MENDERES SAMANCILAR HABERLERİ

MENDERES SAMANCILAR HABERLERİ

Menderes Samancılar haber, Menderes Samancılar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Menderes Samancılar 5.4.2014
200'ü Aşkın Filmle 20 Gün Sürecek 33.istanbul Film Festivali Başladı
Yılmaz Güney'in menajeri olarak başladığı sinema kariyerinde kısa sürede Türkiye sinemasının en başarılı yapımcılarından biri olarak önemli işlere imza atan, Yılmaz Güney ile birlikte kurucusu olduğu Güney Film'in ardından Umut Film'i kuran, Yılanı Öldürseler, Muhsin Bey, Umut gibi birçok filmin efsane yapımcısı Abdurrahman Keskiner'e ödülünü başarılı oyuncu Menderes Samancılar takdim etti.
Menderes Samancılar 5.4.2014
33. İstanbul Film Festivali Başladı
Sunuculuğunu Meltem Cumbul'un üstlendiği 33. İstanbul Film Festivali Açılış Töreni, festival için özel olarak hazırlanan tanıtım filminin gösterimiyle başladı. Törende ayrıca, başta 10 yıldır festivalin sponsorluğunu üstlenen Akbank olmak üzere festivalin gerçekleştirilmesine katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara da teşekkür edildi. Festival bölümlerinin tanıtıldığı açılış töreninde ilk olarak, Türkiye'de sinemanın 100. yılına özel olarak hazırlanan "Bu İkiliye Dikkat" bölümü sunuldu. Ardından festivalin Altın Lale Uluslararası ve Ulusal Yarışma filmleriyle FACE Sinemada İnsan Hakları Ödülü için yarışacak filmler takdim edildi. Törende, Alain Resnais ve Tuncel Kurtiz gibi geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz sinema dünyasının unutulmaz isimleri anıldıktan sonra festivalin "Sinema Onur Ödülleri", Türk sinemasına yıllar boyu emek vermiş altı değerli isme verildi. Festivalin ilk Onur Ödülü, tiyatro ve edebiyat alanında verdiği eserlerin yanı sıra Düttürü Dünya, Çöpçüler Kralı, Hababam Sınıfı, Postacı, Kapıcılar Kralı gibi birçok filmin senaryosuna imza atan, Türkiye sinemasına yıllar boyu emek vermiş senarist Umur Bugay'a verildi. Ödülünü, Bugay'ın yıllar boyu senaristliğini üstlendiği Yazlıkçılar ve Bizimkiler dizilerinin oyuncularından Meral Çetinkaya takdim etti. Yılmaz Güney'in menajeri olarak başladığı sinema kariyerinde kısa sürede Türkiye sinemasının en başarılı yapımcılarından biri olarak önemli işlere imza atan, Yılmaz Güney ile birlikte kurucusu olduğu Güney Film'in ardından Umut Film'i kuran, Yılanı Öldürseler, Muhsin Bey, Umut gibi birçok filmin efsane yapımcısı Abdurrahman Keskiner'e ödülünü başarılı oyuncu Menderes Samancılar takdim etti.
Menderes Samancılar: 33. İstanbul Film FestivaliMenderes Samancılar 5.4.2014
Menderes Samancılar: Sevdan Öldürdü Beni FilmiMenderes Samancılar 2.4.2014
Menderes Samancılar: Objektif Bu Kez Down Sendromluların ElindeMenderes Samancılar 20.3.2014
Menderes Samancılar: İstanbul'da Kültür SanatMenderes Samancılar 6.3.2014
Menderes Samancılar 3.3.2014
Down Sendromluların Objektifine Yansıyanlar Sergilenecek
Ayşe Arman, Bahadır Efe, Bülent Şakrak, Begüm Birgören, Burçin Terzioğlu, Cem Hakko, Cenk&Erdem, DJ Funky C, İnci Türkay, Faruk Süren, Gözde Kansu, Hazar Ergüçlü, Leyla Alaton, Mustafa Üstündağ, Menderes Samancılar, Nail Kırmızıgül, Nebahat Çehre, Saba Tümer, Selim Erdoğan, Selim Bayraktar, Özge Uzun, Yusuf Çim, objektif karşısına geçerek kampanyaya destek verdi.
