METİN BULUT HABERLERİ

Metin Bulut haber, Metin Bulut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Bulut - 18.08.2018
AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi
Buna göre, MKYK asıl üye adayları şöyle: "Ahmet Arslan, Ahmet Sami Ceylan, Ahmet Sorgun, Ahmet Tan, Ali İhsan Yavuz, Bülent Tüfenkci, Büşra Paker, Cevdet Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Efkan Ala, Emine Zeybek, Erkan Kandemir, Erol Kaya, Fatih Şahin, Fatma Aksal, Fatma Betül Sayan Kaya, Gökçen Özdoğan Enç, Hacı Bayram Türkoğlu, Hamza Dağ, Harun Karacan, Hatice Kübra Öztürk Gökkaya, Hatice Merve Tatar, Hayati Yazıcı, Halil İbrahim Yıldız, İffet Polat, Jülide Sarıeroğlu, Leyla Şahin Usta, Lütfi Elvan, Mahir Ünal, Markar Eseyan, Mehmet Özhaseki, Metin Bulut, Metin Yavuz, Murat Baybatur, Mustafa Ataş, Mustafa Köse, Mustafa Yel, Mustafa Yeneroğlu, Mahmut Atilla Kaya, Numan Kurtulmuş, Nurettin Canikli, Orhan Miroğlu, Osman Nuri Gülaçar, Ömer Çelik, Öznur Çalık, Tuğba Işık Ercan, Vedat Demiröz, Vildan Polat, Yavuz Subaşı, Zehra Taşkesenlioğlu.
Metin Bulut - 16.07.2018
Diyarbakır, Tunceli ve Elazığ'da 15 Temmuz Anma Programlarına Binler Katıldı
ELAZIĞ'DA 15 TEMMUZ MEHTER TAKIMI GÖSTERİSİ Elazığ Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen anma etkinliğine ise Vali Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Elazığ milletvekilleri Metin Bulut ve Zülfü Tolga Ağar, CHP Milletvekili Gürsel Erol, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 03.07.2018
AK Parti Elazığ Milletvekillerinden Baskil'e Teşekkür Ziyareti
AK Parti'den Elazığ milletvekili seçilen Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ Baskil ilçesini ziyaret ederek, seçmenlere teşekkür etti.
Metin Bulut - 02.07.2018
AK Parti Elazığ Milletvekillerinden Teşekkür Ziyareti
AK Parti'den Elazığ milletvekili seçilen Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ Keban ilçesini ziyaret ederek, seçmenlere teşekkür etti.
Metin Bulut - 18.06.2018
Bakan Sarıeroğlu, Elazığ'da Murat Dalkılıç Konserini İzledi
ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Elazığ'da, AK Parti Milletvekili Metin Bulut'un organizasyonuyla düzenlenen Murat Dalkılıç konserini izledi.
Metin Bulut - 18.06.2018
Dha Yurt Bülteni-4
 Haber-Kamera: Osman ŞİŞKO TRABZON-DHA  =================================================== 3)BAKAN SARIEROĞLU, ELAZIĞ'DA MURAT DALKILIÇ KONSERİNE KATILDI  ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, ünlü sanatçı Murat Dalkılıç'ın, Elazığ milletvekili adayı Metin Bulut'un destekleriyle verdiği konseri izledi.
Metin Bulut - 12.06.2018
Elazığ'da "Sağlıklı Hayat Merkezi" Hizmete Girdi
Kentteki sağlık hizmetlerinin yakın zamanda açılması planlanan Şehir Hastanesi ile daha üst seviyeye ulaşacağını ifade eden Dönmez, şöyle konuştu: "Koruyucu sağlık hizmetleri veren böyle tesisler hastalıkların önene geçmede önemli katkılar verecektir. Günümüzde teknolojiyle beraber hareketsiz yaşamın bir sonucu olarak obezite gibi hastalıklar yaygınlaşmış durumda. Bu tesisler çocuklarımızın ve bizlerin daha sağlıklı bir hayat sürdürebilmesine katkı sunacak." İl Sağlık Müdürü Cahit Polat ise koruyucu sağlık hizmetlerinin sağlıklı bir yaşamı teşvik etmesi noktasında önemli olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Bireylerin sağlığının korunması, sağlıklı bir toplum oluşması konusunda Bakanlığımızın bir çok çalışmaları mevcuttur. Açılışını yaptığımız Sağlıklı Hayat Merkezi'de bu çalışmalara bir örnektir. Buranın amacı insanların hastalanmasının önüne geçmek, onları hastalıklara karşı bilgilendirmek, sağlıklı hayatı teşvik etmektir." AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'da, Türkiye'nin son 16 yıl içerisinde sağlıkta bir değişim ve dönüşüm yaşadığını belirtti.
