Merve Sevi Haberleri

Merve Sevi haber, Merve Sevi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Merve Sevi - 28.08.2013
Her Yönüyle "Sağlık" 82. İEF'de
82'nci İzmir Enternasyonal Fuarı Sağlık teması etkinlikleri kapsamında Kültürpark içindeki İzmir Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek "Hayat Ver" Sosyal Sorumluluk Projesi Fotoğraf Sergisi, fuar süresince ziyaret saatleri içinde ücretsiz olarak gezilebilecek. Organ bağışının önemine dikkat çekmeyi amaçlayan "Hayat Ver" Fotoğraf Sergisi, Memorial Sağlık Gurubu'nun ve Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu'nun katkılarıyla İzmir Enternasyonal Fuarı'nda yer alacak. Türkiye'de binlerce kişi, kronik organ yetmezliği nedeniyle "organ" bekliyor. Organ bağışının istenilen düzeyde olmaması nedeniyle; kimileri bu bekleyiş sırasında hayatını kaybediyor ya da sağlıklı olan yakınlarından alınan organlarla hayata tutunuyor. Prof. Dr. Yalçın Polat başkanlığındaki Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından gerçekleştirilen ve "Her Bağış, Yeni Bir Hayattır" sloganından yola çıkılan "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesi, Türkiye'nin ünlü isimlerini bir araya getirdi. Memorial Sağlık Grubu'nun katkılarıyla gerçekleştirilen "Hayat Ver" projesi kapsamında ünlü isimler, organ nakli bekleyen ve organ nakli olmuş bir hastanın hayat ve ölüm arasındaki ince çizgide yaşadıklarını aynı karede çarpıcı şekilde canlandırıyor. Fotoğraflarda ayrıca mesajlarla organ bağışının önemine dikkat çekiliyor. "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer alıyor.
Merve Sevi - 18.07.2013
İstanbul'da Kültür Sanat
Memorial Sağlık Grubunun katkılarıyla Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından gerçekleştirilen ve "Her Bağış Yeni Bir Hayattır" sloganıyla yola çıkılan "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesi, ünlü isimleri bir araya getirdi.  Proje kapsamında objektif karşısına geçen Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler gibi isimler, "organ nakli bekleyen ve organ nakli olmuş bir hastanın hayata bakışı"nın aynı karede çarpıcı şekilde kurgulandığı fotoğraflara ilham verdi.
Merve Sevi - 17.07.2013
"Hayat Ver" Sergisi
Marmara Forum'dan yapılan açıklamaya göre, Memorial Sağlık Grubunun katkılarıyla Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından gerçekleştirilen ve "Her Bağış Yeni Bir Hayattır" sloganıyla yola çıkılan "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesi, ünlü isimleri bir araya getirdi.  Proje kapsamında objektif karşısına geçen Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler gibi isimler, "organ nakli bekleyen ve organ nakli olmuş bir hastanın hayata bakışı"nın aynı karede çarpıcı şekilde kurgulandığı fotoğraflara ilham verdi.
Merve Sevi - 17.07.2013
25 Ünlü İsim, Organ Bağışına Dikkat Çekmek İçin Objektif Karşısına Geçti
Marmara Forum'dan yapılan açıklamaya göre, proje kapsamında objektif karşısına geçen Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler gibi isimler, organ nakli bekleyen ve organ nakli olmuş bir hastanın hayata bakışının aynı karede çarpıcı şekilde kurgulandığı fotoğraflara ilham verdi İlk kez 28 Şubat-9 Mart tarihleri arasında Memorial Ataşehir Hastanesi'nde görücüye çıkan 'Hayat Ver' projesindeki fotoğraflar, bu kez 19-28 Temmuz tarihleri arasında Marmara Forum giriş katında sergilenecek.
Merve Sevi - 22.05.2013
Merve Bunu Beğendi Beyaz TV
Güzel oyuncu Merve Sevi tv programı sunacak.
Merve Sevi - 23.03.2013
Atalay Demirci Halay Başı Oldu
ORHAN HAKALMAZ ESPRİ YAPINCA, ATALAY DEMİRCİ' DE TÜRKÜ SÖYLEDİ SERDAR ORTAÇ BENZERİ KONUK HERKESİ ŞAŞIRTTI! MERVE SEVİ'DEN ORGAN BAĞIŞI PROJESİNE DESTEK Cuma gecelerinin vazgeçilmezi Kadir Çöpdemir Koptu Geliyor Show'un bu haftaki konukları; Yetenek Sizsiniz yarışmasının galibi, ekranların yeni fenomeni Atalay Demirci, Türk Halk Müziğinin kadife sesi, hocaların hocası Orhan Hakalmaz, ve başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle hafızalara kazınan Merve Sevi oldu.