Menderes Samancılar: Davut Usta' Son Yolculuğuna UğurlandıMenderes Samancılar 10.1.2014
Menderes Samancılar: Yazar Orhan Kemal'in Doğumunun 100. YılıMenderes Samancılar 3.1.2014
Menderes Samancılar: Büyük Usta Son Yolculuğuna UğurlandıMenderes Samancılar 29.9.2013
Menderes Samancılar 17.9.2013
Festival Konukları Özel Uçakla Geldi
Aralarında Menderes Samancılar, Necip Sarıcı, Emre Yalgın ve Buket İlhan gibi sanatçı, yönetmen ve yapımcıların bulunduğu 60 sinemacı, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve görevliler tarafından çiçeklerle karşılandı.
Menderes Samancılar: En 'Vefalı' FestivalMenderes Samancılar 15.9.2013
Menderes Samancılar: Yeşilçam'ın Yıldızları İEF'teMenderes Samancılar 5.9.2013
Menderes Samancılar 2.9.2013
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Rektör Şimşek, yığılmaları önlemek amacıyla kayıt sürelerini hafta sonuna kadar yaydıklarını belirterek, meslek yüksek okularında da kontenjan sıkıntılarının olmadığını kaydetti.  -Çorlu'da orjinal Türk filmleri afiş sergisi açıldı   Çorlu Kent Konseyi tarafından hazırlanan 'Orjinal Türk Filmleri Afiş Sergisi' açıldı.  Çorlu'daki bir alışveriş merkezindeki serginin açılış törenine katılan Yeşilçam'ın emektar sanatçılarından Menderes Samancılar, Yeşilçam da geçirdiği yıllarda unutamadığı anıları paylaştı.
Menderes Samancılar: Heyecan Başlıyor
Menderes Samancılar 23.8.2013
Menderes Samancılar: İzmir Fuarı 82. Kez Kapılarını AçacakMenderes Samancılar 23.8.2013
Menderes Samancılar: İzmir Fuarı 82. Kez Kapılarını AçacakMenderes Samancılar 23.8.2013
Menderes Samancılar: Kayıp Dizisi Yakında BaşlıyorMenderes Samancılar 16.8.2013
Menderes Samancılar: Yeni Dizi Kayıp'ın Setinden Özel KarelerMenderes Samancılar 15.8.2013
Menderes Samancılar 5.6.2013
Şile'de Gezi Parkı Protestosu
Haber-kamera.Şile'de Taksim Gezi Parkı eylemlerine destek gösterisi yapıldı.
Menderes Samancılar 20.4.2013
'Gözetleme Kulesi' TV'de İlk Kez D-Smart'ta
Oyuncu kadrosunda Olgun Şimşek, Nilay Erdönmez, Menderes Samancılar, Rıza Akın, Serdar Orçin, Berk Hakman gibi ünlü ve başarılı isimlerin yer aldığı "Gözetleme Kulesi", yönetmen Pelin Esmer'in ikinci uzun metrajlı filmi.
Menderes Samancılar 19.4.2013
Yönetmen Keskiner ve Oyuncu Samancılar Şırnak'ta
Sinema yönetmeni Arif Keskiner ve oyuncu Menderes Samancılar, Şırnaklı öğrencilerle bir araya geldi.
Menderes Samancılar 19.4.2013
Şırnak Hayalimin Ötesinde Güzel Bir Kent
Şırnak'a gelen sinema yönetmeni Arif Keskiner ve oyuncu Menderes Samancılar, sinema konulu söyleşiye katıldı.
Menderes Samancılar 13.4.2013
Adana'da "Portakal Çiçeği Karnavalı" Sevinci
Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş Üst Yöneticisi (CEO) Proje Koordinatörü Ali Haydar Bozkurt, yazar Ayşe Arman, oyuncular Menderes Samancılar, Melike Güner ve İpek Tuzcuoğlu'nun da yer aldığı kortej, Sular mevkisinden ilerleyerek Uğur Mumcu Meydanı'na geldi.
Menderes Samancılar 9.3.2013
Oyuncu Barış Atay Evlendi
Kadıköy evlendirme dairesinde saat 16: 00'da kıyılan nikah törenine çiftin yakınlarının yanı sıra Neslihan Atagül, Menderes Samancılar, Onur Ünlü, Serkan Şenalp, Sezgi Mengi, Onur Tuna, Melisa Sözen, Sevinç Erbulak, Çağrı Şensoy gibi ünlü isimler de vardı.
