Metin Günay Haberleri

Metin Günay haber, Metin Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Günay - 20.9.2015
Diriliş Ertuğrul" Yeni Sezona Başlıyor
Dizinin yönetmeni Metin Günay AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezonda Ertuğrul Gazi'nin Moğol İstilası'na karşı mücadelesinin ana konulardan olacağını belirterek, "Kuruluş dediğimiz 13.
Metin Günay - 25.5.2015
Kocaeli Kitap Fuarı Zirveye Demir Attı
EN İYİ TV DİZİSİ DİRİLİŞ-ERTUĞRUL Açılış gününde Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla 2015 yılının en iyi TV dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul'a ödül verildi. Diriliş-Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Metin Günay ile dizide İbn-i Arabi'yi canlandıran Osman Soykut, Hayme Ana'yı oynayan Hülya Darcan, Derviş'i canlandıran Gökhan Karacık ile Gökçe Hatun'u oynayan Burcu Kıratlı törene katıldı.
Metin Günay - 16.5.2015
Hayme Ana, Kitap Fuarı'na Hayran Kaldı
EN İYİ TV DİZİSİ DİRİLİŞ-ERTUĞRUL Açılış gününde KOÜ Öğrenci Konseyi'nin düzenlediği etkinlikte üniversite öğrencilerinin oylarıyla 2015 yılının en iyi TV dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul'un yapımcı, yönetmen ve oyuncularına ödül verildi. Törene TRT1'de yayınlanan Diriliş-Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Metin Günay ile dizide İbn-i Arabi'yi canlandıran Osman Soykut, Hayme Ana'yı oynayan Hülya Darcan, Derviş'i canlandıran Gökhan Karacık ile Gökçe Hatun'u oynayan Burcu Kıratlı katıldı.
Metin Günay - 16.5.2015
7. Kocaeli Kitap Fuarı Kapılarını Tüm Kitapseverlere Açtı
EN İYİ TV DİZİSİ DİRİLİŞ-ERTUĞRUL Açılış gününde üniversite öğrencilerinin oylarıyla 2015 yılının en iyi TV dizisi seçilen Diriliş Ertuğrul'a ödül verildi. Saat 11.00'deki törende Diriliş-Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Metin Günay ile dizide İbn-i Arabi'yi canlandıran Osman Soykut, Derviş'i canlandıran Gökhan Karacık, Hayme Ana'yı oynayan Hülya Darcan, Gökçe Hatun'u canlandıran Burcu Kıratlı katıldı.
Metin Günay - 15.5.2015
Diriliş - Ertuğrul Dizisi Ödülünü Kocaeli Kitap Fuarı'nda Alacak
7. Kocaeli Kitap Fuarı, 16 Mayıs Cumartesi sabahı saat 11.00'de kapılarını açıyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun katılımıyla düzenlenecek açılış töreninde TRT1'de yayınlanan Diriliş-Ertuğrul dizisine 2015 yılının en iyi TV dizisi ödülü verilecek. Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla yılın en iyi dizisi seçilen Diriliş-Ertuğrul'un yapımcı ve oyuncuları da törene katılacak. HAYME ANA, DELİ DEMİR, İBN-İ ARABİ, KURDOĞLU Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 7. Kocaeli Kitap Fuarı, her yıl olduğu gibi yine ünlü isimleri ağırlayacak. Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla 2015 yılının en iyi TV dizisi seçilen Diriliş-Ertuğrul'a fuarın ilk gününde ödül verilecek. Saat 11.00'de başlayacak törene Diriliş-Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, yönetmen Metin Günay ile dizide İbn-i Arabi'yi canlandıran Osman Soykut, Kurdoğlu'nu canlandıran Hakan Vanlı, Hayme Ana'yı oynayan Hülya Darcan, Deli Demir karakterini canlandıran Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Çevik katılacak.
Metin Günay - 7.5.2015
Zara'da Öğrenciler Kan Verdi
Türk Kızılayı Derneği Zara Şubesi Başkanı Metin Günay, gençleri kan vermeye teşvik etmek için etkinliği düzenlediklerini söyledi.
Metin Günay - 28.4.2015
Zara'da Öğrencilere Hediye Paketleri Dağıtıldı
Kızılay Derneği Zara Şubesi Başkanı Metin Günay ise "Halk ve yüksekokulumuzun kaynaşması adına biz de Kızılay olarak destekte bulunduk.
Metin Günay - 23.3.2015
Çocuk Eğitim Merkezi Projesi
Proje Koordinatörlüğünü Metin Günay'ın yaptığı proje Erzurum Devlet Tiyatrosunda düzenlenen programla final yaptı.
Metin Günay - 29.12.2014
Çocuk Eğitim Projesi
Metin Günay'ın proje koordinatörlüğünü yaptığı projenin amacına ulaştığını ifade eden Taşkesenligil, "Bu projeyle minik yüreklerin yüzü gülüyor.
