Metin Yıldız Haberleri

Metin Yıldız haber, Metin Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Yıldız - 26.10.2016
Ünlü Oyuncu Metin Yıldız'dan Başkan Murat Hazinedar'a Destek
Ordu Dernekleri Federasyonu, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın CHP Genel Merkezi tarafından disiplin kuruluna sevki konusunda basın açıklaması yaptı.
Metin Yıldız - 6.10.2016
Eskişehirspor'da Giresunspor Maçı Hazırlıkları
Öte yandan bir gösteri için kente gelen İstanbul Komedi Tiyatrosu oyuncuları Metin Yıldız ve İrfan Kangı, antrenman öncesinde teknik heyet ve futbolcuları ziyaret etti.
Metin Yıldız - 25.8.2016
Hrant Dink Cinayeti Soruşturmasında 2 Tutuklama
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında mahkemeye sevk edilen istihbaratçı Yarbay Metin Yıldız ile gazeteci Ercan Gün, firari ve tutuklu bulunan birçok FETÖ/PDY üyesiyle irtibatları olmaları ve bu irtibatlarını 15 Temmuz darbe girişiminden sonra da devam ettirmeleri kanaatinin oluşması nedeniyle tutuklandı.
Metin Yıldız - 25.8.2016
Gazeteci Ercan Gün ve Yarbay Metin Yıldız, Dink Soruşturmasında Tutuklandı
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin soruşturmada tutuklanan gazeteci Ercan Gün’ün Ogün Samast’ın görüntülerini, cinayetle askeri ilişkilendirmeye yönelik algı oluşturacak şekilde yayınladığı, yarbay Metin Yıldız’ın ise Dink’in öldürüleceği istihbaratını almasına görevi gereği göstermesi gereken asgari gayreti göstermediği belirtildi.
Metin Yıldız - 25.8.2016
Dink Cinayeti Soruşturması; Gazeteci Ercan Gün ve Yarbay Yıldız Tutuklandı
Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında savcılıkça tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk edilen gazeteci Ercan Gün ve dönemin Trabzon İl Jandarma İstihbarat Şubesi'nde görevli Yarbay Metin Yıldız, "Silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan tutuklandı.
Metin Yıldız - 25.8.2016
Hrant Dink Cinayeti Soruşturması
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında, istihbaratçı Yarbay Metin Yıldız ve gazeteci Ercan Gün "Fetullahçı Terör Örgütü Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyeliği" suçundan tutuklandı.
Metin Yıldız - 25.8.2016
Hrant Dink Cinayeti Soruşturması Kapsamında Şüpheliler Yarbay Metin Yıldız ve Gazeteci Ercan Gün,...
Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında şüpheliler Yarbay Metin Yıldız ve gazeteci Ercan Gün, "FETÖ/PDY üyeliği" suçundan tutuklandı.
Metin Yıldız - 25.8.2016
Hrant Dink Cinayeti Soruşturması Kapsamında Tutuklanma Talebiyle Mahkemeye Sevk Edilen Gazeteci...
IHAAW141238-ASA/25-08-2016 - Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen gazeteci Ercan Gün ile yarbay Metin Yıldız, terör örgütü üyeliği suçundan tutuklandı.
Metin Yıldız - 24.8.2016
Dink Cinayeti Soruşturması;gazeteci Gün ve Yarbay Yıldız Mahkemeye Sevk Edildi...
Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında gözaltında bulunan ve savcılığa çıkarılan gazeteci Ercan Gün ve Yarbay Metin Yıldız "Örgüt üyeliği" suçlamasıyla mahkemeye sevk edildi.
Metin Yıldız - 24.8.2016
Dink Soruşturmasında Gazeteci Ercan Gün ve Yarbay Metin Yıldız'a Tutuklama Talebi
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in öldürülmesine ilişkin soruşturmada gözaltına alınan gazeteci Ercan Gün ile yarbay Metin Yıldız, ’terör örgütü üyeliği’ suçundan tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.
Metin Yıldız - 24.8.2016
Hrant Dink Cinayeti Soruşturması
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan Yarbay Metin Yıldız ile gazeteci Ercan Gün, "FETÖ/PDY üyeliği" suçundan tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edildi.
Metin Yıldız - 24.8.2016
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Tarafından Yürütülen Hrant Dink Cinayetine İlişkin Soruşturmada...
IHAAW162258-ASA/24-08-2016 - İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen Hrant Dink cinayetine ilişkin soruşturmada gözaltına alınan gazeteci Ercan Gün ile yarbay Metin Yıldız tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.
Metin Yıldız - 24.8.2016
Flaş
flashDHA: Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında gözlatında bulunan ve savcılığa sevk edilen Ercan Gün ve Yarbay Metin Yıldız örgüt üyeliği suçlamasıyla mahkemeye sevk edildi.
Metin Yıldız - 24.8.2016
Hrant Dink Cinayeti Soruşturması
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında gözaltına alınan Yarbay Metin Yıldız ile gazeteci Ercan Gün, adliyeye sevk edildi.
Metin Yıldız - 16.8.2016
Dink Cinayetinde Fetö'cü Jandarmaların Rolü
Soruşturma kapsamında gözaltına alınan gazeteci Ercan Gün ile yüzbaşı Metin Yıldız'ın sorgu işlemleri ise sürüyor.
Metin Yıldız - 15.8.2016
Hrant Dink Cinayeti Soruşturması;7 Şüpheli Daha Adliyede...