Menderes Samancılar 22.2.2013
Sanatımızın Hatıra Defteri Çok Yakında Cnn Türk'te
Yakın tarihimizde ülkemizin kültür, sanat, edebiyat yaşamına damga vuran isimleri aynı çalışmada toplayan bir proje olmanın ötesine geçen ve toplamda 600 dakikayı aşan belgesel ve 250 sayfalık kitabı içeren, pek çok ünlü sanatçının gönüllü performanslarıyla katkıda bulunduğu Sanatımızın Hatıra Defteri'nin galası DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in, usta belgeselci Nebil Özgentürk'ün ve belgeseldeki canlandırmaları yapan sanatçıların da katılımıyla yapıldı. 19 Şubat Salı akşamı Feriye Lokantası'nda düzenlenen geceye Erkan Can, Hüseyin Avni Danyal, Osman Gidişoğlu, Cihan Ünal, Zülfü Livaneli, Menderes Samancılar, Mustafa Alabora gibi ünlü sanatçılar katıldı.
Menderes Samancılar 21.2.2013
Sanatımızın Hatıra Defteri Yakında Ekranlarda
Yakın tarihimizde ülkemizin kültür, sanat, edebiyat yaşamına damga vuran isimleri aynı çalışmada toplayan bir proje olmanın ötesine geçen ve toplamda 600 dakikayı aşan belgesel ve 250 sayfalık kitabı içeren, pek çok ünlü sanatçının gönüllü performanslarıyla katkıda bulunduğu Sanatımızın Hatıra Defteri'nin galası DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in, usta belgeselci Nebil Özgentürk'ün ve belgesedeki canlandırmaları yapan sanatçıların da katılımıyla yapıldı. 19 Şubat 2013, Salı akşamı Feriye Lokantası'nda düzenlenen geceye ünlü sanatçılar Erkan Can, Hüseyin Avni Danyal, Osman Gidişoğlu, Cihan Ünal, Zülfü Livaneli, Menderes Samancılar, Mustafa Alabora da katıldı.
Menderes Samancılar 20.2.2013
"Sanatımızın Hatıra Defteri" İçin Biraraya Geldiler
Yakın tarihimizde ülkemizin kültür, sanat, edebiyat yaşamına damga vuran isimleri aynı çalışmada toplayan bir proje olmanın ötesine geçen ve toplamda 600 dakikayı aşan belgesel ve 250 sayfalık kitabı içeren, pek çok ünlü sanatçının gönüllü performanslarıyla katkıda bulunduğu Sanatımızın Hatıra Defteri'nin galası DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş'in, usta belgeselci Nebil Özgentürk'ün ve belgeseldeki canlandırmaları yapan sanatçıların da katılımıyla yapıldı. 19 Şubat Salı akşamı Feriye Lokantası'nda düzenlenen geceye Erkan Can, Hüseyin Avni Danyal, Osman Gidişoğlu, Cihan Ünal, Zülfü Livaneli, Menderes Samancılar, Mustafa Alabora gibi ünlü sanatçılar katıldı.
Menderes Samancılar 2.2.2013
Gözetleme Kulesi Filmi
Yönetmen: Pelin Esmer Senaryo: Pelin Esmer Oyuncular: Laçin Ceylan, Kadir Çermik, Menderes Samancılar, Nilay Erdönmez, Olgun Şimşek Filmin Türü: Drama 0, Orijinal Adı: Gözetleme Kulesi Yapımcı Firma: Sine Film Yapım Yılı: 2012 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 100 dk.
Menderes Samancılar 30.1.2013
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri
GAZİANTEP, (DHA) (30.1.2013) ////////// Samancılar'ın Silifke turu SİNEMA sanatçısı Menderes Samancılar, Mersin'in Silifke ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Menderes Samancılar 29.1.2013
Oyuncu Menderes Samancılar Silifke'de
Sinema sanatçısı Menderes Samancılar, Silifke ilçesinde ziyaretlerde bulundu.
