Mersin: MHP Genel Sekreteri Paçacı Mersin'de

Mersin: MHP Genel Sekreteri Paçacı Mersin'de

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri Cihan Paçacı, İlk Defa NATO Toplantısında Türkiye'nin Haritası Parçalanmış Olarak Çizildiğini Belirterek, ABD ve Avrupa Birliği'nin (AB), Türkiye'nin Bölünmesi ve Parçalanması Konusunda Ortak Paydada Buluştuğunu İleri Sürdü.

Mersin: MHP Genel Sekreteri Paçacı Mersin'de

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri Cihan Paçacı, ilk defa NATO toplantısında Türkiye'nin haritası parçalanmış olarak çizildiğini belirterek, ABD ve Avrupa Birliği'nin (AB), Türkiye'nin bölünmesi ve parçalanması konusunda ortak paydada buluştuğunu ileri sürdü.

MHP Mersin Merkez İlçe Teşkilatı tarafından Armada Center'da düzenlenen iftar yemeğine katılan Paçacı, Ramazan ayının Türkiye'de son derece buruk geçtiğini belirtti. 83 yıllık Cumhuriyet tarihinin en kritik günlerinden geçildiğini belirten Paçacı, Balkanlar ve kuzeyde, sınırların değişmeye başladığını ve Türkiye üzerine çeşitli oyunlar oynandığını kaydetti. Irak'ın parçalanmak üzere olduğunu ve Kuzeyinde yeni bir devletin kurulma aşamasında olduğuna dikkat çeken Paçacı, ilk defa NATO toplantısında Türkiye'nin haritası parçalanmış olarak çizildiğini belirtti. ABD ve AB'nin, Türkiye'nin bölünmesi ve parçalanması konusunda ortak paydada buluştuğunu ileri süren Paçacı, "ABD'nin su ve petrol bölgesi olan bu bölgede hakimiyet kurmak için BOP'u yürütmeye çalışıyor, yine AB de, Türkiye'yi bölüp parçalama ve yönetme sevdasındadır" diye konuştu.

İftar yemeğine, MHP Mersin İl Başkanı Mahmut Tat, Merkez İlçe Başkanı Ali Tartar, MHP'li belde belediye başkanları, 21. dönem Mersin milletvekilleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile Ülkü Ocakları temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.