Melisa Sözen Haberleri

Melisa Sözen haber, Melisa Sözen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Melisa Sözen 29.9.2012
'Yağmur' Benden Daha Hızlı"
'Şubat' dizisindeki gazeteci 'Yağmur' rolüyle dikkat çeken Melisa Sözen, samimi açıklamalarda bulundu.
Melisa Sözen 7.9.2012
Ünlü Bir Oyuncu Olmayı Kim İstemez Ki?
EKOLDRAMA SANAT EVİ: HALDUN DORMEN HAZAL KAYA'YI MEZUN ETTİ Genel sanat yönetmenliğini Haldun Dormen'in üstlendiği EkolDrama Sanat Evi, 1999'dan bu yana eğitim veriyor. Geçen yıl 450 oyuncu başvurusu alan merkezde Hazal Kaya, Tolgahan Sayışman, Hande Subaşı, Melisa Sözen gibi isimler eğitim aldı.
Melisa Sözen 6.9.2012
Yeşilçam'ın Unutulmaz Yıldızları İzmir'de Ödül Aldı
Kimler geldi, kimler geçti? 2002 yılından bu yana gerçekleştirilen 'Sinema Burada Festivali'nin ilk yıl konukları Türkan Şoray ve Fikret Hakan, 2003 yılı konukları Çolpan İlhan, Nebahat Çehre ile yönetmenler Yılmaz Atadeniz ve Necip Sarıcı'ydı. Festivale 2004 yılında Hülya Koçyiğit ve Yılmaz Erdoğan katılırken, 2005'te Filiz Akın, 2006'da Müjde Ar ve Şener gibi usta isimler festivale renk kattı. 2007 yılında Gülşen Bubikoğlu ve Müjdat Gezen ödül aldı. 'Başkaldırı Filmleri' temalı 2008 yılında ise Hale Soygazi ve İzzet Günay, festivalin "onur konukları" oldu. 2009 yılında festivalin teması 'Bilgi, Bilişim, İletişim, İnsan olarak belirlendi. Onur ödüllerini Fatma Girik ve Göksel Arsoy alırken, ilk kez o yıl verilen genç oyuncu ödülünü de Melis Birkan almaya hak kazandı. 'Korku' temalı 2010 yılında onur ödülleri Şerif Sezer ve Ediz Hun'un oldu. Genç oyuncu ödülünü Beren Saat, Demet Evgar ve Murat Yıldırım aldı. 2011'de 'Melodram Filmleri' temasıyla düzenlenen festivalde onur ödüllerini Perran Kutman ve Engin Çağlar paylaştı. Melisa Sözen ve Mehmet Akif Alakurt'un genç oyuncu ödüllerini aldığı festival kapsamında gençler için film atölyesi düzenlendi.
Melisa Sözen 5.7.2012
Yeni Se Zonda 'Şubat' Dizisinde
'Muhteşem Yüzyıl' oyuncularından Melisa Sözen ve Sema Keçin önceki gece Cihangir'deydi.
Melisa Sözen 8.5.2012
Pazarları Ben de Hiç Sevmem
Rezzan Tanyeli'nin yönettiği 'Pazarları Hiç Sevmem' filminde başrolü Ezgi Mola ile paylaşan Melisa Sözen, evlerin enerjisi olduğuna inanıyor: Evin enerjisi,....
Melisa Sözen 29.4.2012
Hediye Gibi Bir Rolüm Oldu
Rezzan Tanyeli'nin senaryosunu yazıp yönettiği ilk sinema filmi 'Pazarları Hiç Sevmem', geçtiğimiz cuma günü vizyona girdi. Filmin oyuncuları Edhem Dirvana, Melisa Sözen ve Ezgi Mola; bu yapımda rol aldıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.
Melisa Sözen 28.4.2012
Neden Benden Bir 'Tomb Raider' Olmasın!
Ünlü oyuncu Ezgi Mola'nın rol aldığı 'Pazarları Hiç Sevmem' adlı film, dün gösterime girdi. Rezzan Tanyeli'nin yazıp yönettiği; Ayşen Gruda, Melisa Sözen, Hasibe Eren, Umut Kurt ve Edhem Dirvana'nın da rol aldığı filmde Mola; 'Ayşe' isimli hassas bir genç kızı canlandırıyor.
Melisa Sözen 26.4.2012
Pazarları Hiç Sevmem Filmi
Yönetmen: Rezzan Tanyeli Senaryo: Rezzan Tanyeli Oyuncular: Umut Kurt, Hasibe Eren, Ezgi Mola, Melisa Sözen, Ayşen Gruda Filmin Türü: Drama, Romantik Orijinal Adı: Pazarları Hiç Sevmem Yapımcı Firma: Shark Film Yapım Yılı: 85 Yapım Ülkesi: Türkiye Orijinal Dili: Türkçe Filmin Süresi: 2012 dk.