Merve Sevi - 19.03.2013
Adı Bende Saklı
Son dönemde sürekli başka erkeklerle görüntülenen Merve Sevi, önceki gün Nişantaşı'ndaydı.
Merve Sevi - 18.03.2013
Merve Sevi'nin Hızına Yetişilmiyor
Geçtiğimiz hafta bir erkekle öpüşen Merve Sevi, bu kez başkasıylaydı!...
Merve Sevi - 16.03.2013
Songül Karlı Eş Dayağını Yalanladı
Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları değerlendirdi. İşte ünlüler dünyasından son dedikodular, perde arkasında yatan olaylar: SEVGİLİSİYLE ULU ORTA DAKİKALARCA ÖPÜŞTÜ Oyuncu Merve Sevi ve sevgilisi gittikleri mekanda alkol sınırını aştı.
Merve Sevi - 11.03.2013
Merve Sevi Aşk Sarhoşu Oldu
Gittiği mekanda alkolün dozunu kaçıran Merve Sevi, insanların gözü önünde sevgilisiyle dakikalarca öpüştü.
Merve Sevi - 10.03.2013
Merve Sevi Öpüşürken Yakalandı
Oyuncu Merve Sevi ve sevgilisi gittikleri mekanda alkol sınırını aştı.
Merve Sevi - 10.03.2013
Balkonda Aşka Geldi
Merve Sevi balkonda sevgilisiyle yakalanınca neye uğradığını şaşırdı.
Merve Sevi - 09.03.2013
Merve Sevi'nin Gizemli Arkadaşı
Genç oyuncu Merve Sevi, önceki gün bir erkekle Nişantaşı'nı gezdi. Sevi, gazetecileri görünce arkadaşının yanından ayrıldı. Güzel oyuncu, ısrarlı soruları....
Merve Sevi - 01.03.2013
Ünlülerin 'Hayat Ver' Sergisi Ataşehir Memorial'de Türkiye'nin Ünlü İsimlerini Bir Araya Getiren...
Ünlüler 'Hayat Ver'di 'Hayat Ver' sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Merve Sevi - 27.02.2013
Ünlüler "Hayat Ver"Mek İçin Bir Araya Geldi
HAYAT VEREN ÜNLÜLER Fotoğrafları ve mesajlarıyla 'Hayat Ver' projesine destek veren ünlülere Yalçın Polat birer plaket verdi. Projede yer alan 25 ünlü isim şunlar: "Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç.
Merve Sevi - 27.02.2013
Ünlüler "Hayat Ver"mek İçin Bir Araya Geldi
Ünlüler "Hayat Ver"di "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Merve Sevi - 27.02.2013
Ünlüler "Hayat Ver"Mek İçin Bir Araya Geldi
"Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler ve Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Merve Sevi - 27.02.2013
Ünlüler Organ Bağışı İçin Buluştu
Program sırasında gazetecilerin sorularını cevaplayan oyuncu Merve Sevi, "Artık yoksun.
Merve Sevi - 25.02.2013
Ünlü İsimler "Hayat Ver"mek İçin Bir Arada
Yaşam ve Ölüm Arasındaki Hayatlar 26 Şubat 2013 Çarşamba günü Ritz- Carlton Otel'de kamuoyu ile paylaşılacak olan ve Memorial Sağlık Grubu'nun katkılarıyla gerçekleştirilen "Hayat Ver" projesi kapsamında; organ nakli bekleyen ve organ nakli olmuş bir hastanın hayata bakışının aynı karede çarpıcı şekilde kurgulandığı fotoğraflar ve ünlü isimlerin mesajları ile organ bağışının önemine dikkat çekildi. "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Merve Sevi - 25.02.2013
Türkiye'nin Ünlü İsimleri "Hayat Ver"Mek İçin Bir Arada
PROJEYE DESTEK VEREN İSİMLER "Hayat Ver" sosyal sorumluluk projesinde Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.
Merve Sevi - 18.12.2012
Soğuk Hava Merve'ye Yaramadı
Etiler'deki bir mekanda oturan Merve Sevi, sarıp sarmalandı.
Merve Sevi - 16.10.2012
Merve Sevi Evleniyor
Oyuncu Merve Sevi, Antalyalı işadamı İlkim Can'ın evlilik teklifini kabul etti.
Merve Sevi - 04.10.2012
Merve Sevi Tiyatro Sahnesinde
Tiyatroist, yazar Ray Cooney'in 'Out of the Order' adlı oyununu 'Tuhaf Bir Gece' adıyla izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.
