Mersin: Mersin'de Kayıp Şahsın Cesedine Ulaşılamadı

Mersin: Mersin'de Kayıp Şahsın Cesedine Ulaşılamadı

Mersin'de Sel Sularına Kapılarak Kaybolduğu Bildirilen Abdulkadir Akbulut'un Cesedine Ulaşmak İçin Başlatılan Çalışmalar Sona Erdi. Akşam Saatlerine Kadar Süren Çalışmalarda, Kayıp Şahsın Cesedine Ulaşılamadı.

Mersin: Mersin'de Kayıp Şahsın Cesedine Ulaşılamadı

Mersin'de sel sularına kapılarak kaybolduğu bildirilen Abdulkadir Akbulut'un cesedine ulaşmak için başlatılan çalışmalar sona erdi. Akşam saatlerine kadar süren çalışmalarda, kayıp şahsın cesedine ulaşılamadı.

Mersin'de dün meydana gelen sel felaketinde, Müftü Deresi kenarında selin getirdiği odunları toplarken, toprak kayması sonucu dereye düşerek kaybolan Abdulkadir Akbulut'un (55)cesedine ulaşılamadı. Müftü Deresi'nin denize döküldüğü bölgede Köy Hizmetleri ve Sivil Savunma ekipleri tarafından bu sabahtan itibaren başlatılan arama çalışmaları akşam saatlerinde sona erdi. İş makinalarıyla derenin sürüklediği balçıkların tamamı temizlenmesine rağmen, ceset bulunamadı. Sahil Güvenlik ekiplerinin denizde yaptığı çalışmada da herhangi bir cesede ulaşılamadı. Yetkililer, bugünkü arama çalışmalarına son verdiklerini bildirdi.

Kaynak: İHA