METİN BULUT HABERLERİ

Metin Bulut haber, Metin Bulut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Bulut - 16.5.2018
Dha Yurt Bülteni-1
Görüntü Dökümü ------------------------ Su çukuruna devrilen otomobil Adli Tıp Kurumu bahçesinde bekleyenler Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: Ömer ŞULUL-ŞANLIURFA GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ========================================= 7)KAZADA HAYATINI KAYBEDEN AK PARTİLİ BAŞKAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI MALATYA'nın Darende ilçesinde dün otomobiliyle geçirdiği trafik kazasında Ak Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanvekili Siraç Bingöl ile birlikte hayatını kaybeden Emrullah Ataş için Elazığ'da ceneze töreni düzenlendi. Merkez Mehmet Kutlu Bingöl Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ak Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililer, Ataş'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.5.2018
Dha Yurt Bülteni-18
KAZADA HAYATINI KAYBEDEN AK PARTİLİ SİRAÇ BİNGÖL, TOPRAĞA VERİLDİ AK Parti'nin Ankara'da düzenlediği Seçim Koordinasyon Başkanları toplantısından dönerken, Malatya'nın Darende ilçesinde meydana gelen trafik kazası sonucu hayatını kaybeden AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Siraç Bingöl, memleketi Bingöl'de toprağa verildi. Siraç Bingöl için, Merkez Kurudere Köyü'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Ali Mantı, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kurum müdürleri, ailesi, yakınları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.5.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Kazada Öldü (4)
KAZADA HAYATINI KAYBEDEN AK PARTİLİ SİRAÇ BİNGÖL, TOPRAĞA VERİLDİ AK Parti'nin Ankara'da düzenlediği Seçim Koordinasyon Başkanları toplantısından dönerken, Malatya'nın Darende ilçesinde meydana gelen trafik kazası sonucu hayatını kaybeden AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Siraç Bingöl, memleketi Bingöl'de toprağa verildi. Siraç Bingöl için, Merkez Kurudere Köyü'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Vali Ali Mantı, AK Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kurum müdürleri, ailesi, yakınları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.5.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Bingöl'ün Vefatı
Törene, Bingöl Valisi Ali Mantı, AK Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Bingöl'ün ailesi ve yakınları, partililer, kurum ve kuruluşların temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Metin Bulut - 15.5.2018
Dha Yurt Bülteni-16
Merkez Mehmet Kutlu Bingöl Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ak Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililer, Ataş'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.5.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcıları Kazada Öldü (3)
Merkez Mehmet Kutlu Bingöl Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Ak Parti Elazığ milletvekilleri Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Vali Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, partililer, Ataş'ın yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Metin Bulut - 15.5.2018
AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ataş'ın Vefatı
Törene Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı ve Tahir Öztürk, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, Ataş'ın ailesi ve yakınları, partililer, kurum ve kuruluş yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.
Metin Bulut - 21.4.2018
Büyükşehir Belediyesinden 150 Amatör Spor Kulübüne Malzeme Yardımı
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Vali Alaaddin Yüksel Spor Tesisleri'nde düzenlenen dağıtım törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Türkiye Futbol Federasyonu Antalya Temsilcisi Ahmet Köksalan, Antalya Amatör Spor Kulüpleri Derneği (ASKF) Başkanı Metin Bulut ile genç sporcular ve aileleri katıldı.
Metin Bulut - 2.4.2018
Elazığ'da Taşeron İşçilerin Kadro Sevinci
AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut da en ücra köşelere hizmet ulaştıran özel idarenin bu hizmetleri nasıl ulaştırıldığına şahitlik ettiğini söyledi.
Metin Bulut - 2.4.2018
Elazığ'da 179 Taşeron İşçi Kadrolu Oldu
Taşeron düzenlemesi ile Elazığ İl Özel İdare Müdürlüğü'nde kadroya geçirilen 179 işçinin ilk iş günü olması ve 2018 iş mevsiminin başlaması nedeniyle tören düzenlendi. Törene Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Vali Yardımcısı Mustafa Gül, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, Yol-İş Sendikası üyeleri, kadro alan işçiler ve davetliler katıldı.
Metin Bulut - 1.4.2018
Şampiyon Konyaaltı Belediyespor Kupasını Aldı
Böcek, yaptığı konuşmada, takımı kutlayarak, şunları söyledi: "Yiğit düştüğü yerden kalkar dediniz ve tekrar şampiyon oldunuz. Bundan sonra da daha güzel yerlere olacağız. Bu sezon çok güzel başarılara imza attınız. Bu şampiyonluğu hak ettiniz. Hepinizi yürekten kutluyorum. İlerleyen yıllarda daha da güzel başarılar elde edeceğiz. Konyaaltı Belediyespor daha iyi yerlere gelecektir." ASKF Başkanı Metin Bulut da amatör spora desteğinden dolayı Başkan Böcek'e teşekkür etti.
Metin Bulut - 31.3.2018
AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı
Toplantıya, AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve partililer katıldı.
Metin Bulut - 10.3.2018
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu Açıklaması
Kongreye, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı ve Ömer Serdar, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve partililer katıldı.
Metin Bulut - 10.3.2018
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu, Elazığ'da
Cenaze törenine Vali Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Tahir Öztürk ve Metin Bulut, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, kurum ve kuruluş yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.
Metin Bulut - 10.2.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun Açıklaması
Kongreye, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ve partililer katıldı.
Metin Bulut - 26.12.2017
TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Serdar Açıklaması
Başbakan Binali Yıldırım'ın kamuya 110 bin personel alınacağı yönündeki açıklamasına da değinen Serdar, bunun özellikle iş beklentisi olan vatandaşlar için büyük bir müjde olduğunu kaydetti. AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze'nin başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Serdar ile Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Ejder Açıkkapı, Tahir Öztürk ve Metin Bulut, Elazığ'da gerçekleştirilen yatırımlara ve hizmetlere ilişkin sunumlarını yaptı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Metin Bulut Haberleri | Metin Bulut Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Metin Bulut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Bulut kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 12:15:02. #1.15#
title