olan meblağ sadece bu değil. Edindiğimiz biliye göre takımın tüm sezon boyunca giderlerini karşılayabilmesi için yaklaşık 1 Milyon TL ye ihtiyacı var. Dörtyol Gençler Birliği Yönetiminin kendi arasında toplanarak bir bütçe oluşturduğunu biliyoruz.  Ancak oluşturulabilen bütçe 400 Bin TL kadar. Yani takımın liglere devam edebilmesi için 600 Bin TL daha gerekli. Bu para da hemen bir gecede değil sezon boyunca pey der pey gelebilir. Fakat gelirin bir kesinliği olması şart. Bu nedenle aylardır takım kendisine bir sponsor arayışı içerisinde. Tabelasına SATILIK yazılalı bir hayli zaman oldu. Bu güne kadar takım için bir alıcı çıkmadığı gibi sponsor da bulunamadı. Geçtiğimiz sezon Dörtyol Belediyesi'nin önemli maddi katkılarıyla ayakta kalan Dörtyol Gençler Birliği bu yılda Dörtyol Belediyesinden aynı desteği göreceği umudunu taşısa da yeterli olmayacak. Hatay Büyükşehir Belediyesinden ise umulan maalesef olmadı. Dörtyol Gençler Birliği için son 5 gün. Eğer 20 Bin TL yatırılıp müracaat yapılmazsa BAL liginden düşecek olan kulüp kendini feshederek kapanacak. Bin bir zorlukla elde edilen bu başarı göz göre göre gidiyor. Dörtyol Gençler Birliğinin şampiyonluğu ardına sevinçlerini methiyelerle anlatan siyasi parti temselcilerine o gün gönderdikleri kutlama mesajlarını hatırlatmakta fayda görüyoruz. Çünkü iki gün sonra bu kulüp feshedildiğinde Dörtyol Milletvekilleri H. Bayram Türkoğlu ve Mevlüt Dudu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve siyasi partilerin ilçe başkanları ile Dörtyol'un önde gelen sivil toplum kuruluşlarının başkanları bunun hesabını kamuoyuna nasıl verecek.
Mevlüt Dudu - 08.07.2015
Arsuz'da Hediyelik Eşya Fuarı
Açılışa, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ile davetliler katıldı.
Mevlüt Dudu - 16.06.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
Hatay'da CHP'den milletvekili seçilen Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal ve Birol Ertem, mazbatalarını aldı.
Mevlüt Dudu - 16.06.2015
Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
Hatay Hatay'da CHP'den milletvekili seçilen Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal ve Birol Ertem, mazbatalarını aldı.
Mevlüt Dudu - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
Hatay:  Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem.
Mevlüt Dudu - 28.05.2015
Genel Seçimlere Doğru
CHP Hatay Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Mevlüt Dudu, seçim çalışmalarını Arsuz ilçesine bağlı mahallelerde sürdürdü.
Mevlüt Dudu - 25.05.2015
Genel Seçimlere Doğru
CHP Hatay Milletvekili 54. dönem milletvekili adayı Mevlüt Dudu, yaşanacak bir Türkiye için sorunları sıfırlayacaklarını belirtti.
Mevlüt Dudu - 24.05.2015
Genel Seçimlere Doğru
CHP Hatay Milletvekili ve 25. dönem milletvekili adayı Mevlüt Dudu, seçim çalışmaları kapsamında Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Dörtyol Şubesi (TEMAD) Başkanı Ahmet Mümtaz Özsu'yu ziyaret etti.
Mevlüt Dudu - 19.05.2015
Hatay'da Bıçaklı Sopalı Kavga: 4 Yaralı
Edinilen bilgiye göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, seçim çalışmaları için CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve CHP Hatay İl Başkanı Ertuğrul Gün ile birlikte Kırıkhan'ın Özkızılkaya Mahallesi'ne gitti.
Mevlüt Dudu - 19.05.2015
Başkan Savaş Belen ve İskenderun'da Mahalleleri Ziyaret Etti
İl genelinde mahalle toplantıları düzenleyerek istişareler yapan ve istişareler doğrultusunda hizmetler üreten Başkan Savaş, Belen ve İskenderun mahallelerinde büyük teveccühle karşılandı. CHP Hatay Milletvekili ve Adayı Mevlüt Dudu, CHP Hatay Milletvekili Adayları Riyat Kırmızıoğlu ve Sonay Aykut ve ilçe parti teşkilatına mensup hemşerileriyle birlikte Belen'in Cırtıman ve İskenderun'un Güzelçay, Güzelköy, Müftüler, Suçıkağı, Aşkarbeyli, Cebike mahallelerindeki sorunları yerinde inceleyerek efektif ve kalıcı çözümler için düğmeye bastı.
Mevlüt Dudu - 25.04.2015
HBB Sosyal Marketlerin 3. Şubesi Payas'ta Açıldı
Tüketen değil paylaşan toplum olma yolunda hizmetler üretecek olan HBB, Payas ilçesi HATSU Hizmet Binası karşısında yapılan açılış törenine HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile eşi Doç. Dr. Nazan Savaş, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu'nun eşi Suzan Dudu, Payas Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, CHP Milletvekilleri adayları Riyat Kırmızıoğlu ve Sonay Aykut'un yanı sıra çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.
Mevlüt Dudu - 15.04.2015
Genel Seçimlere Doğru
Toplantıya, CHP Hatay milletvekilleri Mevlüt Dudu ve Hasan Akgöl, milletvekilleri adayları, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
Mevlüt Dudu - 13.04.2015
Diyanet İşleri Başkanı Görmez, Hatay'da Açıklaması
Törene, AK Parti Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, CHP Milletvekili Mevlüt Dudu, MHP Milletvekili Şefik Çirkin, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven ve davetliler katıldı.
Mevlüt Dudu - 07.04.2015
CHP Milletvekili Adayı Listesi
Adana adana 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE.
Mevlüt Dudu - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mevlüt Dudu Haberleri | Mevlüt Dudu Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mevlüt Dudu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mevlüt Dudu kimdir, hayatı ve biyografisi. Tokat - CHP'li Özkan: AKP Yıkıldı, Haberi Yok.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 15:37:04. #1.14#

title