MEVLÜT DUDU HABERLERİ

Mevlüt Dudu haber, Mevlüt Dudu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mevlüt Dudu - 04.10.2017
CHP Hatay Milletvekili Dudu Açıklaması
CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, "Vatandaşın cebine uzanarak değil, çocuklarımızın beynine bilimsel eğitimle ulaşarak ülkeyi kalkındırabilirsiniz.
Mevlüt Dudu - 18.08.2017
Doğal Yaşam Alanları Değerlendiriliyor
7.5 KİLOMETRELİK YAYLA YOLUNDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR Eskimiş ve dar olan yayla yollarında genişletme, zemin iyileştirme ve çevre düzenlemesi adına çalışmalara başlayan HBB Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Bekbele ile Akçay Mahalleleri arasındaki 7.5 kilometrelik yayla yolunun 2 kilometrelik kısmının genişletme çalışmalarını tamamladı. Çalışmaların devamı niteliğinde yol genişletme işlemlerinin ardından beton asfalt yapılacağını duyuran ekipler, sanat yapıları olarak kutu menfez ve duvar yapım çalışmalarına da başlayacaklarını belirtti. "TÜM SAKİNLERİMİZ YAYLADA OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞAYACAKLAR" Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu ile birlikte yol yapım çalışmalarını yerinde incelemek üzere İskenderun ilçesinin Bekbele mahallesine gitti.
Mevlüt Dudu - 16.08.2017
Dha Yurt Bülteni-19
CENAZEYE 5 BİN KİŞİ KATILDI İkindi namazının ardından mahalle meydanında Hatay Müftü Vekili Necati Şafak tarafından cenaze namazı kıldırıldı. Şehidin cenaze namazına Hatay Vali Vekili Orhan Mardinli, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, CHP Hatay milletvekilleri Birol Ertem, Mevlüt Dudu, MHP Hatay Milletvekili Necmettin Ahrazoğlu, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, 39'uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Tevfik Erkan Olgay, Hatay İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Ertekin ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri ve yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Mevlüt Dudu - 16.08.2017
Dha Yurt - Hatay'a Şehit Ateşi Düştü (3)
CENAZEYE 5 BİN KİŞİ KATILDI İkindi namazının ardından mahalle meydanında Hatay Müftü Vekili Necati Şafak tarafından cenaze namazı kıldırıldı. Şehidin cenaze namazına Hatay Vali Vekili Orhan Mardinli, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, CHP Hatay milletvekilleri Birol Ertem, Mevlüt Dudu, MHP Hatay Milletvekili Necmettin Ahrazoğlu, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, 39'uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Tevfik Erkan Olgay, Hatay İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Ertekin ile kamu kurum ve kuruluş müdürleri ve yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Mevlüt Dudu - 13.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 11
Tekirdağ'da orman yangınıTEKİRDAĞ'ın merkez Süleymanpaşa İlçesi'ne bağlı Yayabaşı Mahallesi'nde çıkan orman yangını 10 itfaiye aracının yanı sıra havadan 2 helikopterin müdahalesiyle söndürüldü.
Mevlüt Dudu - 13.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 11
Tekirdağ'da orman yangınıTEKİRDAĞ'ın merkez Süleymanpaşa İlçesi'ne bağlı Yayabaşı Mahallesi'nde çıkan orman yangını 10 itfaiye aracının yanı sıra havadan 2 helikopterin müdahalesiyle söndürüldü.
Mevlüt Dudu - 25.06.2017
Şehit Piyade Er Sevinç Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Hatay Valisi Erdal Ata, AK Parti Hatay milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Adem Yeşildal, Mehmet Öntürk, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, MHP Hatay Milletvekili Mehmet Necmettin Ahrazoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.
Mevlüt Dudu - 12.06.2017
Hatay Ekonomik Gelişme Programı Toplantısı
Programa, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra davetliler katıldı.
