Meral Uçar Haberleri

Meral Uçar haber, Meral Uçar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Meral Uçar - 11.11.2016
Midyat Kaymakamı Bingöl'den İlçeye Veda
Midyat Kaymakamlığı görevine ise Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar getirildi.
Meral Uçar - 12.10.2016
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar, Viranşehir Çadırkenttinde incelemelerde bulundu.
Meral Uçar - 26.7.2016
Şanlıurfa Koordinasyon Kurulu Toplantısı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Meral Uçar, kentte yürütülen 450 projenin toplam bedelinin 13 milyar 172 milyon 343 bin 427 lira olduğunu belirtti.
Meral Uçar - 13.7.2016
7. Kolordu Komutanı Korgeneral Yılmaz, Şanlıurfa'da
Törene Vali Tuna, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş, Vali Yardımcısı Meral Uçar, Suruç Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe, Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, İl Jandarma Komutanı Albay Selman Kömürcü ve diğer davetliler katıldı.
Meral Uçar - 19.4.2016
Şanlıurfa'da Turizm Haftası Etkinlikleri
Gastronomi turizminin kentteki değerlerden sadece birisi olduğunu ifade eden Yılmaz, şöyle konuştu: "Şanlıurfa'nın 300'e yakın reçelendirilmiş ve Şanlıurfa'ya ait olduğuna inandığımız yemeği bulunuyor. Bugün bu etkinlikte sadece bir kaçını sergileyerek insanları dikkatine sunduk. Bu lezzetlerin hak ettiği değere kavuşacağına inanıyorum." Etkinliğe, Şanlıurfa Vali yardımcısı Meral Uçar ile İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Aslan ve vatandaşlar katıldı.
Meral Uçar - 25.3.2016
Kadın Atölyeler Projesi
Serginin açılışını yapan Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük'ün eşi Ayşe Küçük ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, sergilenen ürünleri inceledi, kursiyerlerle sohbet etti.
Meral Uçar - 19.1.2016
Afad Suruç Çadır Kenti'nde Prefabrik Hastane Temeli Atıldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar, hastanenin tam teşekküllü hizmet vereceğini belirtti.
Meral Uçar - 23.7.2015
Şanlıurfa'dan Kısa Kısa
Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar'ın başkanlığından Harran Konteyner Kentinde gerçekleştirilen toplantıda kentteki kampların güvenliğiyle görüşüldü.
Meral Uçar - 20.7.2015
Suruç'taki Terör Saldırısı
Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz ile Şanlıurfa'ya gelen İçişleri Bakanı Öztürk'ü, havaalanında Şanlıurfa Vali Vekili Meral Uçar karşıladı.
Meral Uçar - 2.7.2015
Şanlıurfa Valisi Küçük, Suriyeli Sığınmacılarla İftar Yaptı
Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Küçük, Vali Yardımcısı Meral Uçar, Akçakale Kaymakamı Eyüp Fırat, Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ve  AFAD İl Müdürü Mahmut Sönmez, Süleyman Şah Konaklama Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğinde Suriyeli misafirlerle birlikte orucunu açtı.
Meral Uçar - 24.3.2015
Şanlıurfa'da Kaymakamlar Toplandı
Toplantıya, vali yardımcıları Ramazan Seçilmiş ve Meral Uçar ile 14 kaymakam katıldı.
Meral Uçar - 18.3.2015
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü
Törene, Vali Vekili Meral Uçar, Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, 20.
Meral Uçar - 9.3.2015
Şanlıurfa Valisi Küçük, UNESCO Heyetiyle Bir Araya Geldi
Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Şanlıurfa'daki Suriyeliler sığınma kamplarını ziyaret eden UNESCO Türkiye Milli Komisyonu üyeleriyle yapılan toplantıda bir araya geldi. Bir otelde düzenlenen toplantıya, Vali İzzettin Küçük'ün yanı sıra UNESCO Türkiye Milli Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Öcal Oğuz, Vali Yardımcısı Meral Uçar, barınma merkezi bulunan ilçelerin kaymakamları, UNESCO Türkiye Milli Komisyonu üyeleri, ilgili kamu kurumları yetkilileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.
Meral Uçar - 9.3.2015
Unesco Heyeti Süleyman Şah Çadırkentini Ziyaret Etti
Akçakale Süleyman Şah konaklama tesislerini ziyaret eden UTMK Başkanı Prof.Dr. Çal Oğuz, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar, Kültürlerarası diyalog ihtisas komitesi Başkanı Doç.
Meral Uçar - 8.3.2015
Unesco Heyeti, Şanlıurfa'da
Oğuz, sığınmacıların durumuna ilişkin yöneticilerle görüş alışverişinde bulunmak istediklerini belirterek, şöyle konuştu: "Türkiye'nin yaklaşık 2 milyonu bulan Suriyeli misafirlerimizle kurduğu sağlıklı diyaloğun boyutlarını öğrenmek istedik. Varsa sorunlar yerel yöneticilerle birlikte tartışmak görüşmek onların fikirlerini almayı hedefledik. Komisyon olarak sığınmacılara bakış açımızı göstermek ve raporlar hazırlamak istedik. Amacımız, UNESCO'nun farklı platformlarında Türkiye'nin yaptığı yardımları dile getirmektir." Ziyarete, Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar, Kültürlerarası Diyalog İhtisas Komitesi Başkanı, Doç Dr.
Meral Uçar - 30.11.2014
Tigem Arazisinde "Öso Kampı Bulunduğu" İddiası
Şanlıurfa Vali Yardımcısı Meral Uçar, Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe ve çok sayıda gazeteci TİGEM arazisindeki Suriyeli sığınmacıların barındığı Tel Hamut çadır kentte incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Meral Uçar - 19.9.2014
Vali Yardımcıları Uçar ve Karatepe'ye Veda Yemeği
Gümüşhane'de görev yaparken son kararname ile tayinleri çıkan Vali Yardımcıları Cahit Karatepe ve Meral Uçar onuruna veda yemeği düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Meral Uçar Haberleri | Meral Uçar Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Meral Uçar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Meral Uçar kimdir, hayatı ve biyografisi. İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Öztürk'ten Kurum ve Stk Temsilcilerine Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 16:55:41. #1.15#
title