Metin Günay - 27.12.2014
AK Parti'nin Şalpazarı İlçe Kongresinde Yine İkinci Aday Krizi Çıktı
Trabzon'da kongrelerini tamamlayan AK Parti'nin Şalpazarı İlçesinde yine kriz yaşandı. Genel Merkezin tek aday dayatmasına karşı ikinci aday çıktığı için geçtiğimiz ay ertelenen ve yarın yapılması beklenen 5. olağan ilçe kongresi yine ertelendi. Genel Merkez'in tek aday dayatmasının gölgesinde yapılan ilçe başkanlığı seçimlerinde daha önce Köprübaşı ve Şalpazarı ilçelerinde çift liste krizi yaşanmıştı. Tek aday baskılarına rağmen 3 adayın yarıştığı Köprübaşı’nda genel merkezin desteklediği mevcut başkan Mustafa Aydın'ın karşısına çıkan isimlerden Yüksel Erdoğan seçimi kazanmıştı. Şalpazarı ilçesinde de son mahalli seçimlerde Şalpazarı ilçe belediyesinin kaybedilmesiyle görevden alınan Metin Günay, kendisinin yerine atamayla gelen mevcut başkan Murat Topkara'ya rakip olmuştu.
Metin Günay - 20.12.2014
Yalçın Akdoğan "Diriliş" Dizisinin Setini Ziyaret Etti
Akdoğan, TRT'de yayımlanan "Diriliş Ertuğrul" dizisinin Beykoz Riva'daki setini ziyaret etti. Buraya gelişinde Akdoğan'ı, TRT Genel Müdürü Şenol Göka ve dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ karşıladı. Bazı dizi oyuncularının at sırtında karşılamaya katılması dikkati çekti.  Dizide rol alan Serdar Gökhan ve Engin Altan Düzyatan'ın da bulunduğu bazı oyuncularla sohbet eden Akdoğan, daha sonra seti gezdi. Dizinin yönetmeni Metin Günay'la konuşan ve bir süre yönetmen koltuğunda çekimleri izleyen Akdoğan, bir sahnede de "başla" komutu verdi.
Metin Günay - 11.12.2014
Çocuk Eğitim Merkezi" Projesi
Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Metin Günay, yaptığı açıklamada, projenin İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Başkanlığınca desteklendiğini ve kentte yaşayan 100 dezavantajlı çocuğu kapsadığını söyledi.
Metin Günay - 23.11.2014
AK Parti Genel Merkezi'nin Adayına Rakip Çıkınca Kongre Ertelendi
AK Parti Genel Merkezi'nin tek aday dayatması yaptığı Trabzon İl Teşkilatı'nda seçim krizi yaşanıyor. Genel merkezin baskılarına rağmen teşkilatın adayının kazandığı Köprübaşı ilçesinin ardından Şalpazarı ilçesinde de çift liste krizi yaşandı. Genel merkezin belirlediği ismin karşısına rakip çıkınca, bugün yapılması gereken ilçe kongresi ertelendi. AK Parti Trabzon İl Teşkilatı bir süre önce başlayan ilçe seçim kongreleri sürecinde sıkıntılar yaşanmaya başladı. Kongrelerin tek adayla yapılmasını isteyen AK Parti Genel Merkezi, kongre sürecinden önce de kendi adaylarını açıkladı. Ancak bazı ilçelerde bu dayatmaya tepki gösteren teşkilatlar, kendi adaylarını çıkarttı. Geçtiğimiz günlerde yapılan Köprübaşı ilçesinde genel merkezin desteklediği mevcut başkan Mustafa Aydın’ın karşısına mevcut yönetimin teşkilat başkanı Yüksel Erdoğan ve parti kurucularından Muhammet Yamakoğlu aday olarak çıktı. Erdoğan ve Yamakoğlu, tüm ısrarlara rağmen adaylıktan çekilmedi. Sert tartışmaların yaşandığı seçimin ardından genel merkezin desteğine rağmen seçimi 181 oyla Yüksel Erdoğan kazandı. Genel merkez ve il başkanlığına rağmen 75 oy farkla seçimi kazanan Erdoğan’a istifa baskılarının devam ettiği öğrenildi. Erdoğan ise tüm baskılara rağmen teşkilatın desteğine güvenerek, istifa etmemede direniyor. İl Disiplin Kurulu’na sevk edilen Erdoğan’ın, genel merkez tarafından görevden alınabileceği belirtiliyor. İKİNCİ KÖPRÜBAŞI OLABİLİR DİYE ERTELENDİ Genel merkezin tek aday ısrarına rağmen Köprübaşı’nın ardından Şalpazarı ilçesinde de çift liste krizi yaşandı. Son mahalli seçimlerde Şalpazarı ilçe belediyesinin kaybedilmesiyle görevden alınan Metin Günay, kendisinin yerine atamayla gelen ve bugün yapılması planlanan kongrede genel merkezin desteklediği mevcut başkan Murat Topkara’ya rakip oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Metin Günay Haberleri | Metin Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Metin Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Diriliş Ertuğrul Erzurum'da Ödüllendirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 02:36:59. #1.14#
title