Menderes Samancılar 24.1.2013
Adana'da Uğur Mumcu'yu Anma Töreninde Anıt Eylemi
Merkez Seyhan İlçesi Kurtuluş Mahallesi'ndeki Atatürk Parkı'nda toplanan siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, 24 Ocak 1993'te uğradığı suikast sonucu yaşamını yitiren Uğur Mumcu için anma töreni düzenlendi. Törene, CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer, CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, ünlü sinema sanatçısı Menderes Samancılar ile vatandaşlar katıldı.
Menderes Samancılar 24.1.2013
Zihni Aldırmaz'dan Sanata Destek
Büyük bölümü Adanalı olan ve içlerinde Arif Keskiner, Menderes Samancılar, Metin Uca, Nebil Özgentürk gibi isimlerin bulunduğu sanatçılar, Adana'nın tam anlamıyla bir sanatçı merkezi olduğunu ifade ettiler.
Menderes Samancılar 31.12.2012
Hayat Devam Ediyor Dizisi Yayından Kaldırılıyor!
3 bölüm daha yayınlandıktan sonra bitmesi kararlaştırılan dizide Fikret Kuşkan, Arif Erkin, Meltem Miraloğlu, Şenay Gürler, Menderes Samancılar, Yasemin Allen gibi isimler rol alıyor.
Menderes Samancılar 15.11.2012
Üç Yeni Türk Filmi Vizyona Giriyor
Sinemaseverler bu hafta 5 yeni film ile buluşuyor. 16 Kasım haftasında 3 yeni film vizyona girerken haftanın öne çıkan filmi ise Pelin Esmer'in yönettiği Gözetleme Kulesi. Olgun Şimşek, Nilay Erdönmez, Menderes Samancılar'ın rol aldığı filmde yangın gözetleme kulesinde çalışan Nihat ile otobüste hostes olarak çalışan Seher'in kesişen hikayeleri anlatılıyor.
Menderes Samancılar 12.11.2012
Gözetleme Kulesi 16 Kasım'da Sinemalarda!
Dünya prömiyerini 37. Toronto Film Festivali'nde "Contemporary World Cinema" bölümü kapsamında yapan film, Türkiye prömiyerini geçtiğimiz ay 19. Adana Altın Koza Film Festivali'nde gerçekleştirmişti. Festivalde Pelin Esmer En İyi Yönetmen, Özgür Eken En İyi Görüntü Yönetmeni ödüllerini alırken, Nilay Erdönmez filmdeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Ayrıca Laçin Ceylan ve Menderes Samancılar filmdeki rolleriyle En İyi Yardımcı Kadın ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödüllerine layık görüldüler.
Menderes Samancılar 12.11.2012
Gözetleme Kulesi, 16 Kasım'da Vizyona Giriyor
Dünya prömiyerini 37. Toronto Film Festivali'nde "Contemporary World Cinema" bölümü kapsamında yapan film, Türkiye prömiyerini geçtiğimiz ay 19. Adana Altın Koza Film Festivali'nde gerçekleştirmişti. Festivalde Pelin Esmer En İyi Yönetmen, Özgür Eken En İyi Görüntü Yönetmeni ödüllerini alırken, Nilay Erdönmez filmdeki performansıyla En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Ayrıca Laçin Ceylan ve Menderes Samancılar filmdeki rolleriyle En İyi Yardımcı Kadın ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödüllerine layık görüldü.
Menderes Samancılar 7.10.2012
"Laik ve Demokratik Türkiye İçin Eşit Yurttaşlık Mitingi"
Mitingde aralarında Arif Sağ, Belkıs Akkale, Cahit Berkay, Derya Alabora, Edip Akbayram, Eşber Yağmundereli, Fazıl Say, Halil Ergün, Hüseyin Turan, İlyas Salman, Kerem Alışık, Menderes Samancılar, Musa Eroğlu, Onur Akın, Selda Bağcan, Tarık Akan, Suavi, Tuncel Kurtiz, Volkan Konak, Yaşar Kemal ve Yavuz Bingöl'ün de bulunduğu sanatçı ve yazarların imzaladığı deklarasyon da okundu.
Şu an buradasınız: Menderes Samancılar Haberleri | Menderes Samancılar Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Menderes Samancılar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Menderes Samancılar kimdir, hayatı ve biyografisi. Neden Tarkovski Olamıyorum? Filmi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.8.2020 18:49:42. #1.15#
title