Melisa Sözen 26.4.2012
Bu Hafta Vizyona 8 Yeni Film Girecek
Filmde, Melisa Sözen, Edhem Dirvana, Umut Kurt, Ezgi Mola, Hasibe Eren, Ayşen Gruda, Kenan Demirok, Şebnem Dilligil ve Barış Bağcı rol alıyor.
Melisa Sözen 25.4.2012
Pazarları Hiç Sevmem
Rezzan Tanyeli'nin yazıp yönettiği film Tire, Birgi ve İstanbul'da çekildi. Filmde başlıca rolleri Melisa Sözen, Edhem Dirvana, Umut Kurt, Ezgi Mola, Hasibe Eren, Kenan Demirok, Şebnem Dilligil, Barış Bağcı ve Ayşen Gruda paylaştı.
Melisa Sözen 26.3.2012
Ezgi Mola Gelin Oldu
Genç oyuncu Ezgi Mola, Rezzan Tanyeli'nin yönettiği 'Pazarları Hiç Sevmem' adlı film için gelinlikle kamera karşısına geçti. Çekimleri Tire, Ödemiş, Gökçen, Birgi ve İstanbul'da yapılan filmde; hayatları istemedikleri yönlerde değişen insanların tesadüfen karşılaşması ve her birinin benzer olayları yaşamaları konu ediliyor. 27 Nisan'da vizyona girmesi planlanan filmde Ayşen Gruda, Edhem Dirvana, Melisa Sözen, Umut Kurt, Ezgi Mola ve Hasibe Eren rol alıyor.
Melisa Sözen 20.3.2012
Eskrim Şampiyonasında Minikler Madalya İçin Kılıç Salladı
Bayanlar Kılıçda ise Kastamonu Eskrim Spor Kulübü'nden Ezgi Turhal birinci olurken, İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nden Aslı Dinçgil ikinci, Ankara Ülkü Ulusoy Spor Kulübü'nden İrem İçgül ile yine aynı kulüpten Beyza Melisa Sözen üçüncülüğü paylaştı.
Melisa Sözen 1.3.2012
Babasından Sonra Oğlu Da Yatakta
Dizi kadrosuna sonradan katılan Şehzade Mustafa ve en yeni isim olarak Nora Hatun, dizinin genel atmosferine çabuk uyuma sağladılar ve sarayın türlü entrikaları arasında birbirilerinden etkileniverdiler. Dizide Şehzade Mustafa'yı, geniş bir hayran kitlesine sahip olan Mehmet Günsur; cariye Nora'yı ise genç ve başarılı oyuncu Melisa Sözen canlandırıyor.
Melisa Sözen 18.1.2012
Şevval Sam'dan Caz Şöleni
Ödül töreninin sürprizi, Şevval Sam'ın caz konseri oldu. Son yıllarda Karardeniz türküleri seslendiren Sam; önceki gece caz yorumculuğunda da ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne serdi. SİYAD gecesine katılan ünlü isimler arasında; Ahmet Mümtaz Taylan, Gökçe Bahadır, Rıza Kocaoğlu, Yeşim Ceren Bozoğlu, Melisa Sözen, Nesrin Cavadzade de yer aldı.
Melisa Sözen 30.9.2011
Reis Filmi
Reis filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Reis filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Melisa Sözen 15.9.2011
80. İef
80. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen 11. Sinema Burada Festivali, onur konukları Perran Kutman ve Engin Çağlar'ın katılımıyla İzmir Sanat'ta başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, bu yılki teması melodram filmleri olarak belirlenen festival, sanat dünyasının ünlülerini İzmir'de buluşturdu. Sinema Burada Festivali etkinliği kapsamında düzenlenen açılış töreninde hayranlarıyla buluşma fırsatı bulan ünlü sanatçılar Perran Kutman ve Engin Çağlar onur ödüllerini İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'ndan aldılar. Dizi çekimleri nedeniyle törene katılamayan genç oyuncular Melisa Sözen ve Mehmet Akif Alakurt'un ödüllerini ise sanatçı arkadaşları Şebnem Doğruer aldı.
Melisa Sözen 15.9.2011
Sinema Ustalarına 'onur' Ödülü
İzmir Fuarı kapsamında düzenlenen 'Sinema Burada Festivali'nde onur konukları Perran Kutman ve Engin Çağlar'a ödüllerini Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu verdi. 80'inci İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlenen '11'inci Sinema Burada Festivali', onur konukları Perran Kutman ve Engin Çağlar'ın katılımıyla İzmir Sanat'ta başladı. 18 Eylül'e kadar sürecek olan ve bu yılki teması 'melodram filmleri' olarak belirlenen festival, sanat dünyasının ünlülerini İzmir'de buluşturdu. Sinema Burada Festivali etkinliği kapsamında düzenlenen açılış töreninde hayranlarıyla buluşma fırsatı bulan ünlü sanatçılar Perran Kutman ve Engin Çağlar onur ödüllerini İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'ndan aldı. Dizi çekimleri nedeniyle törene katılamayan genç oyuncular Melisa Sözen ve Mehmet Akif Alakurt'un ödüllerini ise sanatçı arkadaşları Şebnem Doğruer aldı.