Mevlüt Dudu - 09.06.2017
Arşiv Görüntü) Ankara Valiliği: Kayıp Mp-5 Bulunamamıştır
Açıklamada, 15 Temmuz gecesi silah dağıtımı ayrıntılı bir şekilde şu şekilde anlatıldı; "15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan olayların darbe girişimi olduğunun anlaşılması üzerine, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, darbecilere hızlı ve etkin karşı koyulmasını sağlamak amacıyla, sorumluları beklenmeden İl Emniyet Müdürlüğü'nün silah depolarının kapılarının kırılarak uzun namlulu silahların ve mühimmatının personele dağıtılması talimatını vermiştir. Bu talimat doğrultusunda sadece Ankara Emniyet Müdürlüğü mensuplarına personelin kimliği kontrol edildikten sonra yazılı olarak zimmet kaydı tutulmaksızın silah-mühimmat dağıtımı yapılmıştır. Emniyet Müdürlüğünün deposunda bulunan silahlara ilave olarak Emniyet Genel Müdürlüğü'nden kamyon ile gönderilen silah ve mühimmatta aynı yöntemle dağıtılmıştır. Dağıtım işlemleri, uçak, helikopter ve zırhlı araçların silahlı saldırıları altında; elektrikleri kesilmiş, su boruları patladığı için su dolan alanlarda yapılmıştır. Bu durum, tutanaklarla tespit edilmiştir. 16.07.2016 günü 16.30 ve 17.00 saatleri arasında tanzim edilen tutanaklarda dağıtım işleminin Emniyet Teşkilatı mensuplarına kimlik kontrolü yapılarak yapıldığı özellikle belirtildiği görülmüştür. Darbe kalkışmasının engellenmesinden sonra personele dağıtılan silahlar toplanmıştır. Yapılan sayımda 1 adet MP-5 silahının kayıp olduğu anlaşılmıştır. Bu durum tutanakla tespit edilerek ülke genelinde aranması için ilgili birimler bilgilendirilmiştir." DAHA ÖNCE DE GÜNDEME GELMİŞTİ Daha önceki haber ve soru önergelerinin de hatırlatıldığı açıklama şöyle devam etti; "21.09.2016 tarihli Birgün Gazetesi'nde '15 Temmuz'da Emniyet Sivillere Silah Dağıttı mı' başlıklı haberi üzerine, sivillere silah dağıtılmadığı Ankara Valiliği ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü web sitelerinde kamuoyuna açıklanmıştır. Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu'nun aynı içerikli soru önergesine 27.
Mevlüt Dudu - 09.06.2017
Dha  Ankara - Ankara Valiliği: Kayıp Mp-5 Bulunamamıştır
Açıklamada, 15 Temmuz gecesi silah dağıtımı ayrıntılı bir şekilde şu şekilde anlatıldı; "15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan olayların darbe girişimi olduğunun anlaşılması üzerine, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, darbecilere hızlı ve etkin karşı koyulmasını sağlamak amacıyla, sorumluları beklenmeden İl Emniyet Müdürlüğü'nün silah depolarının kapılarının kırılarak uzun namlulu silahların ve mühimmatının personele dağıtılması talimatını vermiştir. Bu talimat doğrultusunda sadece Ankara Emniyet Müdürlüğü mensuplarına personelin kimliği kontrol edildikten sonra yazılı olarak zimmet kaydı tutulmaksızın silah-mühimmat dağıtımı yapılmıştır. Emniyet Müdürlüğünün deposunda bulunan silahlara ilave olarak Emniyet Genel Müdürlüğü'nden kamyon ile gönderilen silah ve mühimmatta aynı yöntemle dağıtılmıştır.  Dağıtım işlemleri, uçak, helikopter ve zırhlı araçların silahlı saldırıları altında; elektrikleri kesilmiş, su boruları patladığı için su dolan alanlarda yapılmıştır. Bu durum, tutanaklarla tespit edilmiştir. 16.07.2016 günü 16.30 ve 17.00 saatleri arasında tanzim edilen tutanaklarda dağıtım işleminin Emniyet Teşkilatı mensuplarına kimlik kontrolü yapılarak yapıldığı özellikle belirtildiği görülmüştür. Darbe kalkışmasının engellenmesinden sonra personele dağıtılan silahlar toplanmıştır. Yapılan sayımda 1 adet MP-5 silahının kayıp olduğu anlaşılmıştır. Bu durum tutanakla tespit edilerek ülke genelinde aranması için ilgili birimler bilgilendirilmiştir." DAHA ÖNCE DE GÜNDEME GELMİŞTİ Daha önceki haber ve soru önergelerinin de hatırlatıldığı açıklama şöyle devam etti; "21.09.2016 tarihli Birgün Gazetesi'nde '15 Temmuz'da Emniyet Sivillere Silah Dağıttı mı' başlıklı haberi üzerine, sivillere silah dağıtılmadığı Ankara Valiliği ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü web sitelerinde kamuoyuna açıklanmıştır.  Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu'nun aynı içerikli soru önergesine 27.
