MEVLÜT DUDU HABERLERİ

Mevlüt Dudu haber, Mevlüt Dudu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mevlüt Dudu - 07.10.2016
Başkan Savaş İskenderun Halkıyla Bir Araya Geldi
Mahalle ziyaretlerinde Başkan Savaş'a CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Pirireis Mahalle Muhtarı Sabit Dreyfioğlu, Gürsel Mahallesi Muhtarı Semir Öz ve Pınarbaşı Mahalle Muhtarı Fuat Gezgin de eşlik etti.
Mevlüt Dudu - 24.09.2016
Dışişleri Bakanlığı'ndan CHP Milletvekili Dudu'nun Frankfurt Havalimanında Alıkonulmasına İlişkin...
Dışişleri Bakanlığı, CHP Hatay Milletvekili ve PM Üyesi Mevlüt Dudu’nun Frankfurt Havalimanında Alman yetkililerce maruz bırakıldığı muameleye ilişkin Frankfurt Başkonsolosunun girişimlerine, Alman yetkili makamlarından henüz resmi ve tatmin edici bir yanıt alınmadığını açıkladı.
Mevlüt Dudu - 13.09.2016
Kurban Bayramı Kutlanıyor
AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın da birer konuşma yaptığı programda günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.
Mevlüt Dudu - 10.08.2016
Avrupa Parlamenterler Meclisi Türkiye Başkanı Küçükcan Açıklaması
Avrupa Parlamenterler Meclisi Türkiye Başkanı Talip Küçükcan, TBMM'de Dışişleri Komisyonu üyeleri ile birlikte basın toplantısı düzenledi. Küçükcan, TBMM Dışişleri Komisyonu olarak İngiltere'ye 1-4 Ağustos tarihleri arasında bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, bu ziyarette AK Parti İstanbul Milletvekili Azmi Ekinci, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mehmet Günal'ın bulunduğunu ve amaçlarının darbe teşebbüsü konusunda dünya ülkelerini doğrudan bilgilendirmek olduğunu kaydetti.
Mevlüt Dudu - 10.08.2016
TBMM Dışişleri Komisyonu Heyetinin Londra Ziyareti
Küçükcan ile beraberindeki AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti İstanbul Milletvekili Azmi Ekinci, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal, TBMM'de düzenledikleri basın toplantısında, İngiltere'ye gerçekleştirdikleri ziyaret hakkında bilgi verdi.
Mevlüt Dudu - 07.08.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Dörtyol ilçesindeki protestoya, Hatay Valisi Ercan Topaca, darbe girişimi sırasında TBMM'ye bomba atılması sonucu yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar ve CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu da katıldı.
Mevlüt Dudu - 04.08.2016
TBMM Dışişleri Komisyonu Heyeti Londra'da
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan başkanlığında, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti İstanbul Milletvekili Azmi Ekinci, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ve MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal'dan oluşan TBMM Dışişleri Komisyonu heyeti, İngiliz hükümet yetkilileri, düşünce kuruluşları ve medya temsilcileriyle görüştü.
Mevlüt Dudu - 02.08.2016
Türk Parlamenterler İngiltere'de
Prof. Dr. Talip Küçükcan, Azmi Ekinci, Osman Aşkın Bak, Mevlüt Dudu ve Mehmet Günal'dan oluşan TBMM Dışişleri Komisyonu heyetinin geniş kapsamlı ve yoğun Londra programı pazartesi günü başladı.
Mevlüt Dudu - 29.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ile Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine tepki gösterdi.
Mevlüt Dudu - 26.07.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, MHP Hatay Milletvekili Mehmet Necmettin Ahrazoğlu ve CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Hatay'ın ana vatana katılışının yıl dönümüne ilişkin gündem dışı konuştu.
Mevlüt Dudu - 23.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
Toplantıya, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Orhan Karasayar, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Birol Ertem, MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, il başkanları ve ilçe belediye başkanları katıldı.
Mevlüt Dudu - 27.06.2016
CHP Hatay Milletvekili Dudu Açıklaması
CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, "OYAK'ın başına ilk kez bürokrasiden gelen birisi getirilmiştir.
Mevlüt Dudu - 27.06.2016
Cihan Haber Ajansı Gündemi
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde esnaf ve vatandaşlarla iftarda bir araya gelecek. (20.30-Ankara) Başbakan Binali Yıldırım, Bakanlar Kurulu toplantısına başkanlık edecek. İsrail'le varılan anlaşmayla ilgili açıklama yapması beklenen Başbakan Yıldırım, AK Parti Genel Merkezi'nde büyükelçilerle iftarda bir araya gelecek. (09.00-13.00-20.30-Ankara) POLİTİKA TBMM Genel Kurulu'nda, Lübnan'da görev yapan Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü'ne Türkiye'nin verdiği desteğin 1 yıl daha uzatılmasına ilişkin Başbakanlık Tezkeresi görüşülecek. (14.00-Ankara) Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu'nda 'Milli Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı' görüşülecek. (11.00-Ankara) TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu bünyesinde kurulan Mülteci Hakları Alt Komisyonu Başkanı Atay Uslu Fransız Senatosu üyelerinden oluşan bir heyeti kabul edecek. (14.00-Ankara) CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu Meclis'te basın toplantısı düzenleyecek.
Mevlüt Dudu - 06.06.2016
Sağlık Bakanı Akdağ Hatay'da
Taziye ziyaretlerinde İl Müftüsü Hamdi Kavillioğu da dua etti. Kur'an-ı Kerim'in okunduğu ziyaretlere Hatay Valisi Ercan Topaca, Osmaniye Valisi Kerem Al, AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Adem Yeşildal, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, 39.
Mevlüt Dudu - 15.05.2016
Kırıkhan Şehidine Ağladı
Şehidin cenaze namazına Hatay Valisi Ercan Topaca, 39.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Hasan Polat, CHP Hatay milletvekilleri Mevlüt Dudu ve Birol Ertem, MHP Hatay Milletvekili Mehmet Necmettin Ahrazoğlu, Ak Parti Hatay milletvekilleri Mehmet Öntürk ve Adem Yeşildal'ın yanı sıra çok sayıda askeri ve mülki erkan ile vatandaşlar katıldı.
Mevlüt Dudu - 15.05.2016
Şehit Uzman Çavuş Mert Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Hatay Valisi Ercan Topaca, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk, CHP Milletvekilleri Mevlüt Dudu, Birol Ertem, MHP Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.
Mevlüt Dudu - 02.05.2016
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu'nun kıldırdığı cenaze namazın ardından şehidin naaşı, toprağa verildi. Törene, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra, Hatay Valisi Ercan Topaca, AK Parti Hatay milletvekilleri Orhan Karasayar ve Hacı Bayram Türkoğlu, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Mevlüt Dudu - 22.03.2016
Şehit Jandarma Astsubay Halit Halal Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şehit Jandarma Astsubay Halit Halal'ın Türk bayrağına sarılı tabutu, Hatay Havaalanı'ndan memleketi Hassa'ya karayoluyla getirildi. Daha sonra şehidin naaşı askerlerin omuzunda taşınarak Aktepe Merkez Çarşı Camii'ne getirildi. Burada düzenlenen törene, şehidin iki çocuğu ile eşi, Hatay milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk, Mevlüt Dudu, Hatay Valisi Ercan Topaca, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş, çevre ilçe belediye başkanları, protokol üyeleri ve binlerce vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mevlüt Dudu Haberleri | Mevlüt Dudu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mevlüt Dudu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mevlüt Dudu kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhuriyet Gazetesi Avukatlarından Kısıtlama İtirazı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 09:17:51. #1.15#

title