Melisa Sözen 15.9.2011
Sinemanın Ustalarına "Onur" Ödülü
14-18 Eylül tarihleri arasında sürecek olan ve bu yılki teması "melodram filmleri" olarak belirlenen festival, sanat dünyasının ünlülerini İzmir'de buluşturdu. Sinema Burada Festivali etkinliği kapsamında düzenlenen açılış töreninde hayranlarıyla buluşma fırsatı bulan ünlü sanatçılar Perran Kutman ve Engin Çağlar onur ödüllerini İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'ndan aldılar. Dizi çekimleri nedenyle törene katılamayan genç oyuncular Melisa Sözen ve Mehmet Akif Alakurt'un ödüllerini ise sanatçı arkadaşları Şebnem Doğruer aldı.
Melisa Sözen 8.9.2011
Kimseyi Rakip Olarak Görmüyorum
atv ekranlarında yayınlanan, 'Kalbim Seni Seçti' adlı dizide 'İpek' karakterini canlandıran Gözde Kaya, hedeflerini anlattı. Nihat Odabaşı'nın kendisini Alaçatı'da keşfettiğini söyleyen Kaya, kameraya alışkın olmadığını ancak arkadaşlarının projeleri için modellik yaptığını ve bu yüzden fotoğraf makinesine aşina olduğunu belirtti... Sizi tanıyabilir miyiz? 1988 yılında Antalya'da doğdum. Mimar bir babam, resim öğretmeni bir annem ve oyunculuk bölümü öğrencisi bir ablam var. Antalya'da doğdum ama bütün ailem İzmirli... Bir de İzmir'de üniversite okuduğum için İzmirliyim diyebilirim. Hayvansever ve arkadaş canlısıyım. Çabuk sinirlenirim ama sinirim hemen geçer. Neşeli, kafasına göre yaşayan tipim. İlginç bir keşfediliş hikayeniz var. Biraz anlatır mısınız? Alaçatı'da bir restoranda Nihat Odabaşı'yla tanıştık. Fotoğraflarımı çekmek isteyince ben de hemen kabul ettim. Fotoğraflarım bir dergide yayınlandıktan sonra ajansım Sihirli Anahtar'dan telefon aldım ve görüşmeye gittim. EĞİTİM ALMAK ŞART! Peki oyunculuğa geçişiniz nasıl oldu? Ajansa kaydolduktan sonra oyunculuk için teklifler gelmeye başladı. Ancak sınavlara hazırlandığım için, oyunculuğa ayıracak vaktim yoktu. Hep reddediyordum ama sonunda sınavlarım bitti ve gelen oyunculuk teklifini kabul ettim. Sanırım teklifin geçerliliğini koruması, benim en büyük şansımdı. Kameraya alışkın değilim ama fotoğraf makinesine üniversiteden beri alışkınım. Çünkü fotoğraf bölümünde okuyan arkadaşlarım, projeleri için benim modellik yapmamı istiyorlardı, ben de yapıyordum. Belki bu yüzden kamera ve fotoğraf makinesi arasında bir bağ kurmuş olabilirim. Sizce oyunculuk doğuştan gelen bir yetenek mi, yoksa sadece bu işin eğitimini alarak da yapılabilir mi? Doğuştan yetenek gerektirir bence. Ama tabii ki, geliştirilmeyen her yetenek körelir. Bu yüzden insan, kendini yenilemelidir. Oyunculuktaki hedefleriniz ne? Önce dolu dolu bir eğitimden geçmek istiyorum. Oyunculuk yaparken bir yandan da bu işin eğitimini almak istiyorum. En büyük isteğim kilit bir oyuncu olmak... TANINMAK GÜZELMİŞ! Bu sezon birçok yeni dizi ekrana gelecek. Rakipleriniz sizi korkutuyor mu? Hayır, hiç korkutmuyor. Kimseyi rakip olarak görmüyorum. Bence fazla hırs iyi değil! 'İyi olan kazansın' diyorum. Sokakta sizi tanıyanlar olduğunda neler hissediyorsunuz? Şaşırıyorum. Çok güzel ve farklı bir duygu... #Sayfa# REKLAMLAR EĞLENCELİ AMA DİZİ DAHA ZEVKLİ Bu arada siz, dizinin yanı sıra reklamlarda da rol aldınız. Reklamlarda oynamakla dizide rol almak sizce aynı şey mi? Evet, kısa bir reklam denemem oldu. Reklamlarda rol almak çok eğlenceli ama oyunculuk açısından dizi ya da filmle kıyaslanması zor... Reklamda oyunculuğu destekleyen çok unsur var. Daha çok ürün, ve reklamın müziği ağır basıyor. Dizide daha çok eğleniyorum. Moda üzerine eğitim aldınız. Şimdi eğitim aldığınız alanda mı faaliyet göstereceksiniz, yoksa oyunculuk mu yapacaksınız? Moda ve resim alanında kariyer yapmak istiyorum. Ama aynı zamanda oyunculuk eğitimi alıp, bu alanda da çalışmayı hedefliyorum. Aslında moda ve oyunculuk bir arada yürüyebilir diye düşünüyorum. Ama hangisinin ağır basacağını zaman gösterecek. GENÇ NESİLDE ÇOK BAŞARILI İSİMLER VAR Genç nesilden beğendiğiniz oyunculardan kimler var? Son yıllarda ortaya çıkan çok başarılı isimler var. Melisa Sözen, Özge Özberk, Nehir Erdoğan, İsmail Hacıoğlu ve Selma Ergeç sevdiğim oyuncular arasında.
