Haberler » Spor » Melo Galatasaray'a Dönmek İstiyor - Spor

Melo Galatasaray'a Dönmek İstiyor

Brezilyalı Felipe Melo'nun en yakın arkadaşlarından Ümit Akbulut, "Melo Galatasaray'ı çok özledi. Teklif gelirse bence 2 dakika düşünmeden Galatasaray'a döner." dedi.

Melo Galatasaray'a Dönmek İstiyor

Geçen yaz, İtalya'ya gitmek istediğini belirterek Inter Milan'la anlaşan , 'a dönmek istiyor.
Brezilyalı futbolcuya en yakın isimlerden bir tanesi olan Ümit Akbulut, "Melo Galatasaray'ı çok özledi" dedi.

"TEKLİF GELİRSE 2 DAKİKA DÜŞÜNMEDEN DÖNER"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Akbulut, "Felipe Melo İtalya'da profesyonel futbol hayatını sürdürüyor. Çok mutlu mu? Mutludur; ancak Türkiye'deki kadar değildir. Türkiye'de oynamak onun için çok farklı. Galatasaray'la ilgili bir her fırsatta sosyal medyada paylaşımda bulunuyor. Kendi oynadığı dönemdeki fotoğrafları kullanıyor. Galatasaray'daki günlerini unutamıyor. Teklif gelirse bence 2 dakika düşünmeden Galatasaray'a döner. Bir teklif olursa Melo döner. Bana, "Galatasaray'ı, sarı kırmızıyı özlüyorum' dedi. Dönmeyi gerçekten çok istiyor" şeklinde konuştu.

"RONALDINHO 'A GELİYOR"

Yakın zamana kadar sürekli Türk takımlarının transfer gündeminde yer alan, dünyaca ünlü futbolcu Ronaldinho'yla İstanbul'da futbol okulu açmaya hazırlanan Ümit Akbulut, "Ronaldinho artık aktif futbolu bırakma aşamasında. Bundan böyle profesyonel futbol oynamayı düşünmüyor. İstanbul'da bir futbol okulu açacağız. Bu konuda bir ortaklığımız var: Ronaldinho Futbol Okulu. Kendisi önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelecek. Futbol okuluna yer bakmak için. Şu anda Hadımköy'de bir yer var. Hadımköy bize çok yakın. İstanbul'un içi çok dolu, Hadımköy'de daha uygun mekânlar var. Ronaldinho geliyor ve futbol okulu açıyor" dedi.

Manşet

Haberler