Metin Bulut - 16.05.2018
Dha Yurt Bülteni-1
Görüntü Dökümü ------------------------ Su çukuruna devrilen otomobil Adli Tıp Kurumu bahçesinde bekleyenler Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: Ömer ŞULUL-ŞANLIURFA GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ========================================= 7)KAZADA HAYATINI KAYBEDEN AK PARTİLİ BAŞKAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI MALATYA'nın Darende ilçesinde dün otomobiliyle geçirdiği trafik kazasında Ak Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanvekili Siraç Bingöl ile birlikte hayatını kaybeden Emrullah Ataş için Elazığ'da ceneze töreni düzenlendi. Merkez Mehmet Kutlu Bingöl Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ak Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililer, Ataş'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.05.2018
Dha Yurt Bülteni-18
KAZADA HAYATINI KAYBEDEN AK PARTİLİ SİRAÇ BİNGÖL, TOPRAĞA VERİLDİ AK Parti'nin Ankara'da düzenlediği Seçim Koordinasyon Başkanları toplantısından dönerken, Malatya'nın Darende ilçesinde meydana gelen trafik kazası sonucu hayatını kaybeden AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Siraç Bingöl, memleketi Bingöl'de toprağa verildi. Siraç Bingöl için, Merkez Kurudere Köyü'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Ali Mantı, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kurum müdürleri, ailesi, yakınları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.05.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Kazada Öldü (4)
KAZADA HAYATINI KAYBEDEN AK PARTİLİ SİRAÇ BİNGÖL, TOPRAĞA VERİLDİ AK Parti'nin Ankara'da düzenlediği Seçim Koordinasyon Başkanları toplantısından dönerken, Malatya'nın Darende ilçesinde meydana gelen trafik kazası sonucu hayatını kaybeden AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Siraç Bingöl, memleketi Bingöl'de toprağa verildi. Siraç Bingöl için, Merkez Kurudere Köyü'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Ali Mantı, AK Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kurum müdürleri, ailesi, yakınları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.05.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Bingöl'ün Vefatı
Törene, Bingöl Valisi Ali Mantı, AK Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Bingöl'ün ailesi ve yakınları, partililer, kurum ve kuruluşların temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Metin Bulut - 15.05.2018
Dha Yurt Bülteni-16
Merkez Mehmet Kutlu Bingöl Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ak Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililer, Ataş'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.05.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Kazada Öldü (3)
Merkez Mehmet Kutlu Bingöl Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ak Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililer, Ataş'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.05.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ataş'ın Vefatı
Törene Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı ve Tahir Öztürk, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Ataş'ın ailesi ve yakınları, partililer, kurum ve kuruluş yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.
Metin Bulut - 21.04.2018
Büyükşehir Belediyesinden 150 Amatör Spor Kulübüne Malzeme Yardımı
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Vali Alaaddin Yüksel Spor Tesisleri'nde düzenlenen dağıtım törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Türkiye Futbol Federasyonu Antalya Temsilcisi Ahmet Köksalan, Antalya Amatör Spor Kulüpleri Derneği (ASKF) Başkanı Metin Bulut ile genç sporcular ve aileleri katıldı.
Metin Bulut - 02.04.2018
Elazığ'da Taşeron İşçilerin Kadro Sevinci
AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut da en ücra köşelere hizmet ulaştıran özel idarenin bu hizmetleri nasıl ulaştırıldığına şahitlik ettiğini söyledi.
Metin Bulut - 02.04.2018
Elazığ'da 179 Taşeron İşçi Kadrolu Oldu
Taşeron düzenlemesi ile Elazığ İl Özel İdare Müdürlüğü'nde kadroya geçirilen 179 işçinin ilk iş günü olması ve 2018 iş mevsiminin başlaması nedeniyle tören düzenlendi. Törene Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Vali Yardımcısı Mustafa Gül, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, Yol-İş Sendikası üyeleri, kadro alan işçiler ve davetliler katıldı.
Metin Bulut - 01.04.2018
Şampiyon Konyaaltı Belediyespor Kupasını Aldı
Böcek, yaptığı konuşmada, takımı kutlayarak, şunları söyledi: "Yiğit düştüğü yerden kalkar dediniz ve tekrar şampiyon oldunuz. Bundan sonra da daha güzel yerlere olacağız. Bu sezon çok güzel başarılara imza attınız. Bu şampiyonluğu hak ettiniz. Hepinizi yürekten kutluyorum. İlerleyen yıllarda daha da güzel başarılar elde edeceğiz. Konyaaltı Belediyespor daha iyi yerlere gelecektir." ASKF Başkanı Metin Bulut da amatör spora desteğinden dolayı Başkan Böcek'e teşekkür etti.
Metin Bulut - 31.03.2018
AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
Toplantıya, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve partililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Metin Bulut Haberleri | Metin Bulut Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Metin Bulut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Bulut kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Koca: Dışa Bağımlılığımızı Azaltacak Projelerimizi Hayat Geçireceğiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 18:38:20. #1.16#

title