Mercedes Benz Haberleri

Mercedes Benz haber, Mercedes Benz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mercedes Benz - 6.7.2020
Boyner'in Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu oldu
Nurçin Koçoğlu, 1 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla Boyner'de "Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı" olarak göreve başladı.
Mercedes Benz - 2.7.2020
Rekabet Kurulu'ndan Alman otomobil üreticilerine soruşturma!
Rekabet Kurulu bugün, dünyanın ve Almanya’nın en büyük otomobil üreticileri Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes-Benz ve BMW hakkında soruşturma başlattı.
Mercedes Benz - 1.7.2020
Rekabet Kurulu, 5 otomotiv firmasına soruşturma açılmasına karar verdi
REKABET Kurulu'nca, 'Beşli Grup' olarak adlandırılan ve Almanya'da yerleşik Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes-Benz ve BMW hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.
Mercedes Benz - 1.7.2020
Otomotiv devlerine rekabet soruşturması
Rekabet Kurulunca, "Beşli Grup" olarak adlandırılan ve Almanya'da yerleşik, Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes-Benz ve BMW hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.
Mercedes Benz - 1.7.2020
Rekabet Kurulunun 5 otomobil firmasıyla ilgili ön araştırması sonuçlandı
Beşli Grup olarak adlandırılan Almanya'da yerleşik Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes-Benz ve BMW hakkında yürütülen ön araştırma Rekabet Kurulunca karara bağlandı.
Mercedes Benz - 1.7.2020
Son dakika haber... Audi AG, Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Volkswagen AG, Mercedes-Benz AG, Bayerische Motoren Werke AG...
Son dakika ekonomi haberi... Audi AG, Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Volkswagen AG, Mercedes-Benz AG, Bayerische Motoren Werke AG hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.
Mercedes Benz - 1.7.2020
"Beşli Grup" olarak adlandırılan Almanya'da yerleşik Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes-Benz ve...
"Beşli Grup" olarak adlandırılan Almanya'da yerleşik Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes-Benz ve BMW hakkında yürütülen ön araştırma Rekabet Kurulunca karara bağlandı.
Mercedes Benz - 29.6.2020
Trafiğe 5 ayda 311 bin 998 aracın kaydı yapıldı
Türkiye'de ocak-mayıs döneminde 311 bin 998 taşıtın trafiğe kaydı yapılırken, 18 bin 702 taşıtın trafikten kaydı silindi.
Mercedes Benz - 29.6.2020
Trafiğe kayıtlı toplam taşıt sayısı mayıs ayı sonu itibarıyla 23 milyon 448 bin 381 oldu
TÜİK verilerine göre mayıs ayında 52 bin 80 adet taşıtın trafiğe kaydı yapıldı.
Mercedes Benz - 24.6.2020
Üniversite öğrencileri 'hangi iş, nasıl bir gelecek' sorularına yanıt buldu
Daha yaşanabilir bir dünya için, değer yaratan işlerin geleceğini dizayn edecek nesillerin yetişmesine destek olmak üzere yola çıkan GelecektekiSen platformu, işinin geleceğine hazırlanan üniversitelilerle kurumları Future You Build online etkinliğinde bir araya getirdi.
Mercedes Benz - 18.6.2020
Mercedes'den kamyon modellerine Haziran ayına özel fırsatlar
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aksaray’da üretilen Mercedes-Benz 2020 model yılı çekici/inşaat ve kargo kamyonları için Haziran ayında geçerli olacak, kasko ve servis paketini kapsayan özel finansman kampanyası düzenliyor.
Mercedes Benz - 18.6.2020
Mercedes-Benz'den Haziran kampanyaları
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Haziran ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.
Mercedes Benz - 10.6.2020
Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Bekdikhan: "Premium segment hızlı toparlanıyor"
Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan, "Pandemiyi şu an aşama olarak bizim önümüzde atlatmaya başlayan ülkelerde yapılan deneyimler, premium otomobil segmentinin diğer segmentlere göre daha hızlı toparlandığını gösteriyor.
Mercedes Benz - 6.6.2020
Mercedes-Benz Türk Dünya Çevre Günü'nü kutluyor
Türkiye’deki yatırımlarına 50 yılı aşkın süredir devam eden Mercedes-Benz Türk, sürdürülebilirlik kapsamında yaptığı yatırımlara devam ediyor.
Mercedes Benz - 6.6.2020
İkinci elin lideri Renault!
Mayıs ayında Koronavirüs salgınının az da olsa kontrol altına alınmasıyla birlikte üretimlerine ara veren otomotiv sektörü, kademeli olarak üretimlerine tekrardan başladı.
Mercedes Benz - 3.6.2020
Otomotiv pazarının lideri Renault oldu
Türkiye'de üretim yapan Renault, otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarda, liderliği Fiat'tan geri alarak ilk sıraya yerleşti.
Mercedes Benz - 29.5.2020
Trafiğe 4 ayda 259 bin 918 aracın kaydı yapıldı
Türkiye'de ocak-nisan döneminde 259 bin 918 taşıtın trafiğe kaydı yapılırken, 16 bin 136 taşıtın trafikten kaydı silindi.
Mercedes Benz - 29.5.2020
Motorlu kara taşıtları nisan verileri açıklandı
Nisan ayında 40 bin 171 adet taşıtın trafiğe kaydı yapıldı.
Mercedes Benz - 24.5.2020
Dijital dünyanın temsilcileri Quick Sigorta sponsorluğunda bir araya geldi
Quick Sigorta ana sponsorluğunda düzenlenen "Online Digitalization Summit", 21-22 Mayıs tarihlerinde akademisyenler, sektör uzmanları ve Türkiye'nin dört bir yanından öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.
Mercedes Benz - 24.5.2020
Dijital dünyanın önderleri Quick Sigorta sponsorluğunda bir araya geldi
Online Digitalization Summit, 21-22 Mayıs tarihleri arasında akademisyenler, sektör uzmanları ve Türkiye'nin dört bir yanından öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.
Mercedes Benz - 8.5.2020
Otomotiv satışında 4 marka nisanda "sıfır çekti"
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkilerinin en fazla hissedildiği nisan ayında, Türkiye otomotiv pazarında dört markadan hiç araç satılmazken, 2 marka ise birer adet araç satışı yaptı.
Mercedes Benz - 7.5.2020
Mercedes-Benz Türk şehirlerarası otobüslerin garanti sürelerini uzattı
Mercedes-Benz Türk, güncel durumda çalışamayan şehirlerarası otobüs sahiplerine destek olmak için 2019 yılında satılan Travego ve Tourismo otobüslerin garanti sürelerini uzatıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mercedes Benz Haberleri | Mercedes Benz Haber - Haberler - Sayfa 2 - Mercedes Benz haberleri, son dakika mercedes benz haber ve gelişmeleri burada. Otomobil güvenlik şeridndeki tıra çarptı: 5 ölü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 18:37:10. #1.14#
title