Metro Güvenlik Görevlisinin Bıçaklanması

Metro Güvenlik Görevlisinin Bıçaklanması

Şehir Magandaları Tarafından Geçtiğimiz Günlerde Boğazına Falçata Atılan Metro Güvenlik Görevlisi Mazhar Güler, Psikolojisinin Tamamen Bozulduğunu Belirterek, "Evde Ağabeyimden Bile Çekiniyorum" Dedi.

Metro Güvenlik Görevlisinin Bıçaklanması

Şehir magandaları tarafından geçtiğimiz günlerde boğazına falçata atılan metro güvenlik görevlisi Mazhar Güler, psikolojisinin tamamen bozulduğunu belirterek, "Evde ağabeyimden bile çekiniyorum" dedi.

Boğazından ve çenesinden dikişli olduğu halde soruşturma için Bakırköy Adliyesi'ne giden güvenlik görevlisi Mazhar Güler, olay gecesi saat 23.45 sıralarında Zeytinburnu Tramvay İstasyonu'nda görevli olduğunu söyleyerek şöyle konuştu:

"2 kişi jeton atmayarak turnikelerin üzerinden atladılar. Kendilerini nazikce 'Beyler lütfen jeton kullanın' diye ikaz ettim. Aramızda hiçbir tartışma olmamasına rağmen 'Jetonun kadar konuş' diyerek cebinden çıkardığı bıçakla bana saldırdı. Sıcağı sıcağına bıçaklandığımın farkında değildim. Daha sonra kanı gördüm. Eşkıya şehre inmiş. Ben şehit çocuğuyum. Bugün adliyeye geldim, birinin yaşı küçük olduğu için serbest bırakılmış fakat insanlara saldırıyorlar. Beni resmen öldürmeye çalıştılar. Nasıl serbest bıraktılar hayret ediyorum. Psikolojim tamamen bozuldu. Şu an yüzde 50 seviyesindeyim. Evde ağabeyimden bile çekiniyorum. Yanıma yaklaştığında yetkililerden yardım istiyorum".

Ulaşım AŞ Güvenlik Amiri Engin Aydın ise "Geçtiğimiz günlerde akşam 23.45 sıralarında arkadaşımıza bir saldırı meydana gelmiştir. Turnikeden atlayan 2 kişiye jeton atın diye ikazda bulunmuş. Bunun üzerine arkadaşımıza saldırıyor, bıçaklıyorlar. Emniyet bunları sonra gelip alıyor. Şu an soruşturma aşamasında devam ediyor" diye konuştu.

(RŞ-ED-ÖK-Y)