Merve Sevi - 28.09.2012
Aralarında 86 Kilo Var
GÖKBAKAR, ZAYIF SEVİYOR Şimdilerde 56 kilodan 49 kiloya düşen Selin Ortaçlı ile Şahan Gökbakar'ın kiloları arasındaki fark 86 oldu. Kaba bir hesapla; güzel oyuncu, Şahan'ın sadece 3'te 1'i kadardı... Ünlü komedyenin bundan önceki sevgilileri Doğa Rutkay, Merve Sevi ve Berrak Tüzünataç ile arasındaki kilo farkı da Selin Ortaçlı ile olan uçuruma bir hayli yakındı.
Merve Sevi - 30.08.2012
Tekliflere Bakıyor
Merve Sevi, önceki gün Nişantaşı City's'de görüntülendi.
Merve Sevi - 06.08.2012
Hafta Sonu Aşıkları
MESAJLAR İNCELENDİ Merve Sevi, sevgilisi Yağız Yılmaz ile önceki akşam Biber Bar'da yemek yedi.
Merve Sevi - 23.07.2012
Merve Sevi Aşka Geldi
Nokta Tiyatrosu oyuncuları Merve Sevi, Reyhan Karaca ve İpek Tanrıyar 'Öldüm Öldüm Dirildim' adlı oyunun Ege Turnesi kapsamında Bodrum'a geldi..
Merve Sevi - 19.07.2012
Yatağan'da 'Öldüm Öldüm Dirildim'e Büyük İlgi
İhsan Aydın'ın yazdığı, Defne Yalnız'ın yönettiği Abdullah Şahin, Ali Yaylı, İpek Tanrıyar, Reyhan Karaca, Merve Sevi ve İrem Mercan'ın rol aldığı oyun, geçtiğimiz çarşamba günü saat 21.
Merve Sevi - 17.07.2012
'Öldüm Öldüm Dirildim'e Büyük İlgi
Abdullah Şahin Nokta Tiyatro ekibi İnegöl halkı ile buluştu. İhsan Aydın'ın yazdığı, Defne Yalnız'ın yönettiği Abdullah Şahin, Ali Yaylı, İpek Tanrıyar, Reyhan Karaca, Merve Sevi ve İrem Mercan'ın rol aldığı oyun açık hava gösteri merkezinde sahnelendi.
Merve Sevi - 17.07.2012
'Öldüm Öldüm Dirildim'
Bursa İnegöl'de Uluslar arası Kültür Sanat Festivali kapsamında 'Öldüm Öldüm dirildim' tiyatro oyunu ile Abdullah Şahin Nokta Tiyatro ekibi İnegöl halkı ile buluştu. İhsan Aydın'ın yazdığı, Defne Yalnız'ın yönettiği Abdullah Şahin, Ali Yaylı, İpek Tanrıyar, Reyhan Karaca, Merve Sevi ve İrem Mercan'ın rol aldığı oyun Açık hava gösteri merkezinde sahnelendi.
Merve Sevi - 06.07.2012
Ünlüler İlgi Göstermedi
Oyuncu Cansel Elçin, bir yıldır birlikte olduğu Pınar Apaydın ile önceki gün Tarabya Fransız Bahçesi'nde evlendi. Elçin'in düğününe oyuncu arkadaşlarından sadece Merve Sevi ve Ayda Aksel'in gelmesi şaşırttı.
Merve Sevi - 24.06.2012
Körfez'de Tiyatro Coşkusu
Oyunun biletlerinin Bedrana şubelerinde satışı sunulduğunu bildiren personel şefi Hüseyin Atabay, tüm körfez halkını Edremit Amfi Tiyatro'da 1 Temmuz akşamı sergilenecek oyunu izlemeye çağırdı. Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosu, Öldüm Öldüm Dirildim adlı oyunu ile Edremit'e konuk olacak. Abdullah Şahin, Ali yayla, Merve Sevi, Reyhan Karaca, İpek Tanrıyar ve İrem Mercan'ın rol aldıkları oyunun büyük ilgi çekeceğine inandığını bildiren Hüseyin Atabay, "Biletler 5 liradan satışa çıkmıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Merve Sevi Haberleri | Merve Sevi Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Merve Sevi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Merve Sevi kimdir, hayatı ve biyografisi. Doğu Anadolu Bölgesi'nde Organ Bağışlarının Artırılmasına ve Bu Konuda Bir Toplumsal Bilinç.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 14:05:29. #1.16#

title