MEVLÜT DUDU HABERLERİ

Mevlüt Dudu haber, Mevlüt Dudu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mevlüt Dudu - 24.02.2017
Dha Yurt Bülteni - 14
Karayalçın, Anayasa değişikliğinin önemli olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu: "Her girişimin bir nedeni bulunmalı. Niye geldi bu madde bu paket? Hangi gerekçeyle Anayasayı değiştirmek istiyorlar? Ben bunu önemsiyorum. Bunun gerekçeleri söylenmelidir. Açıklanmalıdır, ona göre oy vermeliyiz. Gerekçelere ilişkin kararımızı vermeliyiz, oyumuzu kullanmalıyız. AKP'nin Devlet Bahçeli'nin bu değişikliği neden getirmiş olduğunu çıkarabilmiş değilim, gerekçesini anlayabilmiş değilim. Bunu bilmeye hakkım var. Bunu bilmeye hakkınız var. Tüm yurttaşlarımızın hakkı var. Ne oluyor, niye getiriyorsunuz? Neydi derdiniz, hangi tıkanıklıkları gördünüz de bunu getirmektesiniz? Sistemin yani devletin işleyişinin daha hızlı olacağını söylediler. Dediler ki 'Anayasa değişikliği olursa, Türkiye Cumhuriyeti Devleti daha hızlı işler. Bu Anayasa değişikliği ile devlet yönetimindeki çift başlılık ortadan kalkacak.' Bunları gerekçe olarak söylediler." Hükümete seslenen Karayalçın sözlerini şöyle sürdürdü: "Meclis çoğunluğuna sahipsiniz. Tek başına bir Hükümet var. Çok partili sisteme geçtiğimiz günden bu yana, Türkiye'nin en uzun süren tek başına Hükümeti, ne oldu da hızlı çalışamadınız? Bunun sorumlusu, bunun müsebbibi sistem midir, siz misiniz? Bu kafayı taşıyanların, bu Anayasa değişikliği yoluyla, akılları sıra bizleri, Mustafa Kemal Atatürk'ün peşinde gidenleri silmeye çalışmalarıdır. Buna asla izin vermeyeceğiz. Siz kim oluyorsunuz? Siz kafayı mı yediniz Allah aşkına ya? Bu memleket bizim. Bu memleket hepimizin, bu cennet bizim bu cehennem bizim. AKP'lisiyle-CHP'lisiyle Türk, Kürt, Arap ve Çerkez'iyle benim memleketim, bizim memleketimiz. Bu sizin haddinize değil. Bizi silemezsiniz, hiç heveslenmeyin o nedenle size, 'hayır' vereceğiz." Panele, CHP Hatay milletvekilleri Birol Ertem, Serkan Topal, Mevlüt Dudu'nun yanı sıra CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel ve partililer katıldı.
Mevlüt Dudu - 17.02.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Turan Açıklaması
Bülent Turan, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu'nun, anayasa teklifinin son oylamasının yapıldığı gün, "Türk milleti 339 hainden daha büyük" diye sosyal paylaşım yaptığını ve bununla ilgili dava açtıklarını bildirdi.
Mevlüt Dudu - 27.01.2017
CHP'li Dudu Hakkında Suç Duyurusu ve Tazminat Davası
AK Parti'li 7 yönetici, anayasa değişikliğine ilişkin teklifin 339 oyla kabul edilmesinin ardından Twitter hesabındaki paylaşımı nedeniyle CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu hakkında suç duyurusunda bulundu ve 70 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
Mevlüt Dudu - 11.01.2017
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Açıklaması
CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ise Kıbrıs Türk halkında "Ne pahasına olursa olsun, çözüm olsun" düşüncesinin gelişmeye başladığını savunarak, bunun çok tehlikeli bir durum olduğunu söyledi.
Mevlüt Dudu - 16.12.2016
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü -------------------------(DÜN SERVİS YAPILAN GÖRÜNTÜLER ) Adana Pir Sultan Abdal Derneği Başkanı Şükrü Şahin'in konuşması Salondan görüntüler Alevi Kültür Dernekleri Adana Şubesi tabelası SÜRE: 04'31" BOYUT: 506 MB Haber: Yusuf BAŞTUĞ-Kamera: Akif ÖZDEMİR/ADANA, ========================================================= 3)CHP'Lİ DUDU: REJİM DEĞİŞİKLİĞİYLE KARŞI KARŞIYAYIZ CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, gündemdeki anayasa değişikliğiyle ilgili, "Bir rejim değişikliğiyle karşı karşıyayız" dedi.
Mevlüt Dudu - 12.12.2016
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Cenaze törenine, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Vali Erdal Ata, AK Parti Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, CHP Hatay milletvekilleri Mevlüt Dudu, Serkan Topal, 39.
Mevlüt Dudu - 07.12.2016
2017 Yılı Bütçesi Genel Kurulda
CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, "Lozan, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük diplomatik zaferidir, başarısıdır.
Mevlüt Dudu - 29.11.2016
CHP Hatay Milletvekili Dudu Açıklaması
CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, 15 Temmuz darbe girişiminin Türkiye'deki demokrasiye kasteden bir hareket olduğunu belirterek, "Bunda hiç kuşku yok. Bu girişimde bulunanlar ve bu kalkışmayı yapan örgüt elbette en ağır cezayı almalıdır.
