Mersin'de Korsan Gösterilerde Bir Polis Yaralandı

Mersin'de Korsan Gösterilerde Bir Polis Yaralandı

Mersin'de DTP Tarafından Düzenlenen Miting Sonrası Mahalle Aralarında Korsan Gösteri Düzenleyen Terör Örgütü PKK Yandaşları, Demirtaş Mahallesi'nde Bir Polis Memurunu Taş Yağmuruna Tutarak Yaraladı.

Mersin'de Korsan Gösterilerde Bir Polis Yaralandı

Mersin'de DTP tarafından düzenlenen miting sonrası mahalle aralarında korsan gösteri düzenleyen terör örgütü PKK yandaşları, Demirtaş Mahallesi'nde bir polis memurunu taş yağmuruna tutarak yaraladı.

Hastaneye kaldırılan polisin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Mersin'de, DTP tarafından düzenlenen miting sonrası çıkan olaylarda bir polis memuru yaralandı. Demirtaş Mahallesi'nde korsan gösteri yapan bölücü terör örgütü PKK yandaşları, polisleri taş yağmuruna tuttu. Olaylarda mobil kuvvetlerde görev yapan Sinan Şahin, (41) vücudunun iki yerinden yara aldı. Bacağından ve elinden yaralanan polis memuru Şahin, "Birden bire taş yağmuruna tutulduk. O sırada ben iki yerimden taş darbesi aldım ve yere düştüm. Başım da yere vurdu" dedi.

Mersin Devlet Hastanesi'nde müşade altına alınan polis memurunun genel sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Polis, Sinan Şahin'i yaralayanları yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.

(ÖT-ÖK-Y)