Mersin'de Silahlı Saldırı: 3 Yaralı

Mersin'de Silahlı Saldırı: 3 Yaralı

Mersin'de Haciz İçin Bir İşyerine Giden 2 Avukat, İşyeri Sahibi Tarafından Kurşun Yağmuruna Tutuldu. Olayda, 2 Avukat ile Birlikte Tarafları Uzlaştırmaya Çalışan Şahıs da Yaralandı.

Mersin'de Silahlı Saldırı: 3 Yaralı

Mersin'de haciz için bir işyerine giden 2 avukat, işyeri sahibi tarafından kurşun yağmuruna tutuldu. Olayda, 2 avukat ile birlikte tarafları uzlaştırmaya çalışan şahıs da yaralandı.

Olay, Çankaya Mahallesi Sıdalı Pasajı içerisindeki bir ayakkabıcıda meydana geldi. İşyerine hacze gelen avukatlar Ersin Köse ve Ferhat Fazıl Çetin, tartıştıkları işyeri sahibi Atilla Y.'nin silahlı saldırısına uğradı. Etrafa rastgele kurşun yağdıran şahsın tabancısından çıkan kurşunlardan biri de, işyeri sahibi ile avukatları uzlaştırmaya çalışan esnaf İsmet Temel'e isabet etti. Olayda 2 avukat ile birlikte arabulucu şahıs, çeşitli yerlerinden yaralandı. Avukat Ersin Köse Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, avukat Ferhat Fazıl Çetin ile esnaf İsmet Temel ise Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Bu arada olay yerine gelen ambulanslar, sokağın içine park eden araçlar yüzünden yaralıları hastaneye götürmekte zorlandı. Polis, olaydan sonra zanlı Atilla Y.'yi suç aleti silahla birlikte yakalayarak gözaltına aldı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

(ÖT-OK-OK-Y)