MEMDUH BÜYÜKKILIÇ HABERLERİ

MEMDUH BÜYÜKKILIÇ HABERLERİ

Memduh Büyükkılıç haber, Memduh Büyükkılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Memduh Büyükkılıç - 14.8.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: "Güçlü ülke olursak Akdeniz'de haklarımızı savunabiliriz"
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise Kayseri'nin hayırseverler şehri olduğunu, bunun kanıtının ise kentin dört tarafından yükselen ve hayırseverlerce yaptırılan camiler olduğunu dile getirdi.
Memduh Büyükkılıç - 13.8.2020
Beydeğirmeni Besi Bölgesi Projesi istihdama büyük katkı sağlayacak
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Beydeğirmeni Besi Bölgesi Projesinin 1 milyar liralık yatırımla tamamlandığında en az 4 bin kişiye doğrudan iş kapısı imkanı açılacağını, her yıl kent ekonomisine 800 milyon lira sıcak paranın gireceğini belirtti.
Memduh Büyükkılıç - 13.8.2020
AK Parti'nin 19. kuruluş yıl dönümü
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti'nin 19. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Memduh Büyükkılıç - 12.8.2020
Başkan Memduh Büyükkılıç Ankara'da temaslarda bulundu
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın, kentteki yatırımlarla ilgili Ankara'da temaslarda bulunduğu bildirildi.
Memduh Büyükkılıç - 12.8.2020
Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi, Süper Lig ekiplerini ağırlamaya hazır
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yapımı tamamlanan Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nin 20 Ağustos'tan itibaren başta Süper Lig ekipleri olmak üzere yurt dışından da takımları ağırlamaya başlayacağını bildirdi.
Memduh Büyükkılıç - 12.8.2020
Başkan Büyükkılıç, Kovid-19 denetimini Erciyes'te sürdürdü
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, özellikle gurbetçilerin yoğunlukta olduğu Erciyes'te yeni tip koronavirüs (Kovid-19) denetimleri kapsamında Erciyes'teki iş yerlerinde denetimlerde bulundu.
Memduh Büyükkılıç - 11.8.2020
Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Kırşehir ve Yozgat'ta Kovid-19 tedbirlerine ilişkin denetim
Kayseri Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kovid-19 tedbirleri kapsamında yapılan denetimlere katıldı.
Memduh Büyükkılıç - 10.8.2020
Prof. Dr. Karaca: ?Doğa? markasını Anadolu'nun her köşesine taşıyacağız
İSTANBUL Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü ve İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Mehmet Karaca, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren, İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Kayseri Kampüsü velileri ve basın mensuplarıyla Kayseri'de bir araya geldi. İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca,  "Doğa markasını Anadolu'nun her köşesine taşıyacağız" dedi.  İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca ve İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Özeren, Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı makamında ziyaret ederek 2020-2021 yılı eğitim vizyonu hakkında bilgi verdi.
Memduh Büyükkılıç - 10.8.2020
Erkilet Havalimanı'nın ihalesi 10 Eylül'de gerçekleştirilecek
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erkilet Havalimanı'nın yeni iç hatlar ve yenilenecek dış hatlar terminal binalarının ihalesinin 10 Eylül'de gerçekleştirileceğini bildirdi.
Memduh Büyükkılıç - 10.8.2020
Kayseri'den kısa kısa
İstanbul Teknik Üniversitesinden Büyükkılıç'a ziyaret Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) bünyesindeki Gökbörü İnsansız Hava Aracı (İHA) Takımı üyesi öğrencilerini makamında kabul etti.
Memduh Büyükkılıç - 8.8.2020
Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya'nın mutlu günü
Melikgazi İlçesi Hisarcık bölgesinde bir düğün salonunda gerçekleştirilen törende, genç çiftlerin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç kıydı.
Memduh Büyükkılıç - 8.8.2020
Memduh Büyükkılıç'tan Yahyalı ve Develi ziyareti
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri'nin yöresel ürünlerinin turizm değerine dönüştürülmesi gerektiğini belirtti.