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink cinayetine ilişkin yürütülen soruşturmada gözaltına alınan aralarında dönemin Trabzon İl Jandarma Komutanı Albay Ali Öz'ün de aralarında bulunduğu 7 şüpheli Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan dönemin Trabzon İl Jandarma Komutanı Albay Ali Öz, Trabzon Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli Astsubay Veysal Şahin, Trabzon İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli Polis Memuru Tefik Cantürk, Trabzon Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli Astsubay Önder Araz, İstanbul Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli Uzman Jandarma Osman Kırçalı, İstanbul Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli Astsubay Ecevit Emir, sivil Adem Sarıgöl'ün de aralarında bulunduğu 7 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye getirildi. 7 şüpheli, Soruşturma Savcısı Gökalp Kökçü'ye ifade verecek. Dönemin Trabzon Jandarma İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görevli Yüzbaşı Metin Yıldız'ın ise emniyetteki işlemerinin ise devam ettiği belirtildi.
Metin Yıldız - 5.7.2016
Derleme - Gün İçinde Yurt Genelinde Meydana Gelen "Trafik Kazaları" ile İlgili Haberlerimizi...
İstanbul'dan memleketine bayram tatiline gelen Memiş Kaya'nın (36) kullandığı 34 VH 2336 plakalı otomobil ile karşı yönden gelen Salim Yıldız (67) yönetimindeki 37 KE 470 plakalı otomobil Kese köyü mevkisinde çarpıştı. Kazada Memiş Kaya, Salim Yıldız ve oğlu Metin Yıldız (37) yaralandı.
Metin Yıldız - 4.7.2016
Kastamonu'da İki Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı
Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre İstanbul'dan memleketine bayram tatiline gelen Memiş Kaya'nın (36) kullandığı 34 VH 2336 plakalı otomobil ile karşı yönden gelen Salim Yıldız (67) yönetimindeki 37 KE 470 plakalı otomobil Kese köyü mevkisinde çarpıştı. Kazada Memiş Kaya, Salim Yıldız ve oğlu Metin Yıldız (37) yaralandı.
Metin Yıldız - 23.6.2016
Trabzon'daki "Hrant Dink Cinayeti" Davası
Trabzon 2. Sulh Ceza Mahkemesince, Dink'in öldürülmesi olayında "görevi ihmal" suçunu işledikleri kanaatine varılan Albay Ali Öz ile Kıdemli Yüzbaşı Metin Yıldız'ın altışar ay, Astsubaylar Hüseyin Yılmaz, Okan Şimşek ve Uzman Çavuşlar Hacı Ömer Ünalır ile Veysal Şahin'in dörder ay hapis cezasına çarptırılmasına, Astsubay Gazi Günay ile Uzman Çavuş Önder Araz'ın ise delil yetersizliğinden beraatine karar verilmişti.
Metin Yıldız - 26.5.2016
Trabzon'daki "Hrant Dink Cinayeti" Davası
Mahkeme Başkanı İbrahim Kolcu, kapatılan Trabzon 2. Sulh Ceza Mahkemesince Albay Öz, Yüzbaşı Metin Yıldız ve 4 asker hakkında, Dink'e suikast hazırlığı konusunda istihbari bilgiye ulaşmalarına rağmen, kanuni işlemleri başlatmayarak görevlerini ihmal ettikleri gerekçesiyle açılıp, söz konusu mahkemece karara bağlanan davanın, Yargıtay tarafından bozulduğunu hatırlattı.
Metin Yıldız - 15.5.2016
Denizlispor, Mağlup Olmasına Rağmen Ligde Kaldı
Denizlispor Teknik Sorumlusu Ümit Metin Yıldız, "Denizli'ye hayırlı olsun.
Metin Yıldız - 14.5.2016
Denizlispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Maçının Soyunma Odaları
Ptt 1. Lig'de son maçta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'a evinde 5-2 yenilmesine rağmen üst üste ikinci sezonda da küme düşmekten kurtulan Denizlispor'da Koray Palaz'ın yerine basın toplantısına katılan Teknik Sorumlusu Ümit Metin Yıldız, çok mutlu olduklarını söyledi.
Metin Yıldız - 9.5.2016
Maçın Ardından
-Denizlispor cephesi Denizlispor Teknik Direktörü Ümit Metin Yıldız, zorluk derecesi çok yüksek bir maç oynadıklarını belirterek, "Özellikle ilk bölüm ciddi baskı geldi.
Metin Yıldız - 9.5.2016
Yıldız: "Dramatik Bir Gün Yaşadık Ama Bize Sevinç Tarafı Düştü"
Denizlispor Teknik Sorumlusu Ümit Metin Yıldız, 1461 Trabzon ile dramatik bir gün yaşadıklarını ancak kendilerine sevinç tarafı düştüğünü söyledi.
Metin Yıldız - 2.5.2016
Denizlispor, Boluspor'u 3 Golle Devirdi
PTT 1. Lig'in 32. haftasında evinde Boluspor'u ağırlayan Denizlispor rakibini Recep, Leodrinho ve Şevki'nin golleriyle 3-1 mağlup etti. Maç sonu değerlendirmelerde bulunan Denizlispor Teknik Sorumlusu Ümit Metin Yıldız, "Maç öncesi galibiyet dışında hiçbir şey düşünmedik.
Metin Yıldız - 2.5.2016
Maçın Ardından
PTT 1. Lig'de sahasında Boluspor'u 3-1 mağlup eden Denizlispor'un teknik direktörü Ümit Metin Yıldız, haftayı kayıpsız atlattıkları için mutlu olduklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Metin Yıldız Haberleri | Metin Yıldız Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Metin Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. İdeal Koca.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 23:32:39. #1.14#
title