Mevlüt Dudu - 09.06.2017
Ankara Valiliğinden "Emniyet Silahıyla Cinayet" Haberine İlişkin Açıklama
Ankara Valiliği, 8 Haziran 2017 günü bir gazetede çıkan "Emniyet Silahıyla Cinayet" başlıklı habere ilişkin, 15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan olayların darbe girişimi olduğunun anlaşılması üzerine İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan tarafından darbecilere hızlı ve etkin karşı koyulmasını sağlamak amacıyla sorumluları beklenmeden İl Emniyet Müdürlüğünün silah depolarının kapılarının kırılarak uzun namlulu silahların ve mühimmatının personele dağıtılması talimatı verildiği ve bu talimat doğrultusunda sadece Ankara Emniyet Müdürlüğü mensuplarına personelin kimliği kontrol edildikten sonra yazılı olarak zimmet kaydı tutulmaksızın silah-mühimmat dağıtımı yapıldığı belirtildi. Emniyet Müdürlüğünün deposunda bulunan silahlara ilave olarak Emniyet Genel Müdürlüğünden kamyon ile gönderilen silah ve mühimmatın da aynı yöntemle dağıtıldığı kaydedilen açıklamada, dağıtım işlemlerinin uçak, helikopter ve zırhlı araçların silahlı saldırıları altında elektrikleri kesilmiş, su boruları patladığı için su dolan alanlarda yapıldığı, ayrıca bu durumun tutanaklarla tespit edildiği bildirildi. Valiliğin açıklaması şu şekilde: "16 Temmuz 2016 günü 16.30 ve 17.00 saatleri arasında tanzim edilen tutanaklarda dağıtım işleminin Emniyet Teşkilatı mensuplarına kimlik kontrolü yapılarak yapıldığı özellikle belirtildiği görülmüştür. Darbe kalkışmasının engellenmesinden sonra personele dağıtılan silahlar toplanmıştır. Yapılan sayımda 1 adet MP-5 silahının kayıp olduğu anlaşılmıştır. Bu durum tutanakla tespit edilerek ülke genelinde aranması için ilgili birimler bilgilendirilmiştir. 21 Eylül 2016 tarihli Birgün Gazetesi'nde '15 Temmuz'da Emniyet Sivillere Silah Dağıttı mı' başlıklı haberi üzerine sivillere silah dağıtılmadığı Ankara Valiliği ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü internet sitelerinde kamuoyuna açıklanmıştır. Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu'nun aynı içerikli soru önergesine 27 Ekim 2016; Batman Milletvekili Saadet Becerikli'nin soru önergesine ise 20 Nisan 2017 tarihli cevabi yazılarda 15 Temmuz'da sivillere silah dağıtılmadığı tekraren bildirilmiştir.
Mevlüt Dudu - 23.04.2017
Dörtyol'a Şehit Ateşi Düştü (2)
Mezarlık girişinde Hatay Müftüsü Hamdi Kavillioğlu tarafından kıldırılan şehidin cenaze namazına Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Mevlüt Dudu ve Adem Yeşildal, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, Payas Kaymakamı Hakan Kılıçkaya, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, yakınları ve yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Mevlüt Dudu - 23.04.2017
Dha Yurt Bülteni-13
Mezarlık girişinde Hatay Müftüsü Hamdi Kavillioğlu tarafından kıldırılan şehidin cenaze namazına Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Mevlüt Dudu ve Adem Yeşildal, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, Payas Kaymakamı Hakan Kılıçkaya, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, yakınları ve yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Mevlüt Dudu - 23.04.2017
Dha Yurt - Dörtyol'a Şehit Ateşi Düştü (2)
Mezarlık girişinde Hatay Müftüsü Hamdi Kavillioğlu tarafından kıldırılan şehidin cenaze namazına Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Mevlüt Dudu ve Adem Yeşildal, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, Payas Kaymakamı Hakan Kılıçkaya, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, yakınları ve yaklaşık 5 bin kişi katıldı.
Mevlüt Dudu - 23.04.2017
Kulp'taki Terör Operasyonu
Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Vali Erdal Ata, AK Parti Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Hacı Bayram Türkoğlu, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, 39.
Mevlüt Dudu - 26.03.2017
İnce: Bir Oy Memleketin Kaderini Değiştirebilir
Muharrem İnce'nin Hatay'daki etkinliğine CHP Hatay Milletvekilleri Birol Ertem, Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur ile yaklaşık 500 CHP'li katıldı.
