Merve Sevi Haberleri

Merve Sevi haber, Merve Sevi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Merve Sevi - 16.06.2012
İlk Plaj Tiyatro Oyunu Alanya'da Oynandı
Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu tarafından 'Öldüm Öldüm Dirildim' adlı komedi tiyatro oyunu plajda oynandı. Alanya Belediyesi'nin de destekleriyle organize edilen Galip Dere Plajı'nda kurulan sahnede sergilenen tiyatro oyununu yaklaşık 750 kişi portatif tribünlerde izledi. Oyunda, Abdullah Şahin, Figen Öz, Ali Yaylı, İpek Tanrıyar, Reyhan Karaca ve Merve Sevi'nin rol aldı.
Merve Sevi - 16.06.2012
Türkiye'de İlk Plaj Tiyatrosu Alanya'da Oynandı
Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu tarafından 'Öldüm Öldüm Dirildim' adlı komedi tiyatro oyunu plajda oynandı. Alanya Belediyesi'nin organize ettiği tiyatro oyunu, Galip Dere Plajı'nda kurulan sahnede sergilendi. Oyunu yaklaşık 1500 sanatsever plaja kurulan portatif tribünlerde izledi. Abdullah Şahin, Ali Yaylı, Reyhan Karaca, İpek Tanrıyar, Merve Sevi ve Figen Öz'ün rol aldığı oyunda, dünyada giderek yaygınlaşan cip tutkunluğu, safari modası, hayvan ve doğa katliamı, nükleer tehdit ve alışveriş çılgınlığı komedi diliyle anlatıldı.
Merve Sevi - 12.06.2012
Türkiye'de İlk Plaj Tiyatrosu Alanya'da Oynanacak
Galip Dere Plajı'nda sergilenecek 'Öldüm Öldüm Dirildim' isimli komedi tiyatro oyununda Abdullah Şahin, Ali Yaylı, Reyhan Karaca, İpek Tanrıyar, Merve Sevi, Figen Öz rol alacak.
Merve Sevi - 23.05.2012
"Öldüm Öldüm Dirildim "
İhsan Aydın'ın yazdığı, Defne Yalnız'ın yönettiği Abdullah Şahin, Ali Yaylı, İpek Tanrıyar, Reyhan Karaca, Merve Sevi ve İrem Mercan'ın rol aldığı iki perdelik oyun ücretsiz olarak sergilenecek.
Merve Sevi - 24.04.2012
"Ben Güzeli Severim"
Öldüm Öldüm Dirildim oyununda Abdullah Şahin; İrem Mercan, Reyhan Karaca, İpek Tanrıyar ve Merve Sevi'yle aynı sahnede.
Merve Sevi - 18.04.2012
Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu, Perdesini 'Öldüm Öldüm Dirildim' Oyunu ile Açtı
İhsan Aydın'ın yazdığı, Defne Yalnız'ın yönettiği Abdullah Şahin, Ali Yaylı, İpek Tanrıyar, Reyhan Karaca, Merve Sevi ve İrem Mercan'ın rol aldığı iki perdelik oyun, geleneksel Türk tiyatrosundaki Kavuklu ve Pişekar karakterlerinin günümüzdeki versiyonları olan iki tiplemeyle başladı.
Merve Sevi - 22.01.2012
Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası
Antalya'nın Alanya ilçesinde yapılan Gençler Türkiye Tekvando Şampiyonası sona erdi.
Merve Sevi - 04.12.2011
Rolleri Kaderleri Oldu
BARIŞ AKarsU KAZADA HAYATINI KAYBETTİ 'Akademi Türkiye' yarışmasında birinci olduktan sonra yıldızı parlayan Barış Akarsu, 'Yalancı Yarim' adlı dizide Merve Sevi ile birlikte oynadı.
Merve Sevi - 28.10.2011
Karnını Doyurdu
Oyuncu Merve Sevi, önceki gün Nişantaşı City's'de objektiflere yansıdı..
