Melisa Aslı Pamuk: Ölüm Korkusuyla Yaşamak İstemiyorum
Haberler » Magazin » Melisa Aslı Pamuk: Ölüm Korkusuyla Yaşamak İstemiyorum - Magazin

Melisa Aslı Pamuk: Ölüm Korkusuyla Yaşamak İstemiyorum

Türkiye güzeli Pamuk, kendisine aşık olan ve tehdit eden kız arkadaşını savcılığa şikayet ederek, "Ölüm korkusuyla yaşamak istemiyorum." dedi.

Melisa Aslı Pamuk: Ölüm Korkusuyla Yaşamak İstemiyorum

Güzeli Melisa Aslı Pamuk, kendisine aşık olan ve tehdit eden kız arkadaşını savcılığa ikinci kez şikayet etti.

ARKADAŞLIĞINI ÖNCEDEN KESMİŞ

MISS Turkey 2011 güzeli Melisa Aslı Pamuk, kendisine aşık olduğunu söylemesi üzerine arkadaşlığını kestiği kız arkadaşı E.A. tarafından, yüzüne kezzap atılmakla ve öldürülmekle tehdit edildiğini belirterek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Bu şikayet üzerine E.A hakkında 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açılırken, tehditlerden korkan Pamuk davadan çekilmişti.

TEHDİTLERİNE DEVAM ETMİŞ

Pamuk, tehditlerin devam etmesi üzerine BİMER'e mail göndererek, evden dışarıya korkuyla çıkar hale geldiğini, E.A'nın tehditlerinin devam etmesi üzerine korunmadığı gerekçesiyle açtığı davadan da çekilmek zorunda kaldığını anlattı.


İKİNCİ KEZ ŞİKAYETTE BULUNDU

"Yardım istiyorum artık. Korunmak istiyorum. Bu tür insanlar hak ettikleri yere girsin ve ceza alsın. Ben ölüm korkusuyla dışarı çıkmak istemiyorum." diyen Pamuk, E.A. ve arkadaşı Y.D.'den gelen tehditler nedeniyle ikinci kez şikayetçi oldu. Savcılık E.A ve Y.D hakkında "tehdit" suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.Kaynak: GazeteVatan

Manşet

Haberler