Mesut Özil, Werder Bremen ile Sözleşme İmzaladı

Mesut Özil, Werder Bremen ile Sözleşme İmzaladı

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) Takımlarından Fc Schalke 04'te Forma Giyen Mesut Özil (19), Sv Werder Bremen'e Transfer Oldu.

Mesut Özil, Werder Bremen ile Sözleşme İmzaladı

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından FC Schalke 04'te forma giyen Mesut Özil (19), SV Werder Bremen'e transfer oldu.

SV Werder Bremen Kulübü'nün internet sitesinde yer alan haberde, Mesut'un bu kulüple 30 Haziran 2011 tarihine dek sürecek sözleşmeyi imzaladığı açıklandı.

Kulüp menajeri Klaus Allofs, yaptığı açıklamada, 19 yaşındaki bir Almanya Ümit Milli Takımı oyuncusunu kadroya almalarının kendileri için olağanüstü bir fırsat olduğunu belirterek, Mesut'un teknik yetenekleri ve hızıyla geleceği parlak bir oyuncu olduğunu kaydetti.

Teknik direktör Thoma Schaaf da Mesut ile işbirliğine sevindiğini belirterek, ''Onunla orta alanda daha iyi olma olanağına sahibiz'' dedi.

SV Werder Bremen'de 11 numaralı formayı giyeceği kaydedilen Mesut, Allofs ve Schaaf ile çok olumlu görüşmeler yaptığını ifade ederek, ''Werder Bremen'de kendimi geliştirme olanağı görüyorum. Bu yeni görevime seviniyorum'' diye konuştu.