'Memur-sen Üyelerinin Sağlığını Düşünüyor' Projesi

'Memur-sen Üyelerinin Sağlığını Düşünüyor' Projesi

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-sen) Üyelerinin, Türkiye Finans Katılım Bankası İşbirliğiyle Dünya Standartlarında Sağlık Hizmeti Veren Medline'ın Çeşitli Uygulamalarından Yararlanmalarını Sağlayan Proje, Düzenlenen Toplantı ile Tanıtıldı.

'Memur-sen Üyelerinin Sağlığını Düşünüyor' Projesi

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) üyelerinin, Türkiye Finans Katılım Bankası işbirliğiyle dünya standartlarında sağlık hizmeti veren Medline'ın çeşitli uygulamalarından yararlanmalarını sağlayan proje, düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

Ankara Swissotel'de düzenlenen tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Aksu, Memur-Sen'in kurumsal kimliğinin pekiştirilmesi kamu çalışanları tarafından saygıyla karşılandığını belirtti. Memur-Sen üyeleri için çözüm üreten ve haklarını sonuna kadar savunan bir anlayışla hareket ettiklerini belirten Aksu, "Bu projenin, kamu çalışlarının sağlık sorunlarına son verilmesi yolunda önemli bir adım olacağına inanıyorum" dedi. Tanıtım toplantısına katılan Türkiye Finans Katılım Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baydok ve Medline Yönetim Kurulu Başkanı Emine Sabancı Kamışlı da hazırlanan proje hakkında üyelere bilgiler verdi.

Projeye göre, Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kartı sahibi olan Memur-Sen üyeleri 1 yıl süreyle Medline Acil Sağlık Hizmeti'nden ücretsiz yararlanacak, üyeler belirlenen illerde verilen ilk yardım eğitimlerine katılabilecek ve 10 bin YTL'lik ferdi kaza sigortasından yararlanabilecek.

(TB-OK-OK-Y)

Kaynak: İHA