MENDERES SAMANCILAR HABERLERİ

MENDERES SAMANCILAR HABERLERİ

Menderes Samancılar haber, Menderes Samancılar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Menderes Samancılar: Çukurova'da Yeni Sinemacılar YetişecekMenderes Samancılar 29.3.2016
Menderes Samancılar 3.3.2016
Siyad Ödülleri Sahiplerini Buldu
48. SİYAD Türk Sineması Ödülleri'ni kazananlar şöyle: En iyi film: "Abluka" Umut ödülü 'Ahmet Uluçay en iyi ilk film ödülü : "Nefesim Kesilene Kadar" En iyi yönetim: Emin Alper "Abluka" En iyi senaryo: Emin Alper "Abluka" En iyi kadın oyuncu performansı: Esme Madra "Nefesim Kesilene Kadar" En iyi erkek oyuncu performansı: Nadir Sarıbacak "Sarmaşık" En iyi yardımcı kadın oyuncu performansı: Şebnem Hassanisoughi "Bulantı" En iyi yardımcı erkek oyuncu performansı: Özgür Emre Yıldırım "Sarmaşık" En iyi görüntü yönetimi: "Rüzgarın Hatıraları" En iyi kurgu: "Abluka" En iyi sanat yönetimi: "Çekmeceler" En iyi müzik: "Çekmeköy Underground" En iyi kısa film: "Salı" En iyi belgesel: "Hasret" En iyi yabancı film: "Mad Max: Fury Road" Siyad Onur Ödülleri: "Gülşen Tuncer", "Menderes Samancılar" Emek ödülü, Emek Sineması çalışanlarına verildi.
Menderes Samancılar 2.3.2016
"Kaçma Birader" Galasına Ünlü Akını
Emrah-Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyan filmin galasında ünlü akını yaşandı. Yozgatlı bir ailenin Taksim macerasını anlatan "Kaçma Birader", gala davetlilerini gülme krizine soktu. Cem Yılmaz, Ozan Güven, H.Hakan Eren, İpek-Ömer Faruk Sorak, Tuba Ünsal, Rıza Kocaoğlu, Bergüzar Korel, İrem Sak, Tolga Tekin, Funda Arar, Şahin Irmak, Ayhan Taş, Murat Cemcir, Bülent Emrah Parlak, Burak Tozkoparan, Murat Eken, Ahmet Yılmaz Gruda, Serenay Aktaş, Ali İhsan Varol, Şevket Süha Tezel, Ceren Benderlioğlu, Önder Açıkbaş, Metin Keçeci, Emin Olcay, Ertuğrul Postoğlu, Gülhan Tekin, Güven Hokna, İzzet Öz, Leyla Tanlar, Menderes Samancılar, Umut Kurt, Nevra Serezli, Suna Keskin, Nurseli İdiz, Sahrap Soysal, Selda Alkor, Taner Rumeli, Yasemin Öztürk gibi ünlü isimlerin katıldığı galada film, davetliler tarafından ayakta alkışlandı.
Menderes Samancılar: Karadeniz 2. Kitap Fuarı AçıldıMenderes Samancılar 23.2.2016
Menderes Samancılar 23.2.2016
2. Karadeniz Kitap Fuarı" Samsun'da Açıldı
Çok sayıda yazar okurlarıyla buluşacak Fuara, imza günleri, okur ve yazar buluşmaları kapsamında, Emre Kongar, Canan Tan, Mustafa Armağan, Ömer Sevinçgül, Deniz Kavukçuoğlu, Sevil Atasoy, Murat Menteş, Ahmet Şimşirgil, Bahadır Yenişehirlioğlu, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk, Nazan Tacer, Feridun Andaç, Nedim Gürsel, Kahraman Tazeoğlu, Menderes Samancılar, Ayşe Tolga ve Murat Tavlı'nın da aralarında bulunduğu çok sayıda yazarın katılacağı öğrenildi.
