Memet Ali Alabora: İstanbul'a gittiğim zaman büyük ihtimalle çok üzüleceğim

Memet Ali Alabora: İstanbul'a gittiğim zaman büyük ihtimalle çok üzüleceğim

19.02.2021 10:46 | Son Güncelleme: 19.02.2021 10:53

Memet Ali Alabora, Britanya'nın Galler bölgesinde yayınlanmaya başlayan Fflam adlı dizinin başrol oyuncularından biri. Filmde Türkiye'den siyasi nedenlerden ötürü ayrılmak zorunda kalan Deniz adlı bir karakteri canlandırıyor.

Memet Ali Alabora, Britanya'nın Galler bölgesinde yayınlanmaya başlayan Fflam adlı dizinin başrol oyuncularından biri. Filmde Türkiye'den siyasi nedenlerden ötürü ayrılmak zorunda kalan Deniz adlı bir karakteri canlandırıyor. Oyuncu ve yönetmen Alabora, yeni dizisi Fflam, e-meyhane projesi, Galce ve Türkiye'den uzak olmaya dair Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.

Memet Ali Alabora: İstanbul'a gittiğim zaman büyük ihtimalle çok üzüleceğim

Kaynak: DailyMotion.com

Haber Yorumları (11)
FENERLİHALİT: nasilda sahip cikiyorsunuz hemen ??? gezi olaylarinin en önde gidenleriydi. . . ne cabuk unuttuldu ???bana göre devlete kalkan her el hain elidir bukadar basit nokta .
COŞKUN: Ne çabuk insanları hain ajan ilan ediyorsunuz ülke tarihinde bir çok sanatçı yazar çizer bu durumlara düşürülmüştür sonrasında iktidarlar değişince geri çağrılmışlardır gereksiz kayıp yıllar bunlar hadi eskiden daha kapalı bir hayat vardı önune gelene kominist kurtçü denip dışlanırdı bu devirde bunlar hala yapılıyorsa ard niyet vardır siz hiç hollandalı belçikalı isvceçli nin bu durumunu duydunuzmu kimin başına gelir rus iranlı suud turk vb totaliter rejimlerde olur bu işler yani
COŞKUN: Memlekette mahkemelik olmayan kaldı mı
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title