Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

Mersin'in Alt Birim Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 3 Ocak Mersin'in Kurtuluş Günü Etkinlikleri Kapsamında Yürüyüş Düzenleneceğini Söyledi.

Mersin: Mersin'de Yerel Yönetimler

Mersin'in alt birim Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 3 Ocak Mersin'in Kurtuluş Günü etkinlikleri kapsamında yürüyüş düzenleneceğini söyledi.

Toroslar Belediye Başkanı Tuna, Mersin'in Düşman İşgali'nden Kurtuluşu'nun 85. yıldönümü kutlama etkinlikleri öncesinde belde belediye başkanlarıyla bir araya geldi. 3 Ocak Mersin'in Kurtuluş Günü yapılacak olan yürüyüşün daha görkemli ve katılımın fazla olması amacıyla istişare toplantısı düzenleyen Tuna, yürüyüşe tüm halkın katılması hususunda ortak çalışmalar yapılması gerektiğini bildirdi. Kurtuluş gününü gelecek nesillere daha iyi anlatmak için bu etkinlikleri daha kapsamlı bir şekilde düzenlediklerini belirten Tuna, "Bundan önceki etkinliklerimizde olduğu gibi, bu yıl da yine adına yakışır bir 3 Ocak kutlamasıyla ilde ses getireceğiz. Özellikle de kurtuluş yürüyüşümüzde dosta güven, düşmana korku verecek bir görüntü içerisinde bu etkinlikleri gerçekleştireceğiz" dedi.