Menderes Samancılar 22.2.2016
Samsun'da 2. "Karadeniz Kitap Fuarı" Düzenlenecek
Samsun'da açılışı yapılacak 2. Karadeniz Kitap Fuarı ile ilgili bilgiler veren Alagöz, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Karadeniz bölgemizin kültürel yaşamına önemli katkıları olacağına inandığımız fuarımıza 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor. Fuarımız süresince panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinlikleri gibi 50 kültür etkinliği düzenlenecek. Etkinlikler, imza günleri, okur ve yazar buluşmaları kapsamında Emre Kongar, Canan Tan, Mustafa Armağan, Ömer Sevinçgül, Deniz Kavukçuoğlu, Sevil Atasoy, Murat Menteş, Ahmet Şimşirgil, Bahadır Yenişehirlioğlu, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk, Nazan Tacer, Feridun Andaç, Nedim Gürsel, Kahraman Tazeoğlu, Menderes Samancılar, Ayşe Tolga ve Murat Tavlı'nın da aralarında bulunduğu pek çok yazar fuarda okurlarıyla buluşacak.
Menderes Samancılar 14.1.2016
Gala Gecesine Ünlü Akını
Halil Ergün, Ezel Akay, Ece Temelkuran, Menderes Samancılar, Selen Seyven, Aylin Aslım, Tülin Özen, Selen Öztürk ve Mahir İpek gibi ünlü isimler gala gecesinde oyuncu arkadaşlarını sahnede yalnız bırakmayan isimler arasındaydı.
Menderes Samancılar 14.1.2016
Kadınların Bunalım Komedisi;
AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahneye konan oyunda; oyunculuklarıyla göz dolduran Deniz Çakır, Şebnem Sönmez, Zeynep Kankonde, İpek Türktan Kaynak ve Kadir Çermik oyunun ilk gününde herkesi etkisi altına alarak ayakta alkışlandı. Halil Ergün, Ezel Akay, Ece Temelkuran, Menderes Samancılar, Selen Seyven, Aylin Aslım, Tülin Özen, Selen Öztürk ve Mahir İpek oyuncuları prömiyerde yalnız bırakmayan isimler arasındaydı.
Menderes Samancılar: Adana, Kısa Filmlerle TanıtılacakMenderes Samancılar 8.1.2016
Menderes Samancılar 23.12.2015
Sinema Perdesinde Siyaset Yapmamalı"
Tuğba Büyüküstün, Onur Saylak ve Menderes Samancılar'ın rol aldığı, 4 Aralık'ta vizyona giren "Rüzgarın Hatıraları" filminin yönetmeni Özcan Alper, Bursa'da sinemaseverler ile buluştu.
Menderes Samancılar 17.12.2015
İstanbul'un En Güzel Fotoğrafları Sergileniyor
Mehmet Turgut ve yarışmayı kazanan talihlilerin IstanbulNow! fotoğraflarından oluşan sergi, 17 Aralık 2015 - 31 Ocak 2016 tarihleri arasında gezilebilecek. Sergide ayrıca yarışmanın en iyi 12 fotoğrafının sahiplerinin, Mehmet Turgut tarafından çekilen yaratıcı ve özgün portre fotoğrafları da yer alıyor. Serginin açılış kokteyline Selami Şahin, Nilgün Belgün, Burak Hakkı, Levent Can, Menderes Samancılar, Furkan Palalı, Cengiz Coşkun gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.
Menderes Samancılar 17.12.2015
Istanbulnow!" Fotoğraf Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu
Açılışına Selami Şahin, Nilgün Belgün, Burak Hakkı, Levent Can, Menderes Samancılar gibi isimlerin katıldığı sergi, 31 Ocak tarihine kadar görülebilecek.
Menderes Samancılar 11.12.2015
Ödüllü Filmin Galasında 'Diktatörlerin Savaşı Dostluğumuzu Engelleyemez' Mesajı
52. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde 3 ödül kazanan ve Menderes Samancılar ile Rus Sofya Khandamirova’nın da rol aldığı ‘Rüzgarın Hatıraları’ isimli filmin seyirci ile buluştuğu galada ‘Diktatörlerin savaşı dostluğumuzu engelleyemez!” mesajı verildi.
Menderes Samancılar: Ödüllü Filme Muhteşem GalaMenderes Samancılar 11.12.2015
Menderes Samancılar: Sinema - Rüzgarın HatıralarıMenderes Samancılar 10.12.2015
Menderes Samancılar 10.12.2015
Bu Hafta 6 Film Vizyona Girecek
"Rüzgarın Hatıraları" Onur Saylak, Mustafa Uğurlu, Sofya Khandamirova, Murat Daltaban, Ebru Özkan, Tuba Büyüküstün ile Menderes Samancılar'ın oynadığı "Rüzgarın Hatıraları" filminin yönetmenliğini Özcan Alper yaptı.
