Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler - Haberler
Haberi Paylaş

Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

Mersin'in Silifke İlçesi'ne Bağlı Atayurt Belde Belediye Başkanı Kadir Ural, 2007 Yılının, Atayurt İçin Yatırım Yılı Olacağını Söyledi.

Mersin'in Silifke İlçesi'ne bağlı Atayurt Belde Belediye Başkanı Kadir Ural, 2007 yılının, Atayurt için yatırım yılı olacağını söyledi.

Belediye binası önünde yeni alınan iş makinesinin tanıtımını yapan Ural, Atayurt'un, ilçe genelinde en geniş araç filosuna sahip belediye olduğunu belirterek, "Devlet Malzeme Ofisi ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda, yanında ataşmanları ile birlikte yaklaşık 106 bin YTL'ye mal olan makinemizi beldemize kazandırdık. Belde halkına hayırlı olsun" dedi.

Sonuna gelinen 2006 yılını da değerlendiren Ural, "2006 yılı bizim için hizmet yılı olmuştur. Önemli projelerimizi bir bir hayata geçirdik. Bundan sonra Allah kısmet ederse 2007 yılı da bizim için hizmet yılı olacak. Araç alımı devam edecek. Bundan sonra da ambulans alımı için çalışmalarımız var. Ardından itfaiye ve çöp araçları yenilenecek. 2007 yılı bizim için yatırım yılı olacak. Şu anda 10'a yakın kamyonumuz, 2 beko kepçe, 1 ekskavatör, 1 kepçe, 2 greyder, 2 silindir, 2 asfalt dispretörü ve 1 TIR'ımız mevcut" diye konuştu.

İş makinesinin hizmete sunulmasından dolayı kurban kesilirken, törene belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.

(MŞ-MT-Y)

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title