Mevlüt Dudu - 26.03.2017
Dha Yurt Bülteni-7
1 OY NE KADAR ÖNEMLİ YALOVA'DA GÖRDÜK Geçtiğimiz seçimlerde Yalova'da 1 oyun ne kadar önemli olduğunu gördüklerini belirterek 16 Nisan'da herkesi sandıklara gitmeye davet eden Muharrem İnce, "Seçim günü, 'benim kızım doğum yaptı yanında olmam lazım, oğlanın tayini çıktı, ben hastayım, zeytinlerin dibini bellemem lazım, şunu bunu yapmam lazım yok.' 1 oyla ne olacağını Yalova seçimlerinde gördünüz mü? Hatırlıyor musunuz orada oy için 48 saat sandalyede oturduğumu, demek ki 1 oy memleketin kaderini değiştirebilir" dedi.Muharrem İnce'nin Hatay'daki etkinliğine CHP Hatay Milletvekilleri Birol Ertem, Hilmi Yarayıcı, Mevlüt Dudu, CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur ile yaklaşık 500 CHP'li katıldı.
Mevlüt Dudu - 16.03.2017
CHP Heyeti, Karaman'da
CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Adana Milletvekili Aydın Uslupehlivan, İzmir Milletvekili Musa Çam ve CHP Parti Meclisi Üyesi Kadir Gökmen Öğüt'ten oluşan CHP heyeti, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Karaman'a geldi.
Mevlüt Dudu - 24.02.2017
Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız?
Karayalçın, Anayasa değişikliğinin önemli olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu: "Her girişimin bir nedeni bulunmalı. Niye geldi bu madde bu paket? Hangi gerekçeyle Anayasayı değiştirmek istiyorlar? Ben bunu önemsiyorum. Bunun gerekçeleri söylenmelidir. Açıklanmalıdır, ona göre oy vermeliyiz. Gerekçelere ilişkin kararımızı vermeliyiz, oyumuzu kullanmalıyız. AKP'nin Devlet Bahçeli'nin bu değişikliği neden getirmiş olduğunu çıkarabilmiş değilim, gerekçesini anlayabilmiş değilim. Bunu bilmeye hakkım var. Bunu bilmeye hakkınız var. Tüm yurttaşlarımızın hakkı var. Ne oluyor, niye getiriyorsunuz? Neydi derdiniz, hangi tıkanıklıkları gördünüz de bunu getirmektesiniz? Sistemin yani devletin işleyişinin daha hızlı olacağını söylediler. Dediler ki 'Anayasa değişikliği olursa, Türkiye Cumhuriyeti Devleti daha hızlı işler. Bu Anayasa değişikliği ile devlet yönetimindeki çift başlılık ortadan kalkacak.' Bunları gerekçe olarak söylediler." Hükümete seslenen Karayalçın sözlerini şöyle sürdürdü: "Meclis çoğunluğuna sahipsiniz. Tek başına bir Hükümet var. Çok partili sisteme geçtiğimiz günden bu yana, Türkiye'nin en uzun süren tek başına Hükümeti, ne oldu da hızlı çalışamadınız? Bunun sorumlusu, bunun müsebbibi sistem midir, siz misiniz? Bu kafayı taşıyanların, bu Anayasa değişikliği yoluyla, akılları sıra bizleri, Mustafa Kemal Atatürk'ün peşinde gidenleri silmeye çalışmalarıdır. Buna asla izin vermeyeceğiz. Siz kim oluyorsunuz? Siz kafayı mı yediniz Allah aşkına ya? Bu memleket bizim. Bu memleket hepimizin, bu cennet bizim bu cehennem bizim. AKP'lisiyle-CHP'lisiyle Türk, Kürt, Arap ve Çerkez'iyle benim memleketim, bizim memleketimiz. Bu sizin haddinize değil. Bizi silemezsiniz, hiç heveslenmeyin o nedenle size, 'hayır' vereceğiz." Panele, CHP Hatay milletvekilleri Birol Ertem, Serkan Topal, Mevlüt Dudu'nun yanı sıra CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, CHP Belen İlçe Başkanı Fevzi Yüksel ve partililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mevlüt Dudu Haberleri | Mevlüt Dudu Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mevlüt Dudu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mevlüt Dudu kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Genel Sekreteri Sındır Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 23:39:43. #1.15#

title