Menderes Samancılar: Rüzgarın Hatıraları FilmiMenderes Samancılar 7.12.2015
Menderes Samancılar 1.12.2015
4. Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı'na Doğru
Jüri başkanlığını yönetmen Onur Ünlü'nün üstlendiği yarışmada, jüri üyeliklerini yapımcı Arif Keskiner, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve TV Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erol Nezih Orhon, sinema sanatçısı Menderes Samancılar, kısa film yönetmeni Ozan Sihay, yapımcı Timur Savcı ve sinema sanatçısı Yetkin Dikinciler üstlenecek.
Menderes Samancılar 7.9.2015
Yılmaz Güney'i Anma Gecesi İptal Edildi
Başkan Soner Çetin’in aldığı Yılmaz Güney’i Anma Gecesi’ni iptal kararı, programa katılacak sinemacılar Menderes Samancılar, Aytaç Arman, Levent Özdilek, Arif Keskiner ve Caner Cindoruk ile yazarlar Zafer Doruk, Salih Bolat, Özcan Karabulut ve Mustafa Emre’ye bildirildi.
Menderes Samancılar 6.9.2015
Yılmaz Güney İçin Büyük Buluşma
Yılmaz Güney’in kız kardeşi Güzide Pütün’ün ağabeyini anlatacağı gecede Aytaç Arman, Menderes Samancılar, Arif Keskiner ve Levent Özdilek gibi tamamı Adanalı olan sanatçılar Yılmaz Güney’in sinemacı kişiliği ve hatıralarını paylaşacaklar.
Menderes Samancılar: Yılmaz Güney İçin Anma EtkinliğiMenderes Samancılar 6.9.2015
Menderes Samancılar 2.9.2015
Oyuncu Yalçın Güzelce Toprağa Verildi
Törene, Güzelce'nin kardeşi Orhan Güzelce'nin yanı sıra Tarık Akan, Kadir İnanır, Mustafa Alabora, Levent İnanır ve Menderes Samancılar gibi ünlü oyuncular da katıldı.
Menderes Samancılar 16.8.2015
Karı Koca Aynı Filmde Buluştu
Başrollerinde yönetmen Özcan Alper'in Sonbahar filminde de birlikte çalıştığı oyuncu Onur Saylak ile Sofya Khandamirov'un yer aldığı filmde Ebru Özkan, Mustafa Uğurlu, Murat Daltaban, Menderes Samancılar ve Tuba Büyüküstün rol alıyor.
Menderes Samancılar: Sivas Katliamı Anma EtkinlikleriMenderes Samancılar 3.7.2015
Menderes Samancılar: Eskişehir'de Sivas YürüyüşüMenderes Samancılar 2.7.2015
Menderes Samancılar: Eskişehir'de 'Sivas' AnmasıMenderes Samancılar 2.7.2015
Menderes Samancılar: Sivas Olaylarının 22. YılıMenderes Samancılar 2.7.2015
Menderes Samancılar: Eskişehir'de Sivas YürüyüşüMenderes Samancılar 2.7.2015
Menderes Samancılar 2.7.2015
Sivas Olaylarının 22. Yılı
İstiklal Mahallesi Porsuk Bulvarı'nda müzik dinletisi ile başlayan etkinliklere, CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, sanatçılar Sadık Gürbüz, Menderes Samancılar, Mazlum Çimen, İsmail Kaya, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Menderes Samancılar: Eskişehir'de Sivas Katliamı Anma ProgramıMenderes Samancılar 30.6.2015
Menderes Samancılar: Usta Yönetmen Başar Sabuncu'ya Son GörevMenderes Samancılar 19.6.2015
Menderes Samancılar: Rakel Dink 'Kamp Armen' DeMenderes Samancılar 9.5.2015
Şu an buradasınız: Menderes Samancılar Haberleri | Menderes Samancılar Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Menderes Samancılar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Menderes Samancılar kimdir, hayatı ve biyografisi. ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu'nda Teneffüse Menderes Samancılar çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 23:52:55. #1.15#
title