Mevla Haberleri

Mevla haber, Mevla son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mevla - Bugün
Kurtulmuş, AA'nın Filistin'in sesini dünyaya duyurduğunu ifade etti
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Anadolu Ajansının (AA), İsrail'in Mescid-i Aksa saldırılarında Filistinlilerin haklı davasını dünyaya duyurmada önemli bir rol oynadığını kaydetti.
Mevla - Bugün
İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları İstanbul'da protesto edildi
İsrail'in Doğu Kudüs'teki Filistinlilere yönelik saldırıları ve Filistinlilerin Doğu Kudüs'ün Şeyh Cerrah Mahallesi'nde evlerinden zorla çıkarılma tehdidiyle karşı karşıya kalması, İsrail'in İstanbul Başkonsolosluğu önünde protesto edildi.
Mevla - Bugün
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya saldırılarına ilişkin paylaşım Açıklaması
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, tüm dünyanın gözü önünde Filistin halkına karşı büyük bir soykırım yapıldığını belirtti.
Mevla - Dün
Dünyaca ünlü futbolcular sosyal medya paylaşımlarıyla Filistin'e destek verdi
Paul Pogba, Riyad Mahrez, Achraf Hakimi, Mahmoud Trezeguet, Moussa Marega, Franck Ribery, Shkodran Mustafi'nin de aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü futbolcu, İsrail polisinin işgal altındaki Doğu Kudüs'te yer alan Mescid-i Aksa'daki Filistinlilere müdahalesine karşı tepki gösterdi.
Mevla - Dün
İslam Dünyası STK'ları Birliğinden, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarına ilişkin açıklama Açıklaması
İslam Dünyası STK'ları Birliğinden (İDSB), İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarına ilişkin yapılan açıklamada, "Şüphesiz tüm bu olup bitenler karşısında başta kuruluş gayesi Kudüs ve Mescid-i Aksa olan İslam İşbirliği Teşkilatı, bunun yanında Arap Birliği, BM ve benzeri diğer...
Mevla - Dün
İsrail'in Mescid-i Aksa saldırıları Uşak ve Kütahya'da protesto edildi
İsrail polisinin, Mescid-i Aksa'da nöbet tutan Filistinlilere saldırıları Uşak ve Kütahya'da kınadı.
Mevla - Dün
Sancaklı yetkililer İsrail'in Doğu Kudüs'teki Filistinlilere yönelik saldırılarına tepki gösterdi
NOVI Sırbistan'da Boşnak nüfusun yoğun yaşadığı Sancak bölgesinin yetkilileri, İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'da Filistinlilere saldırısını kınadı.
Mevla - Dün
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İsrail'in işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa'da Filistinlilere saldırısına ilişkin, "İsrail'in bu insanlık dışı girişimi, asla kabul edilebilir değildir.
Mevla - Dün
Hak-İş Konfederasyonundan İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarına tepki
Hak-İş Konfederasyonu Filistin ve Kudüs Sendikal Dayanışma Komitesi Başkanı Hüseyin Tanrıverdi, "Uluslararası toplumu, BM Güvenlik Konseyi ve BM Genel Kurulu'nun Filistin'le ilgili aldığı kararları uygulama konusunda hassasiyet göstermeye ve güçlü bir tavır ortaya koymaya çağırıyoruz.
title