Memduh Büyükkılıç - 7.8.2020
Büyükkılıç ile Yıldız, Yahyalı ve Develi'yi ziyaret etti
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Yahyalı ve Develi ilçelerini ziyaret etti.
Memduh Büyükkılıç - 7.8.2020
Son dakika haberleri... "Kayseri Büyükşehir Belediyesi 'Şeffaflık ve Hesap Verebilirliğe' imkan veren bir anlayışla...
Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Reşadiye Mahallesi'nde yapılan konut arsası satışına ilişkin bilgiler verildi. Açıklama şu şekilde: "Belediyemizce Reşadiye Mahallesi'nde yapılan konut arsası satışına ilişkin doğru olmayan bir algı oluşturulma gayretine karşı gerçekte var olan bilgiler ile süreci bir kez daha paylaşma gereği hasıl olmuştur. İhaleyle satışı yapılan alan, Reşadiye Mahallesi'nin çevresinde henüz yapılaşma olmayan bir bölgesidir. Proje bütünlüğünü sağlamak için toplu satış modeli uygulanmıştır. Alt yapı çalışmalarıyla birlikte bölgenin planlı yapılaşmasını sağlamak belediyenin görevidir. Satışa konu parsellerin her biri ortalama 700 metrekare büyüklüğünde 2 katlı konut arsasıdır. Fiyat tespiti, 2886 sayılı yasa hükümlerine göre "Kıymet takdir Komisyonu"nca ilgili tüm kurum ve kuruluşların katkısıyla gerçekleştirilmiştir. Taşınmazın satışına Büyükşehir Belediye Meclisi'nce 09.12.2019 tarihinde karar verilmiştir. İhaleyle satış 10.03.2020 tarihinde, Covid-19 salgınının ülkemizde görülmesinden hemen önce, salgının tüm dünyayı etkisini almaya ve ekonominin durgunlaştığı bir döneme denk gelmiştir. Gazete, internet ve tüm reklam mecralarında duyurularının yapıldığı ihaleye 2 katılım gerçekleşmiş, ihalenin aslı "kapalı zarf usulü" iken belediye menfaati düşünülerek katılımcılar yarıştırılmış ve tahmini bedelin "1 Milyon 65 bin TL" daha yüksek rakama satış gerçekleşmiştir. Belediyeye gelir elde etmenin de amaçlandığı ihalenin her aşaması 2886 sayılı yasaya uygundur. Belediyenin alacağının daha kısa zamanda tahsil edilebilmesi amacıyla, ihaleyi alan "Kayseri Bağları" isimli kooperatif ile ihaleye ortak olmak isteyenlerin başvurusu 66. Madde kapsamında değerlendirilmiş ve belediye ihale şartnamesinde öngörülenden daha kısa sürede alacağını tahsil etmiştir. İhale dosyasının araştırılması için Başkanımız Dr. Sayın Memduh Büyükkılıç'ın talimatıyla Teftiş Kurulu müfettişleri inceleme başlatmışlardır.
Memduh Büyükkılıç - 7.8.2020
Kayseri'de Kovid-19 tedbirleri denetimi
Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ile Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği "Koronavirüs Denetimleri" konulu genelge kapsamında pazar yerlerini denetledi.
Memduh Büyükkılıç - 6.8.2020
Başkan Büyükkılıç, üniversite tercihi yapacakları Kayseri'ye davet etti
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) başarılı olan tüm öğrencileri tebrik ederek, dört üniversitesi ve 75 bin öğrencisi bulunan Kayseri'nin üniversite öğrencileri için bulunmaz bir şehir olduğunu ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Memduh Büyükkılıç Haberleri | Memduh Büyükkılıç Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Memduh Büyükkılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Memduh Büyükkılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. Kayseri Valisi Günaydın muhtarlarla buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 13:53:11. #1.14#
title