Melisa Sözen 7.9.2011
80. İzmir Enternasyonal Fuarı 8 Eylül'de Kapılarını Açıyor
Tolga Albay - İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), 8 Eylül Perşembe günü 80. kez kapılarını açıyor. Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda düzenlenecek törenle açılacak fuar 18 Eylül 2011'e kadar devam edecek. Bu yıl 256'sı yabancı toplam bin 83 firmanın katıldığı fuarda, en geniş katılım partner ülke Avusturya tarafından gerçekleştiriliyor. 53 Avusturya ve 43 Çinli firmanın katılacağı fuarda Almanya, Romanya, Kuveyt, Endonezya, Ukrayna, Polonya, İran, Irak ve Slovenya da aktif katılım gösterecek. Yaklaşık 1, 5 milyon kişinin ziyaret etmesinin beklendiği fuara giriş ücretleri tam 2 lira, öğrenci 1 lira olarak belirlendi. Girişlerin kentkart kullanılarak yapılacağı fuar, ticaretin olduğu kadar kültür ve sanat buluşmalarının da merkezi olacak. -PARTNER ÜLKE AVUSTURYA- Fuarda bu yıl ilk kez hayata geçirilen partner ülke uygulaması kapsamında Avusturya ilk partner ülke olarak geniş etkinliklerle fuara katılım gösterecek. Avusturya Ekonomi, Aile ve Gençlik Federal Bakanı Reinhold Mitterlehner, Viyana Eyalet Bakanı Stadtrat Dr. Michael Ludwig ile Türk kökenli iki Avusturya milletvekilinin de katılacağı fuarda, 600 meterakarelik Avusturya stantı kurulacak. Fuar kapsamında Avusturya'nın ticaret müşavirliklerinin şehircilik, mimarlık, çevre ve teknolojileri ile turizm alanlarında dört toplantı yapacak, AB üyesi ülkelerin Türkiye'deki ekonomiyle ilgili temsilcileri biraraya gelecek, ayrıca Avusturya, Almanya ve İsviçre'den iş dünyası temsilcileri de fuar kapsamında İzmir'de bir araya gelecek. Avusturya'nın partner ülke katılımı kapsamında fuar dışında da bazı etkinlikler düzenleyeceği öğrenildi. Bu kapsamda kazıları Avusturya tarafından yürütülen Efes Antik Kenti'nde klasik müzik konseri düzenlenmesi, Swiss Otel Grand Efes'te Avusturya Mutfağı'nın tanıtılacağı bir etkinlik yapılması, ayrıca Avusturya'da yaşayan Türklerle ilgili bir fotoğraf sergisinin de gösterime açılması planlanıyor. 2005 yılından bu yana sürdürülen "Onur Konuğu İl" uygulamasında bu yıl fuara konuk olacak kent ise Denizli olacak. İzmir'den sonra Ege Bölgesi'nin en büyük ikinci kenti olan Denizli, 80. İEF'de sanayi ve ticaretinin yanı sıra tarihsel zenginlikleri, yöresel kültürü, yemekleri, el sanatları, örf, adetleri ve diğer tüm yönleriyle, kendisini tanıtma ve sergileme olanağını bulacak. Öte yandan fuarın bu yılki teması olarak belirlenen "Çevre ve Çevre Teknolojileri" kapsamında 15, 16 ve 17 Eylülde Kültürpark İsmet İnönü Sanat Merkezi'nde Çevre Zirvesi düzenlenecek. 3 gün sürecek zirvede geri kazanım stratejileri ve politikaları tartışılacak, sürdürülebilir bir yaşam ve çevre için şehirleri en az düzeyde kirletmenin yollarını tartışılacak. -ÜNLÜ OYUNCULAR KATILIYOR- 80. İEF'de Atatürk Açık Hava Tiyatrosu'nda 10-13 Eylül'de ücretsiz konserler düzenlenecek. Yonca Gençlik Konserleri'nde bu yıl Grup 84, Grup Model, Ziynet Sali ve Hande Yener sahne alacak. Fuar kapsamında düzenlenen Sinema Burada Festivali ise bu yıl 11'inci yılını kutlayacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle düzenlenen festivalin bu yılki onur konukları Perran Kutman ve Engin Çağlar, genç oyuncu konukları ise Melisa Sözen ve Mehmet Akif Alakurt olacak.