Mevlüt Dudu - 25.11.2016
Cumhuriyet Gazetesi Avukatlarından "Kısıtlama" İtirazı
Cumhuriyet Gazetesi yöneticileri ve yazarlarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan aralarında gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Murat Sabuncu ve Cumhuriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Avukat Akın Atalay'ın da aralarında bulunduğu 10 kişinin avukatları, Silivri Cezaevi'nde avukat-müvekkil görüşmelerinde uygulanan kısıtlamaların kaldırılmasına için Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına itiraz dilekçesi sundu. Murat Sabuncu ve Akın Atalay'ın da bulunduğu 10 şüphelinin avukatları ile CHP'li milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Selina Doğan ve Mevlüt Dudu, Bakırköy Adalet Sarayı'na geldi.
Mevlüt Dudu - 25.11.2016
Dha İstanbul Bülteni - 4
Görüntü Dökümü ----------------- -Salondan görüntüler -Genç girişimciler -Bakanın salona gelişi -Panelde Bakanın konuşması -Hisarcıklıoğlu'nun konuşması -Sahnede resim çekilmesi -Genç kadının düşmesi -Bakanın yardımcı olması -Genel ve detaylar 25.11.2016 - 15.31 Haber Kodu : 161125148_ 25.11.2016 - 15.29 Haber Kodu : 161125147 =============================== 4- CUMHURİYET GAZETESİ AVUKATLARINDAN "KISITLAMA" İTİRAZI Avukat Bahri Bayram Belen, " 'Cumhuriyet Gazetesi'nden tutuklu bulunan yönetici ve avukat arkadaşlar Silivri Cezaevi'nde bulundukları yere ilişkin avukatlarıyla ve yakınlarıyla görüşme konusunda konulan sınırlama hukuka ve yasal düzenlemelere aykırıdır' diye itiraz eden veya başvuran bir dilekçe verdik" Haber- Kamera: Serpil KIRKESER / İstanbul DHA Cumhuriyet Gazetesi yöneticileri ve yazarlarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan aralarında gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Murat Sabuncu ve Cumhuriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Avukat Akın Atalay'ın da aralarında bulunduğu 10 kişinin avukatları, Silivri Cezaevi'nde avukat-müvekkil görüşmelerinde uygulanan kısıtlamaların kaldırılmasına için Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına itiraz dilekçesi sundu. Murat Sabuncu ve Akın Atalay'ın da bulunduğu 10 şüphelinin avukatları ile CHP'li milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Selina Doğan ve Mevlüt Dudu, Bakırköy Adalet Sarayı'na geldi.
Mevlüt Dudu - 25.11.2016
Cumhuriyet Gazetesi Avukatlarından "Kısıtlama" İtirazı
Cumhuriyet Gazetesi yöneticileri ve yazarlarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan aralarında gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Murat Sabuncu ve Cumhuriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Avukat Akın Atalay'ın da aralarında bulunduğu 10 kişinin avukatları, Silivri Cezaevi'nde avukat-müvekkil görüşmelerinde uygulanan kısıtlamaların kaldırılmasına için Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına itiraz dilekçesi sundu. Murat Sabuncu ve Akın Atalay'ın da bulunduğu 10 şüphelinin avukatları ile CHP'li milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Selina Doğan ve Mevlüt Dudu, Bakırköy Adalet Sarayı'na geldi.
Mevlüt Dudu - 25.11.2016
Cumhuriyet Gazetesi Avukatlarından "Kısıtlama" İtirazı
Avukat Bahri Bayram Belen, " 'Cumhuriyet Gazetesi'nden tutuklu bulunan yönetici ve avukat arkadaşlar Silivri Cezaevi'nde bulundukları yere ilişkin avukatlarıyla ve yakınlarıyla görüşme konusunda konulan sınırlama hukuka ve yasal düzenlemelere aykırıdır' diye itiraz eden veya başvuran bir dilekçe verdik" Haber- Kamera: Serpil KIRKESER / İstanbul DHA Cumhuriyet Gazetesi yöneticileri ve yazarlarına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan aralarında gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Murat Sabuncu ve Cumhuriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Avukat Akın Atalay'ın da aralarında bulunduğu 10 kişinin avukatları, Silivri Cezaevi'nde avukat-müvekkil görüşmelerinde uygulanan kısıtlamaların kaldırılmasına için Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına itiraz dilekçesi sundu. Murat Sabuncu ve Akın Atalay'ın da bulunduğu 10 şüphelinin avukatları ile CHP'li milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Selina Doğan ve Mevlüt Dudu, Bakırköy Adalet Sarayı'na geldi.
Mevlüt Dudu - 29.10.2016
Bayrağını Alan Cumhuriyet'e Koştu
HATAY'ın İskenderun İlçesi'ndeki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında, çok sayıda vatandaş ellerinde bayraklarla renkli görüntüler oluşturdu. Kentin sahil bölümünde güvenlik önlemleri altında gerçekleşen törene İskenderun Kaymakamı Hasan Özyiğit, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, 39.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mevlüt Dudu Haberleri | Mevlüt Dudu Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mevlüt Dudu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mevlüt Dudu kimdir, hayatı ve biyografisi. Hatay Muharrem Ince: 1 Oy Memleketin Kaderini Değiştirebilir.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.05.2021 06:19:02. #1.13#

title