Mersin' Den Lübnan' A 25 Ton Yardım

Mersin' Den Lübnan' A 25 Ton Yardım

Merkezi Mersin'de Bulunan Türk Arap İşadamları Derneği (turab), İsrail'in Bombaladığı Lübnan'a Ulaştırılmak Üzere 25 Ton Gıda Ve Sağlık Malzemesini Kızılay Mersin Şubesi'ne Teslim Etti.turab'ın Ülke Genelinde Başlattığı 'Lübnan'a İnsani Yardım' Kampanyasında 25 Ton Gıda Ve Sağlık Malzemesi Toplad...

Mersin' Den Lübnan' A 25 Ton Yardım

Merkezi Mersin`de bulunan Türk Arap İşadamları Derneği (TURAB), İsrail`in bombaladığı Lübnan`a ulaştırılmak üzere 25 ton gıda ve sağlık malzemesini Kızılay Mersin Şubesi`ne teslim etti.
TURAB`ın ülke genelinde başlattığı `Lübnan`a İnsani Yardım` kampanyasında 25 ton gıda ve sağlık malzemesi topladı. TURAB Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri, bir TIR dolusu yardımı, Kızılay Mersin Şubesi Başkanı Selçuk Erdur`a teslim etti. Sedat Kutlu, Lübnan`da yaşanan olaylar nedeniyle insanlık adına büyük üzüntü duyduklarını söyledi. İsrail`in Lübnan`da orantısız güç kullandığını öne süren Kutlu, İsrail`in yaptığı saldırılarda kadın ve çocukların insanlık suçu sayılacak bir biçimde öldürüldüğünü söyledi. Kutlu, İsrail`in uluslararası ikazları dikkate alması gerektiğini de sözlerine ekledi.
Kızılay Şube Müdürü Selçuk Erdur da bu yardımın diğer yardımlarla birlikte en kısa zamanda Lübnan`a ulaştırılacağını söyledi.