Melisa Sözen 6.9.2011
İstanbul Dizi Seti Oldu
KALBİM SENİ SEÇTİ/ ATV ALEMDAĞ'DA SET KURULDU atv'nin iddialı yapımlarından 'Kalbim Seni Seçti', yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgi görüyor. Varlıklı bir ailenin kızı olan Handan ile eski müzisyen Ömer Asaf'ın aşkını anlatan dizinin başrollerini Sermiyan Midyat ve Ebru Cündübeyoğlu paylaşıyor. Dizi için farklı mekanlar kullanılsa da, Handan'ın evi olarak Anadolu Hisarı ve Alemdağ semtleri set haline getirildi. Kurtköy'de yaşayan Cündübeyoğlu, Alemdağ'daki seti çok sevdiğini söyledi. ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ/ KANAL D BEYKOZ 70'LERİN RUHUYLA CANLANDI Öyle Bir Geçer Zaman Ki', geçen sezonun çok konuşulan dizilerindendi. İlk sezonu Unkapanı'nın Zeyrek semtinde çekilen dizi, 1960'larda geçen bir dönem yapımı olduğu için farklı bir özen istiyordu. UNESCO'nun koruma altına aldığı semt, yeniden restore edildi. Hazırlık aşaması bir yıl süren dizi için semtin yollarına Arnavut kaldırımı döşendi. Dizi ilerledi, 1970'lere gelindi ve set de Beykoz Eski Kundura Fabrikası'na taşındı. Dizi için 1960 ruhuyla Zeyrek; 1970 ruhuyla Beykoz yenilendi. GENİŞ AİLE/ KANAL D BOYACIKÖY YENİDEN İNŞA EDİLDİ Bundan iki yıl önce seyirciyle buluşan 'Geniş Aile', Sarıyer'e bağlı olan Boyacıköy'de çekildi. Dizi için kurgusal mekanlar bile oluşturuldu. Örneğin; Devir Abi'nin kıraathanesi olarak yapılan yer, dizi ekibinin de mahalleye katkılarından biri oldu. Sezon boyunca sabit kalan bu kıraathane dışında Cevahir'in kurduğu çay bahçesi ise sezon sonunda değiştirildi. Eski köşkleriyle ünlü olan Boyacıköy, daha önce 'Kavak Yelleri' dizisinin setine ev sahipliği yapmıştı. #Sayfa# ANNELER VE KIZLARI/ STAR TV ÇENGELKÖY ONLARI SEVDİ Türk televizyon tarihinin belki de ilk feminist yapımlarından biri 'Anneler ve Kızları'. Zengin eşi ölen Defne ve kocası öldürülen Doğulu bir aşiretin gelini olan Gülizar'ın hayatları travmatik bir şekilde değişiyor. Ebru Özkan ve Feride Çetin'in başrollerinde oynadığı dizi, Çengelköy'de bir evde çekiliyor. Dizinin koordinatörü Berrin Dağçınar, mahallelinin sette sürekli ikramda bulunduğunu söylüyor. REİS/ ATV İSTİKAMET PAŞABAHÇE Amerika'dan pilot olarak dönen Murat, kaderin oyunu sayesinde kendini bir anda balıkçı teknesinin reisi olarak buluyor. 'Reis' dizisi, bugüne dek birçok Karadenizli ailenin hikayesinin çekildiği Paşabahçe ve Sarıyer kıyılarında geçiyor. Mehmet Akif Alakurt ve Melisa Sözen'in dizideki aşkları da bu semtlerde alev alıyor.
Melisa Sözen 4.9.2011
80. İzmir Enternasyonal Fuarı
80. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapsamında düzenlenecek 11. Sinema Burada Festivali'nin bu yılki onur konukları Perran Kutman ve Engin Çağlar, genç oyuncu konukları ise Melisa Sözen ve Mehmet Akif Alakurt olacak.
Melisa Sözen 29.8.2011
Yeni Sezon İçin İmaj Yenilediler
KİRLİ SAKALI DİZİ İÇİN KESTİ KİRLİ SAKALI 'REİS' İÇİN KESTİ 'Reis'te, 'Murat' karakterini oynayan Mehmet Akif Alakurt'un yeni imajının mimarları Gül Oğuz ve imaj danışmanı Derya Ergün... 'Sıla'da ve 'Adanalı'da kirli sakalı ve kısa saçlarıyla görünen Alakurt, bu dizide Batılı tarzıyla ekrana yansıyor. İmaj çalışması yapılırken; Amerika'da eğitim almış olan Murat'ın teknede balıkçıların arasında farklı bir görünümde olması amaçlandı. SÖZEN'E 60'LARIN TARZI Rol aldığı her projede doğal halleriyle ekrana gelen Melisa Sözen'e 'Reis' için imaj çalışması yapıldı.