Merve Sevi - 11.02.2011
Memorıal’dan Aıds İle Mücadeleye Destek
Toplumu bilinçlendirmek ve sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak amacı ile kültür ve sanata verdiği desteği her yıl artıran Memorial Sağlık Grubu, bu kez de Birleşmiş Milletler'in (BM) dünya çapında yürüttüğü, "AIDS'e 100'de Yüz Pozitif Negatif Yaklaşımlar" projesine Türkiye'de destek verdi. Sanat, spor, moda ve medya dünyasından pek çok ünlü ismin fotoğrafları ve mesajları ile AIDS'i kendi tarzlarında yorumladıkları "AIDS'e 100'de Yüz Pozitif Negatif Yaklaşımlar Fotoğraf Sergisi'nin açılışını; Antalya Vali Yardımcısı Metin Borazan, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Antalya İl Sağlık Müdürü Dr. Adem Bilgin, Memorial Kalp ve Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez, Memorial Sağlık Grubu Genel Müdürü Uğur Genç ve Memorial Antalya Hastanesi Medikal Direktörü Dr. Sevim Şuekinci birlikte yaptı. 10 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Memorial Antalya Hastanesi'nde gezilebilecek olan sergi; AIDS ile ilgili toplumdaki yaygın fakat yanlış inanışları ortaya koymak, hastalıktan korunma yollarını kamuoyu ile paylaşmak ve kitleleri bilinçlendirirken, hassasiyeti artırarak konu ile ilgili farkındalık yaratmayı hedefliyor. Ünlü isimler projeye destek verdi Sergiye katılan ve projeye destek veren ünlü isimler arasında; Ayşegül Aldinç, Bedük, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Billur Kalkavan, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Cem Özer, Çağla Kubat, Dolunay Soysert, Ege, Ebru Destan, Ece Uslu, Erkan Can, Ezgi Mola, Fatoş Kabasakal, Feride Çetin, Fettah Can, Gece, Gökhan Türkmen, Gürgen Öz, Hepsi Grbu, Lale Mansur, Leman Sam, Nurseli İdiz, Okan Karacan, Özgür Masur, Merve Sevi, Metin Uca, Meyra, Sarp Apak, Seda Akman, Selma Ergeç, Sibel Tüzün, Sümer Ezgü, Şebnem Özinal, Şebnem Bozoklu, Tanju Çolak, Taşkın Sabah, Vildan Atasever Hacıoğlu, Yonca Lodi, Zuhal Topal gibi isimler yer alıyor.
Merve Sevi - 08.02.2011
Memorıal’dan Aıds İle Mücadeleye Destek
10 Şubat- 1 Mart tarihleri arasında Memorial Antalya Hastanesi'nde gezilebilecek olan sergi; AIDS ile ilgili toplumdaki yaygın fakat yanlış inanışları ortaya koymak, hastalıktan korunma yollarını kamuoyu ile paylaşmak ve kitleleri bilinçlendirirken, hassasiyeti artırarak konu ile ilgili farkındalık yaratmayı hedefliyor. Ünlü isimler projeye destek verdi Sergiye katılan ve projeye destek veren ünlü isimler arasında; Ayşegül Aldinç, Bedük, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Billur Kalkavan, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Cem Özer, Çağla Kubat, Dolunay Soysert, Ege, Ebru Destan, Ece Uslu, Erkan Can, Ezgi Mola, Fatoş Kabasakal, Feride Çetin, Fettah Can, Gece, Gökhan Türkmen, Gürgen Öz, Hepsi Grbu, Lale Mansur, Leman Sam, Nurseli İdiz, Okan Karacan, Özgür Masur, Merve Sevi, Metin Uca, Meyra, Sarp Apak, Seda Akman, Selma Ergeç, Sibel Tüzün, Sümer Ezgü, Şebnem Özinal, Şebnem Bozoklu, Tanju Çolak, Taşkın Sabah, Vildan Atasever Hacıoğlu, Yonca Lodi, Zuhal Topal gibi isimler yer alıyor.
Merve Sevi - 08.02.2011
Memorıal'dan Aıds ile Mücadeleye Destek
Ünlü isimler projeye destek verdi Sergiye katılan ve projeye destek veren ünlü isimler arasında Ayşegül Aldinç, Bedük, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Billur Kalkavan, Prof. Dr. Bingür Sönmez, Cem Özer, Çağla Kubat, Dolunay Soysert, Ege, Ebru Destan, Ece Uslu, Erkan Can, Ezgi Mola, Fatoş Kabasakal, Feride Çetin, Fettah Can, Gece, Gökhan Türkmen, Gürgen Öz, Hepsi Grbu, Lale Mansur, Leman Sam, Nurseli İdiz, Okan Karacan, Özgür Masur, Merve Sevi, Metin Uca, Meyra, Sarp Apak, Seda Akman, Selma Ergeç, Sibel Tüzün, Sümer Ezgü, Şebnem Özinal, Şebnem Bozoklu, Tanju Çolak, Taşkın Sabah, Vildan Atasever Hacıoğlu, Yonca Lodi, Zuhal Topal gibi isimler yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Merve Sevi Haberleri | Merve Sevi Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Merve Sevi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Merve Sevi kimdir, hayatı ve biyografisi. Merve Sevi Tiyatro Sahnesinde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 07:08:03. #1.14#

title