MEMDUH BÜYÜKKILIÇ HABERLERİ

MEMDUH BÜYÜKKILIÇ HABERLERİ

Memduh Büyükkılıç haber, Memduh Büyükkılıç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Memduh Büyükkılıç - 25.8.2020
Erciyes'te Yüksek İrtifa Kamp Merkezi hizmete girdi
Müsabaka öncesi gazetecilere açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes'i cazibe merkezi haline getirmek için çok çalıştıklarını söyledi.
Memduh Büyükkılıç - 25.8.2020
Son dakika! Kayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı'dan transfer açıklaması Açıklaması
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da Berna Gözbaşı'nın Kayserispor için büyük bir mesai sarf ederek çalıştığını aktardı.
Memduh Büyükkılıç - 25.8.2020
KASKİ dezenfektan ve kolonya üretimiyle 2 milyon lira tasarruf sağladı
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Memduh Büyükkılıç, KASKİ'nin hastanelerde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören hastalar ile karantina altındakilere özel ürettiği paket su dolum tesisinde incelemelerde bulundu.
Memduh Büyükkılıç - 24.8.2020
Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde 2 futbol sahası yarın açılıyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes'i cazibe merkezi haline getirmek için çok çalıştıklarını belirtti.
Memduh Büyükkılıç - 24.8.2020
Başkan Büyükkılıç, pandemi toplantısına katıldı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, merkez ilçe belediye başkanlarıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisiyle ilgili düzenlenen toplantıya katıldı.
Memduh Büyükkılıç - 24.8.2020
Başkan Büyükkılıç, İl Pandemi Kurulu Toplantısı'na katıldı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Pandemi Kurulu Toplantısı'na katıldı.
Memduh Büyükkılıç - 23.8.2020
Son dakika... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki'den "küresel ısınma" vurgusu Açıklaması
Özhaseki'ye ziyaretinde Vali Şehmus Günaydın, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ERÜ Rektörü Prof.
Memduh Büyükkılıç - 22.8.2020
Özhaseki ve Büyükkılıç, Erciyes'teki yüksek irtifa kamp merkezini inceledi
AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde incelemelerde bulundu.
Memduh Büyükkılıç - 21.8.2020
Kış turizmi merkezlerinden Erciyes'te jeotermal sondaj çalışması yapılacak
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile MTA Genel Müdürü Cengiz Erdem, Erciyes AŞ toplantı salonunda düzenlenen törende, Erciyes'te jeotermal sondaj çalışması yapılması için protokol imzaladı.
Memduh Büyükkılıç - 21.8.2020
Büyükkılıç, Hisarcık-Hacılar arasındaki yolu inceledi
Büyükşehir Belediye BaşkanI Memduh Büyükkılıç, Erciyes'in eteklerindeki iki önemli yerleşim yeri Hisarcık ve Hacılar arasındaki yolun genişletme ve iyileştirilmesine yönelik talimat verdi.
Memduh Büyükkılıç - 21.8.2020
Son dakika haber | Başkan Büyükkılıç'tan maske, mesafe ve temizlik hatırlatması
Son dakika haberi... Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle gerçekleştirdiği denetimlere Hunat Mahallesi'nde devam etti.
Memduh Büyükkılıç - 20.8.2020
Büyükkılıç, Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ankara'da AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Memduh Büyükkılıç - 20.8.2020
Kayseri'de Kovid-19 hastalarının su ihtiyacı KASKİ'nin paket sularıyla karşılanıyor
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Memduh Büyükkılıç'ın talimatıyla, hastanelerde ve evlerinde Kovid-19 teşhisiyle tedavi görenlere KASKİ tarafından üretilen paket su dağıtılıyor.
Memduh Büyükkılıç - 19.8.2020
Son dakika haber | Kayseri'de kurumlardan koronavirüs denetimi
Son dakika habere göre Kayseri'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci denetimlerde bulundu.
Memduh Büyükkılıç - 19.8.2020
Kayseri Büyükşehir Belediyesinden ihale açıklaması
İhale sürecinde olduğu gibi ihaleden sonra belediyenin ilgili karar organlarının mevzuatı dikkate alarak işlemleri yürüttüğü vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Söz konusu ihale ile ilgili Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç, ivedilikle yetkisini kullanarak Teftiş Kurulu Başkanlığını ihale dosyasını incelemek üzere göreve davet etmiştir.
Memduh Büyükkılıç - 19.8.2020
Büyükşehir'den 221 'Villa Arsası' açıklaması
Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Mülkiyeti Belediyemize ait Reşadiye Mahallesi'nde bulunan 221 adet düşük yoğunluklu konut alanı olarak planlı taşınmaz, 2019 yılında Büyükşehir Belediyesi'nin Aralık Ayı Meclis Toplantısı'nda alınan karar gereğince 10 Mart 2020 tarihinde 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu hükümlerine göre ihale edilmiştir. İhale süreci ve devamında yapılan işlemlerin tamamı mevzuata uygundur. İhale sürecinde olduğu gibi ihaleden sonra yaşanan süreçte de belediyenin ilgili karar organı ve birimleri "Mevzuatı" dikkate alarak işlemleri yürütmüştür. Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehrin tamamına hizmette bulunurken "Mevzuatları" birinci önceliği olarak görmekle birlikte kamuoyunda oluşan her türlü olumlu ya da olumsuz bakış açılarını da dikkate değer görmektedir. Bu kapsamda söz konusu ihale ile ilgili Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç, ivedilikle yetkisini kullanarak Teftiş Kurulu Başkanlığı'nı ihale dosyasını incelemek üzere göreve davet etmiştir.
Memduh Büyükkılıç - 19.8.2020
Kayseri Tabipler Odası'ndan Büyükkılıç'a ziyaret
Kayseri Tabipler Odası Başkanı Mehmet İlhan Şahin ve yönetimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.
Memduh Büyükkılıç - 19.8.2020
Başkan Büyükkılıç, Argıncık'ta incelemelerde bulundu
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Argıncık Fevzioğlu Mahallesi'nde Horsana Caddesi diye bilenen yolda yapılan asfalt çalışmalarını inceledi.
Memduh Büyükkılıç - 18.8.2020
Kayseri Valisi Günaydın muhtarlarla buluştu
Toplantıda, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İlçe Kaymakamı Ömer Şahin, İl Jandarma Komutanı Albay Nadir Çelik, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ve daire müdürleri de yer aldı.
Memduh Büyükkılıç - 18.8.2020
Kayseri Büyükşehir Belediyesinde projeler ve çalışmalar masaya yatırıldı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yürütülen ve planlamaya alınan çalışmalarda gelinen aşamaları değerlendirmek, birimler arası koordinasyonu sağlamak ve pandemi kapsamında yeni normale göre yeniden uyarlamak amacıyla Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları, daire...
Memduh Büyükkılıç - 17.8.2020
Son dakika haberleri! Kayseri'den kısa kısa
Son dakika haberleri... Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi 2. Uygulama Etabı'nın temel atma çalışmasına katıldı.
Memduh Büyükkılıç - 16.8.2020
Kayseri'den kısa kısa
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talas Bulvarı üzerindeki peyzaj çalışmaları kapsamında çiçek diken işçilerle sohbet etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Memduh Büyükkılıç Haberleri | Memduh Büyükkılıç Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Memduh Büyükkılıç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Memduh Büyükkılıç kimdir, hayatı ve biyografisi. Sağlık çalışanlarına toplu ulaşım ücretsiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 17:05:59. #1.14#
title