Melisa Sözen 22.8.2011
Oğuz'u Arkadaşları Yalnız Bırakmadı
Most Production'ın sahibi Mustafa Oğuz, önceki gün 74 yaşındaki babası Zeki Oğuz'u kaybetti. Sanatçı dostlarının yalnız bırakmadığı cenazede; Oğuz'un babası, Galip Paşa Camii'nde kılınan namazın ardından İçerenköy mezarlığına defnedildi. AKSU DA GELDİ Cenazeye katılanlar arasında, Oğuz'un yakın dostu Sezen Aksu'nun yanı sıra Oktay Kaynarca, Yonca Evcimik, Melisa Sözen, İbrahim Kutluay ve Erol Evgin gibi ünlü isimler de vardı.
Melisa Sözen 10.8.2011
Tek Başına Kahve İçti
atv'de yayınlanan 'Reis' dizisinin 'Ayşe'si Melisa Sözen, Kanyon'da tek başına gezerken görüntülendi.
Melisa Sözen 10.8.2011
Bu Sezon Herkes Atv Seyredecek!
Dizilerin kanalı atv, geleneğini bu sezon da bozmadı. Kanal, tam 13 diziyle yoluna devam ediyor. Ekranlarda yeni yayın dönemi Ramazan ayı nedeniyle bu yıl erken başladı. atv'de hãlâ devam eden; 'Çocuklar Duymasın', 'Yahşi Cazibe', 'Kurşun Bilal', 'Kalbim Seni Seçti' ve 'Tövbeler Tövbesi', 'Reis' 'Seni Bana Yazmışlar' ve 'İstanbul'un Altınları' gibi dizilerin yanı sıra 4 dizi daha yayın sırasını bekliyor. Bu akşam ise BKM Mutfak'çıların 'Aşağı Yukarı Yemişlililer' adlı komedisi başlıyor. AL YAZMALIM Yılın en iddialı dizisi yine atv'de. Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın başrollerini paylaştığı, Türk sinemasının klasiği olan 'Selvi Boylum Al Yazmalım', dizi olarak ekrana gelmek için gün sayıyor. Ay Yapım'ın yapımcılığında, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken 'Al Yazmalım' adlı dizide Özge Özpirinçci 'Asya', Seçkin Özdemir 'İlyas' ve Barış Falay da 'Cemşit' rolünü canlandıracak. Mahinur Ergun'un kaleme aldığı, Nisan Akman'ın yöneteceği dizide ayrıca Nesrin Cevadzade, Ahmet Saraçoğlu, Zeynep Eronat, Aslı İçözü, Macit Koper gibi oyuncular da rol alıyor. Çekimleri Bursa'da yapılacak olan dizi çok yakında atv'de olacak. ASLAN KIRAL Usta oyuncu Oya Başar bir komedi dizisiyle ekrana dönüyor. Yapımcılığını Süreç Film'in'in üstlendiği 'Aslan Kıral'da Başar'a, Şafak Sezer ve Evrim Akın eşlik edecek. Derya Yaruç'un yöneteceği 'Aslan Kıral'da Oya Başar, cadaloz bir kayınvalideyi canlandırırken; Şafak Sezer, iç güveysi bir petshop'çuyu oynayacak. Evrim Akın ise Başar'ın evlilik hayalleri kuran hostes kızı rolünde... GÜVERCİNİN KANATLARI Dünyaca ünlü Amerikalı yazar Henry James'in aynı adlı romanından ekrana uyarlanan ve Mahinur Ergun tarafından senaryolaştırılan proje; aşk, ahlak, çaresizlik üçgeninde iki kadın ve bir erkeğin öyküsünü anlatıyor. Ay Yapım'ın dizisinin oyuncu kadrosu henüz netleşmedi. BİR GÜNAH GİBİ Most Production'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerini 'Eyyvah Eyvah' filminin güzel hemşiresi Özge Borak ve Burak Hakkı paylaşıyor. Nermin Bezmen'in satış rekorları kıran 'Kurt Seyt ile Murka' romanından yola çıkılarak ekrana uyarlanacak olan dizide; Hande Soral, Serkan Altınorak, Simay Küçük, Şebnem Köstem, Perihan Ünlücan, İlhan Şeşen de rol alıyor. Oya Yüce'nin yazdığı, Gül Oğuz'un yöneteceği 'Bir Günah Gibi'nin çekimleri yakında başlayacak. İstanbul'UN ALTINLARI Geçtiğimiz cuma başlayan, başrollerini Demet Akbağ ile Haluk Bilginer'in paylaştığı 'İstanbul'un Altınları', daha ilk bölümüyle seyircinin gönlünü fethetti. Yıllar sonra ulusal bir kanalda yayınlanan bir dizide rol alan Akbağ ile usta oyuncu Bilginer'in uyumu dikkat çekerken; ekran başındaki izleyiciler 'İsmet Azmarazlı' ile 'Reşat Altın' karakterlerinin arasındaki tatlı çekişmeye kahkahalarla eşlik etti. SENİ BANA YAZMIŞLAR Beklemedikleri bir anda sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve erkeğin hikayesini anlatan 'Seni Bana Yazmışlar', 'Issız Adam' rolüyle tanınan Cemal Hünal ve 'Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin İnci Hoca'sı Yeliz Kuvancı'yı bir araya getirdi. İlk bölümü geçen pazar yayınlanan ve çok beğenilen dizinin başrollerinde Ali İl ve Dilşad Çelebi de var. REİS Mehmet Akif Alakurt ve Melisa Sözen'in dizisi 'Reis' geçtiğimiz hafta izleyiciyle buluştu.
