Mersin Büyükşehir Ahmet Kandemir ile Anlaştı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Erkek Basketbol Takımını 2008 -2009 Sezonunda Çalıştıracak Olan Ahmet Kandemir ile Sözleşme İmzalandı.

Mersin Büyükşehir Ahmet Kandemir ile Anlaştı

Mersin Büyükşehir Belediyesi erkek basketbol takımını 2008-2009 sezonunda çalıştıracak olan Ahmet Kandemir ile sözleşme imzalandı.

Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Erol Ertan'ın da hazır bulunduğu imza töreninde bir açıklama yapan Ahmet Kandemir; Beşiktaş ve Karşıyaka'da görev yaptığını, bu takımlarda önemli başarılara imza attıklarını belirterek, 2008-2009 sezonunda aynı başarıyı Mersin Büyükşehir Belediyesi ile yaşamak istediğini kaydetti.

Gerek Büyükşehir Belediye Yönetimi gerekse de Mersin Halkı'nın basketbola ilgisinin ve sevgisinin sevindirici olduğunu ifade eden Kandemir, transfer sezonunda iyi bir kadro kurarak Beko Basketbol Ligi'nde ilk 5'e girmeyi hedeflediklerini kaydetti.

2008-2009 sezonu için çalışmalara şimdiden başladıklarını ve bugün erkek basketbol takımını çalıştıracak olan Ahmet Kandemir ile sözleşme imzaladıklarını belirten Mersin Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Erol Ertan, iyi bir kariyere sahip olan Kandemir ile önemli başarılara imza atacaklarına olan inancını dile getirdi.

Konuşmaların ardından Ahmet Kandemir, kendisini Mersin Büyükşehir Belediyesi erkek basketbol takımı antrenörü yapan sözleşmeyi imzaladı.

Kaynak: CHA