Meü Besyo Müdürlüğünde Devir Teslim Töreni

Meü Besyo Müdürlüğünde Devir Teslim Töreni

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Müdürlüğü görevini yürüten Doç.Dr.Burak Çimen, görevini MEÜ Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof.Dr.Murat Özeren'e devretti.

Meü Besyo Müdürlüğünde Devir Teslim Töreni

Mersin Üniversitesi (MEÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Müdürlüğü görevini yürüten Doç. Dr. Burak Çimen, görevini MEÜ Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Murat Özeren'e devretti.

Çimen ve Özeren için MEÜ BESYO Müdürlük makamında devir-teslim töreni yapıldı. Törene MEÜ Rektörü Prof. Dr. Suha Aydın, Rektör yardımcıları Prof. Dr. Gürol Emekdaş, Prof. Dr. Yüksel Özdemir ve BESYO öğretim elemanları katıldı. Törende konuşma yapan MEÜ Rektörü Suha Aydın, 22 Aralık 2010 tarihinden bu yana BESYO Müdürlüğü görevini yürüten Doç. Dr. Çimen'e çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, kendisine destek olan öğretim elemanlarına da katkılarından dolayı teşekkürlerini bildirdi ve aynı desteği Prof. Dr. Özeren için de vereceklerine inandığını belirtti. BESYO'nun başarılı bir okul olduğunu hatırlatan Aydın, başarının tek kişiye ait olmadığının altını çizerek, ekip olmanın önemine işaret etti. Aydın, Doç. Dr. Çimen'e hizmetlerinden dolayı bir teşekkür plaketi takdim ederken, müdürlük görevini üstlenecek olan Prof. Dr. Murat Özeren'e yeni görevinde başarılar diledi ve bir çiçek takdim etti. - MERSİN

Kaynak: İHA