Melisa Sözen 1.8.2011
Dizinin Samimiyeti Herkesi Etkileyecek
Bu akşam atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan 'Reis'in başrol kadın oyuncusu, dizi için imaj değiştiren Melisa Sözen: 'Reis' sıcak bir aile öyküsünün... .
Melisa Sözen 29.7.2011
Hırçın Dalgalarla Saatlerce Boğuştu
atv ekranında yayınlanmaya başlayacak olan 'Reis' dizisinin çekimleri İstanbul Boğazı'nda ve Karadeniz açıklarında sürüyor. ZOR KURTARDI! Dizinin birinci bölümü için yapılan kurtarma sahnelerinin çekimlerinde oldukça heyecanlı saatler yaşandı. Dizinin oyuncuları Mehmet Akif Alakurt ve Melisa Sözen, Boğaz'da yapılan çekimlerde kurtarma sahneleri için, gece saatlerce dalgalarla boğuştu.
Melisa Sözen 14.7.2011
Av Mevsimi Filmi
Av Mevsimi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Av Mevsimi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Melisa Sözen 8.7.2011
Kabuslar Evi: Seni Beklerken Filmi
Kabuslar Evi: Seni Beklerken filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kabuslar Evi: Seni Beklerken filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Melisa Sözen 6.7.2011
Eve Giden Yol Filmi
Yönetmen: Semir Aslanyürek Senaryo: Semir Aslanyürek Oyuncular: Ali Sürmeli, Emre Altu?, Metin Akpynar, Melisa Sözen, Erdal Be?ikçio?lu Filmin Türü: 0 Orijinal Adı: Eve Giden Yol Yapımcı Firma: Özen Film Dağıtıcı Firma: Özen Film Vizyon Tarihi: 22.
Melisa Sözen 6.7.2011
Cenneti beklerken Filmi
Yönetmen: Derviş Zaim Senaryo: Derviş Zaim Oyuncular: Mehmet Ali Nuroğlu, Nihat İleri, Mesut Akusta, Melisa Sözen, Serhat Tutumluer Filmin Türü: 0 Orijinal Adı: Cenneti Beklerken Yapımcı Firma: Hermes Film, Maraton Filmcilik Yapım Yılı: 2006 Yapım Ülkesi: Türkiye, Macaristan Filmin Süresi: 107 dk.
Melisa Sözen 5.7.2011
O Şimdi Mahkum Filmi
Askerlik bitmiş, iki yıl sonra… Oldukça başarısız bir iş kariyeri olan Levent (Levent Kazak) “O ŞİMDİ MAHKUM” adında bir sitcom senaryosu yazıp, başrolü oynamasını istediği Athena grubunun solisti Gökhan’ın peşine düşer. Büyük bir aksilik sonucu başları belaya giren iki arkadaş hiç alışık olmadıkları bir dünyanın içine, hapise düşüp, verildikleri koğuşta eski arkadaşları Karlıdağ (Yavuz Bingöl) ile karşılaşır. Ve bir anda kendilerini yeraltı dünyasının bir hesaplaşması içinde bulurlar. Kahramanlarımız, bazen soluk kesen bir maceranın, bazen gözleri dolduracak bir hüznün, bazen kahkahaların, bazen de yüreğinizi hoplatan bir hikayenin içine girerler. Yeraltı dünyasının Numan abisini dünyaca ünlü perküsyon ustası Burhan Öçal canlandırdı. Sağkolu Sadık Kazım’ı Erkan Can, Koko Niyazi’yi Zafer Algöz, sevgilisi Katerina’yı ise Fadik Atasoy oynadı. Karlıdağ’ın sevgilisi Suzan’ı Ayça İnci, Suzan’ın kocasını Menderes Samancılar (Osman), Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un sevgilisini Melisa Sözen, Numan’ın baş düşmanlarını ise, Ali Atay (Gürgen Çiftgör) ve Özbek Yıldız (Sürmeli) canlandırdı.
Melisa Sözen 2.6.2011
"Kemal Sunal Kültür ve Sanat Ödülleri" Sahiplerini Buldu
"Kemal Sunal Kültür ve Sanat Ödülleri" sahiplerini buldu.
Melisa Sözen 8.5.2011
FİYAB, 'Çin Pazarı'na Göz Dikti
Türk sinemasını 300 milyon seyircisi bulunan Çin pazarına taşımayı hedefleyen Film Yapımcıları Meslek Birliği (FİYAB), Kültür ve Turizm Bakanlığının desteğiyle 20-27 Mayıs arasında Pekin ve Şangay'da "Türk Filmleri Haftası" düzenleyecek. Pekin Tanıtma Müşavirliği ve Büyükelçiliğinin işbirliğiyle iki ülke arasındaki diplomatik ilişkilerinin 40. yılı dolayısıyla düzenlenecek etkinlikte, Zülfü Livaneli'nin kaleminden Atatürk'ün hikayesini anlatan "Veda" filminin galası yapılacak. Şener Şen, Zülfü Livaneli ve Melisa Sözen'in de katılacağı etkinlikte, "New York'ta 5 Minare", "Kosmos", "Av Mevsimi", "Bal", "Romantik Komedi" ve "Denizden Gelen" filmleri, Çin seyircisiyle buluşacak.
Melisa Sözen 10.4.2011
"Pazarları Hiç Sevmem" Filmi Çekiliyor
Hayatlarının kötü dönemlerini yaşayan iki insanın birbirine destek olmasının anlatıldığı "Pazarları Hiç Sevmem" isimli sinema filminin çekimlerine İzmir'in Tire ilçesinde başlandı. Senarist ve yönetmenliğini Rezzan Tanyeli'nin yaptığı filmin çekimleri için İstanbul'dan 60 kişilik ekip Tire'ye geldi. Filmin çekimlerinin Tire, Ödemiş, Gökçen, Birgi ve İstanbul'da yapılacağı bildirildi. Gün geçtikçe daha çok yapımcı şirketin ilgisini çeken Tire'de sinema filmi çekilmesi Tirelileri sevindirdi. Toplam 6 hafta sürecek olan çekimlerin büyük bölümü Küçük Menderes bölgesinde, geri kalan sahneler ise İstanbul'da gerçekleştirilecek. "Pazarları Hiç Sevmem" filminin baş rollerinde Ayşen Gruda, Melisa Sözen, Ezgi Mola, Hasibe Eren, Umut Kurt, Edhem Dirvana, Kenan Demirok, Şebnem Dilligil yer alıyor.
Melisa Sözen 29.3.2011
'Çoğunluk' En İyi Film
"4.Yeşilçam Ödülleri" Düzenlenen Törenle Sahiplerini Buldu.
Melisa Sözen 29.3.2011
"4. YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ" SAHİPLERİNİ BULDU
"4. YEŞİLÇAM ÖDÜLLERİ" SAHİPLERİNİ BULDU
Melisa Sözen 29.3.2011
'Çoğunluk' Ödüle Doydu
4. Yeşilçam Ödüllerin'de kategoriler ve ödül alan isimler ise şöyle; En iyi yönetmen Reha Erdem (Kosmos), En İyi Kadın Oyuncu Demet Akbağ (Eyyvah Eyvah), En İyi Erkek Oyuncu Cem Yılmaz (Av Mevsimi), En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Okan Yalabık (Av Mevisimi), En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Melisa Sözen (Av Mevsimi), En İyi Görüntü Yönetmeni Uğur İçbak (Av Mevsimi), En İyi Müzik Selim Demirdelen (Kavşak), En İyi Kurgu Reha Erdem (Kosmos), En İyi Sanat Yönetmeni Hakan Yarkın (Yahşi Batı), En İyi Genç Yetenek Esme Madra (Çoğunluk) ve En İyi İlk Film Çoğunluk (Seren Yüce).
Melisa Sözen 17.2.2011
"Yeşilçam" Adayları Açıklandı
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Melisa Sözen-Av Mevsimi, Nihal Koldaş-Çoğunluk, Özge Özpirinççi-Veda, Selen Uçar-Büyük Oyun, Şebnem Sönmez-Beş Şehir.
Melisa Sözen 17.2.2011
Yeşilçam Ödülleri Aday Listesine 'av Mevsimi' Damgasını Vurdu
En iyi yardımcı kadın oyuncu dalında: Nihal Koldaş (Çoğunluk), Özge Özpirinççi (Veda), Şebnem Sönmez (Beş Şehir), Melisa Sözen (Av Mevsimi) ve Selen Uçer (Büyük Oyun).
Melisa Sözen 8.2.2011
"Av Mevsimi" Film Ekibi Türk Böbrek Vakfını Ziyaret Etti
"Av Mevsimi" Filminin Yönetmeni Yavuz Turgul ve Oyunculardan Şener Şen ile Melisa Sözen, Türk Böbrek Vakfını Ziyaret Etti.
Melisa Sözen 8.2.2011
"Av Mevsimi"Nden Böbrek Vakfına Ziyaret
"Av Mevsimi" Filminin Yönetmeni Yavuz Turgul ve Oyunculardan Şener Şen ile Melisa Sözen, Türk Böbrek Vakfını Ziyaret Etti.
Melisa Sözen 8.2.2011
Böbrek Hastalarına 'av Mevsimi' Morali
Filmin yönetmeni Yavuz Turgul, oyuncu Şener Şen ve Melisa Sözen, Bahçelievler'deki özel bir hastanede diyalize giren böbrek hastalarını ziyaret etti.
Şu an buradasınız: Melisa Sözen Haberleri | Melisa Sözen Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Melisa Sözen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Melisa Sözen kimdir, hayatı ve biyografisi. Akkaya 'Şubat'a Konuk Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 17:22:02. #1.14#
title